رتبه موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نگاه جامعه به افراد ترنس؛ موجود اضافی، اواخواهر و منحرف جنسی
من برای همه اعضای خانواده ال جی بی تی احترام قایل هستم و اونها را هم به اندازه ترنس ها محترم میدانم . ولی تفاوت وجود داره . متاسفانه چون همجنسگرایی در قوانین ایران تعریف نشده خیلی از گی ها و هم.جنس.گرا زن ها را به اشتباه در مسیری که برای ترنس ها هست قرار میدند که برای آنها اصلا مناسب نیست . به نظر من فاجعه هست که یک گی را برای اینکه نمیتونه دنبال تمایلات خودش بره عمل میکنند و تغییرانی تو بدنش مبدن که مناسب برای او نیست . همینطور در مورد خواهران هم.جنس.گرا زنم . زنانه پوشان هم اگر چه که بسیار محترم هستن ولی ترنس نیستند و باید بهشون ازدانه اجازه داده بشه که آرایش و لباسی که میخوان را بپوشن . من روانشناس نیستم ولی به طور کلی یک مشخصه ثابت و قطعی هست که ترنس بودن یک فرد را مشخص میکنه و اون ملال جنسیتی یا جندر دیسفوریا هست . مثلا یک ترنس زن از بدن.  اسم . جنسیتی که در شناسنامش داره و کلا هر چیزی که اون را به مرد بودن منتسب کنه با تمام وجود نفرت داره اون را در حکم زندانی میدونه ناخواسته در اون اسیر شده . خیلی از اون دوستانی که میگید را من میشناسم . مثلا اسم پسرونه داره و فقط آرایش میکنه و عکس و قیلم تو نت میده . این دوستان در بهترین حالت میتونن زنانه پوش باشن (زنانه پشان خودشون را مرد میدونند ولی دوست دارند لباس زنانه بپوشند ) یا خیلی هاشون ممکنه گی باشن و تفکلی ها برای اینکه امکان رفتن دنبال تمایلات واقعیشون را  ندارند اینکار را بکنند . ولی به عقیده من درصد بالایی از این غزیزان هیچکدام از اینها نیستند . برای پول یا کسب شهرت (نوعی بیماری روانی برای اینکه میخوان معروف بشن و وسیله دیگری ندارن) دنبال اینکار میرند و عوام جامعه هم به دلیل کم اطلاعاتی اونها را با ترنس ها یا گی اشتباه میگیرند. ولی موضوع صحبت قبلی من قبلا در مورد کسایی هست که واقعا ترنس هستند . به دلیل نا ملایمات و مشکلاتی که در زندگی دارند و تبعیض ها و اذیت و آزارها از نظر روانی دچار آسیب شدید شدنن و نتیجش این شده که درس نمیخوانند و کار نمیکنند و دنبال ابراز خودشون در جامعه نیست و روز به روز عقب تر میفتن . بعضا ادم مریض وارد روابط ناسالم میشه (برای کسب محبت یا حتی درامد برای اینکه زندگیش به دلایلی که گفتم فلج شده) و به بیراهه میره . به نظر من جامعه ترنس های ایرانی باید به خودش بیاد . اگر زمین خورده بلند شه و راه بره و اجازه نده که مشکلات او را زمین گیر کنه . جامعه ترنس های ایرانی زمانی متزلت خودش را یدا میکنه که خواهران و برادران ترنس به توانایی های خودشون باور داشته باشند و با وجود تمام مشکلات و نا ملایمات دوباره بلند بشن و راه برن و وضعیت زندگیشون را سر و سامان بدهند . نزارند که بیماران روانی و جنسی (که تعدادشون در ایران خیلی زیاده) ازشون سو استفاده کنند چون اونها محبت را به اونها نمیدند چون کسی میتونه محبت و عشق را با شما قسمت کنه که خودش آن را داشته باشه . اونها خودشون از این موهبت بی بهره هستند. اینجووری و با هم بودن هست که جامعه وادار به پذیرش واقعیت ترنس ها میشه
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، Kiyana ، sami ts

پیام‌های این موضوع
RE: نگاه جامعه به افراد ترنس؛ موجود اضافی، اواخواهر و منحرف جنسی - توسط امیلی - 01-28-2019، 07:35 AM