رتبه موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نگاه جامعه به افراد ترنس؛ موجود اضافی، اواخواهر و منحرف جنسی
(01-26-2019، 07:01 PM)فاطمیا نوشته: البته که اینجا هم این نگاه توی نسل جوون خیلی بهتر شده تو مدرسه من علاوه بر من بازم ترنس هست ، و خودشون رو ابراز میکنن برخلاف من D:
خوب بچه ها حمایت میکنن ازشون و حتی نمیزارن که کس دیگه اذیت کنشون  حالا کاری ندارم در عوض چی میگیرن بجاش!
غیر از نسل جوون بین افراد تحصیل کرده هم کاملا پذیرفته هست ، حتی معلم دینی ما هم اونروز شنیدم که داشت راجب ترنس ها و مشکلاتشون با دو نفر حرف میزد

امیدوارم اینطور باشه . به هر حال شما بیشتر از من از نسل جوان زیر 20 سال ترنس های ایران خبر دارید . من تا حدی که درگیر بین 20 تا 35 سال بودم وضعیت زندگی و اخلاقی شون فاجعه بوده و سوای جامعه خودشان مقصر وضعیت موجود بودن .
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط: فاطمیا ، Mighty
یه سرچی تو اینستاگرامتون بزنید بنویسید مثلا ترنس های تهران
میبینید یا یه مشت بچه دبیرستانی ان با ارایش غلظ یا یه مشت پسر گی ریش و پشم دار با ارایش غلیظ
ادم حالش از همه چی بهم میخوره با اون ریش آرایش کرده...
من حتی تو فیسبوک چندسال پیش از قول یکی از این گی ها نوشته بود خونده بودم که من ترنس میکنم 8 ساهت 600  تومن
دقیقا عمل زشتشو به نام ترنس مزن کرده بود
میتونست بکه 8 ساعت خاک تو سری 600 تومن ولی نوشته بود 8 ساعت ترنس میکنم 600 میگیرم
میخوام بگم ابروی ما رو حیثیت ما رو همینا لکه دار کردن
با خانوادمون صحبت میکنیم راضی میشن بعد میرن سرچ میکنن ترنسهای تهران  Sleepy
میگن میخوای یکی بشی مث اینا؟؟؟؟ 
اوجا عرق شرم و خجالت از سر و رومون میریزه
کلا ترنس یا تو ایران اصلا شناخته شده نیست اگه هم هست اولین چیزی که به ذهنشون میاد رابطه جنسی با یک مرد دیگه هست
و دیگه نمیشه درباره هویت و زجر کشیدن و... صحبت کرد
مااز هر طرفی درد بکشیم از سمت گی ها خیلی داریم میکشیم  Exclamation
عملا ترنس شده شغل اینا با هیچی هم رینیم نمیشن نه میشه فرهنگسازی کرد نه اصلاح
سال به سال هم بدتر میشه

زمان قبل انقلاب قشری به اسم اواخواهر الانم قشری که دقیقا سرویس میده اسمشونو گذاشتن ترنس
تا حرف از ترنس میشه ناخودآگاه ذهن مخاطب مبره رو اواخواهر و سرویس ده
کاملا طبیعیه اجتماع نظر منفی به اسم ترنس خواهد داشت باید خدا خدا کنیم کسی پیدا شه ما رو حتی 1% از اونا تمایز بده
تا بتونیم درد و دل کنیم 
این وسط ما موندیم و سوختیم و تباه شدیم
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، sami ts
من برای همه اعضای خانواده ال جی بی تی احترام قایل هستم و اونها را هم به اندازه ترنس ها محترم میدانم . ولی تفاوت وجود داره . متاسفانه چون همجنسگرایی در قوانین ایران تعریف نشده خیلی از گی ها و هم.جنس.گرا زن ها را به اشتباه در مسیری که برای ترنس ها هست قرار میدند که برای آنها اصلا مناسب نیست . به نظر من فاجعه هست که یک گی را برای اینکه نمیتونه دنبال تمایلات خودش بره عمل میکنند و تغییرانی تو بدنش مبدن که مناسب برای او نیست . همینطور در مورد خواهران هم.جنس.گرا زنم . زنانه پوشان هم اگر چه که بسیار محترم هستن ولی ترنس نیستند و باید بهشون ازدانه اجازه داده بشه که آرایش و لباسی که میخوان را بپوشن . من روانشناس نیستم ولی به طور کلی یک مشخصه ثابت و قطعی هست که ترنس بودن یک فرد را مشخص میکنه و اون ملال جنسیتی یا جندر دیسفوریا هست . مثلا یک ترنس زن از بدن.  اسم . جنسیتی که در شناسنامش داره و کلا هر چیزی که اون را به مرد بودن منتسب کنه با تمام وجود نفرت داره اون را در حکم زندانی میدونه ناخواسته در اون اسیر شده . خیلی از اون دوستانی که میگید را من میشناسم . مثلا اسم پسرونه داره و فقط آرایش میکنه و عکس و قیلم تو نت میده . این دوستان در بهترین حالت میتونن زنانه پوش باشن (زنانه پشان خودشون را مرد میدونند ولی دوست دارند لباس زنانه بپوشند ) یا خیلی هاشون ممکنه گی باشن و تفکلی ها برای اینکه امکان رفتن دنبال تمایلات واقعیشون را  ندارند اینکار را بکنند . ولی به عقیده من درصد بالایی از این غزیزان هیچکدام از اینها نیستند . برای پول یا کسب شهرت (نوعی بیماری روانی برای اینکه میخوان معروف بشن و وسیله دیگری ندارن) دنبال اینکار میرند و عوام جامعه هم به دلیل کم اطلاعاتی اونها را با ترنس ها یا گی اشتباه میگیرند. ولی موضوع صحبت قبلی من قبلا در مورد کسایی هست که واقعا ترنس هستند . به دلیل نا ملایمات و مشکلاتی که در زندگی دارند و تبعیض ها و اذیت و آزارها از نظر روانی دچار آسیب شدید شدنن و نتیجش این شده که درس نمیخوانند و کار نمیکنند و دنبال ابراز خودشون در جامعه نیست و روز به روز عقب تر میفتن . بعضا ادم مریض وارد روابط ناسالم میشه (برای کسب محبت یا حتی درامد برای اینکه زندگیش به دلایلی که گفتم فلج شده) و به بیراهه میره . به نظر من جامعه ترنس های ایرانی باید به خودش بیاد . اگر زمین خورده بلند شه و راه بره و اجازه نده که مشکلات او را زمین گیر کنه . جامعه ترنس های ایرانی زمانی متزلت خودش را یدا میکنه که خواهران و برادران ترنس به توانایی های خودشون باور داشته باشند و با وجود تمام مشکلات و نا ملایمات دوباره بلند بشن و راه برن و وضعیت زندگیشون را سر و سامان بدهند . نزارند که بیماران روانی و جنسی (که تعدادشون در ایران خیلی زیاده) ازشون سو استفاده کنند چون اونها محبت را به اونها نمیدند چون کسی میتونه محبت و عشق را با شما قسمت کنه که خودش آن را داشته باشه . اونها خودشون از این موهبت بی بهره هستند. اینجووری و با هم بودن هست که جامعه وادار به پذیرش واقعیت ترنس ها میشه
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، Kiyana ، sami ts
نقل قول:در مورد کسایی هست که واقعا ترنس هستند . به دلیل نا ملایمات و مشکلاتی که در زندگی دارند و تبعیض ها و اذیت و آزارها از نظر روانی دچار آسیب شدید شدنن و نتیجش این شده که درس نمیخوانند و کار نمیکنند و دنبال ابراز خودشون در جامعه نیست و روز به روز عقب تر میفتن

دقیقا من این شکلیم
و احساس میکنم گی ها حق ما رو ضایع کردنشرایط جتمعه در مورد ما میتونست برعکس باشه
ما مورد احترام قرار بگیریم ولی بودن این گروه و مخفی شدن پشت عنوان ترنس و سوئ استفاده از عنوان ما   خیلی از حقوق ما رو ضایع کردن
به نظر من گی ها فقط خودشون به خودشون احترام بذارن کافیه لازم نیست ما براشون دل بسوزونیم
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(01-28-2019، 02:16 PM)Kiyana نوشته:
نقل قول:در مورد کسایی هست که واقعا ترنس هستند . به دلیل نا ملایمات و مشکلاتی که در زندگی دارند و تبعیض ها و اذیت و آزارها از نظر روانی دچار آسیب شدید شدنن و نتیجش این شده که درس نمیخوانند و کار نمیکنند و دنبال ابراز خودشون در جامعه نیست و روز به روز عقب تر میفتن

دقیقا من این شکلیم
ما مورد احترام قرار بگیریم ولی بودن این گروه و مخفی شدن پشت عنوان ترنس و سوئ استفاده از عنوان ما   خیلی از حقوق ما رو ضایع کردن
به نظر من گی ها فقط خودشون به خودشون احترام بذارن کافیه لازم نیست ما براشون دل بسوزونیم

عزیزم . خود من هم همه این مشکلات را داشتم . با این وحود درس خوندم . کار کردم . مهاجرت کردم . گلیم خودم را از آب بیرون کشیدم . آدم دو رویه در مقابل ناملایمات و مشکلات در پیش بگیره . اینکه بشینه زمین  وبلند نشه که نتیجش این میشه که روز به روز بیشتر درمنجلاب قرو بره . دوم اینکه از هر مشکلی در این راه استفاده کنه که قوی تر بشه و با قدرت بیشتر راهش را ادامه بده . راه اول منجر به بدبختب میشه و راه دوم به اینجا ختم میشه که درهای جدیدی رو به آدم باز بشه . ما و گی ها و هم.جنس.گرا زن ها همه اعضای خانواده ای جی بی تی هستیم . دلیلی مخالفتتون را با گی ها نمیفهمم . شاید اونها را درست میشناسید . محدودیت های قانونی ایران باعث میشه که اونها را هم با ما در یک گروه قرار بدن و مجبور به کارهایی کنند که مناسب وضعیت اونها نیست . به عقیده من اونها بیشتر از ار ترنس ها در جامعه ایران مورد ظلم قرار گرفتن
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(01-28-2019، 03:35 PM)امیلی نوشته:

دقیقا من این شکلیم

عزیزم . خود من هم همه این مشکلات را داشتم . با این وحود درس خوندم . کار کردم . مهاجرت کردم . گلیم خودم را از آب بیرون کشیدم . آدم دو رویه در مقابل ناملایمات و مشکلات در پیش بگیره . اینکه بشینه زمین  وبلند نشه که نتیجش این میشه که روز به روز بیشتر درمنجلاب قرو بره . دوم اینکه از هر مشکلی در این راه استفاده کنه که قوی تر بشه و با قدرت بیشتر راهش را ادامه بده . راه اول منجر به بدبختب میشه و راه دوم به اینجا ختم میشه که درهای جدیدی رو به آدم باز بشه . ما و گی ها و هم.جنس.گرا زن ها همه اعضای خانواده ای جی بی تی هستیم . دلیلی مخالفتتون را با گی ها نمیفهمم . شاید اونها را درست میشناسید . محدودیت های قانونی ایران باعث میشه که اونها را هم با ما در یک گروه قرار بدن و مجبور به کارهایی کنند که مناسب وضعیت اونها نیست . به عقیده من اونها بیشتر از ار ترنس ها در جامعه ایران مورد ظلم قرار گرفتن

نمیدونم میدونی یا نه ترنس رو گویا از گروه ال جی بی | تی برداشتن
تو صفحه اصلی محتا هست بخوای سرچ کن
و اینکه آقایون گی به ناحق از تگ ما استفاده میکنن
ببخشید توهین نشه هر کاری میخوان میکنن اخرشم میگن ما ترنسیم
و جامعه هم به خاطر همین اقایون نمیتونیم خودمونو مطرح کنیم تا میگی ترنسم میگن اوووف یعنی تو ام آره؟ 
شما خودتون فرمودید خیلی وقته ایران تشریف نداشتید پس خیلی چیزا یادتون رفته یا اشتباه به عرضتون رسوندن
اینجا گی ها بطور ناجوانمردانه رخنه کردن تو گروه ترنس ها

والا من خودم نه دوست دختر دارم نه دوست پسر همیشه هم خونم و نقاشی میکشم
میترسم بگم ترنسم که برچسب گی بهم نزنن
اقایون گی خواهشا از ما بکشید بیرون Exclamation
پاسخ }
سپاس شده توسط: sami ts
(01-28-2019، 07:20 PM)Kiyana نوشته:

دقیقا من این شکلیم

و جامعه هم به خاطر همین اقایون نمیتونیم خودمونو مطرح کنیم تا میگی ترنسم میگن اوووف یعنی تو ام آره؟ 
شما خودتون فرمودید خیلی وقته ایران تشریف نداشتید پس خیلی چیزا یادتون رفته یا اشتباه به عرضتون رسوندن

نه بابا کجا تی را برداشتن . تازه دو تا حرف دیگه هم اضافه شده . آی برای اینترس.ک.س و q برای کوییر جندر . خیلی از اونهایی که تو ذهن شما هستند شاید واقعا گی نباشن  بزارید من یه تعریفی از گی بکنم . خودتون ببینید . گی یک مرد هست که مایل است فقط با مردها گرا.. جنس.. داشته باشه و به زنها گرا.. جنس.. نداره . گی عاشق پارتنرش میشه . بهش احترام میزاره . دوستش داره و هر چی در زمینه یک رابطه سالم بین دو تا زوج استریت هست در مورد اونها هم صادقه . دقت کنید که منحرفین جنسی (شبیه سعید طوسی) یا اونهایی که خودتون اشاره کردید که مرد هستن ولی با آرایش و لباس زنونه پوشیدن کاسبی میکنند و میخوان شهرت پیدا کنند گی یا ترنس نیستن . در مورد حقوقشون در جامعه ایران هم اصلا به رسمیت نمیشناسنشون . حالا حداقل برای ترنس ها به خاطر فتوای خمینی راهی بازه (اگرچه سخت و در مورادی مشکل دار) ولی همجنسگرا بودن اصلا تو ایران تعریف نشده . خیلی هاشون را به عنوان ترنس مثلا عمل میکنند و مثل یک مردی میشه که از جنسیت خودش خارجش کرده باشن . دچار افسردگی و سرخوردگی های زیادی در جامعه میشن . باز اگر تعریف من نقصی داره یا چیزی هست که من در مورد وضعیت ایران نمیدانم را لطفا بگید .
پاسخ }
سپاس شده توسط: sami ts
وب سایت شگفت انگیز، آن را دوست دارم کار بزرگ انجام می شود. با تشکر برای به اشتراک گذاشتن با ما، نگه داشتن پست ها ...
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(01-28-2019، 07:20 PM)Kiyana نوشته:

دقیقا من این شکلیم

دقیقا اما من ترس نداشتم بگم تو اجتماع مورد اعتماد بودم و احساس امنیت دارم رفتار هر شخص نشان دهنده سالم یا....هست
اگاهی به دوستانم بدم دیدگاه مثبت به من داشته باشند و حمایت کنند از من از افراد ...در محیط دانشگاه یا محل کارم ویا .....محل عمومی مثل مترو اقا یا خانم دفاع کردن
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(01-27-2019، 02:16 AM)Kiyana نوشته: یه سرچی تو اینستاگرامتون بزنید بنویسید مثلا ترنس های تهران
میبینید یا یه مشت بچه دبیرستانی ان با ارایش غلظ یا یه مشت پسر گی ریش و پشم دار با ارایش غلیظ
ادم حالش از همه چی بهم میخوره با اون ریش آرایش کرده...
من حتی تو فیسبوک چندسال پیش از قول یکی از این گی ها نوشته بود خونده بودم که من ترنس میکنم 8 ساهت 600  تومن
دقیقا عمل زشتشو به نام ترنس مزن کرده بود
میتونست بکه 8 ساعت خاک تو سری 600 تومن ولی نوشته بود 8 ساعت ترنس میکنم 600 میگیرم
میخوام بگم ابروی ما رو حیثیت ما رو همینا لکه دار کردن
با خانوادمون صحبت میکنیم راضی میشن بعد میرن سرچ میکنن ترنسهای تهران  Sleepy
میگن میخوای یکی بشی مث اینا؟؟؟؟ 
اوجا عرق شرم و خجالت از سر و رومون میریزه
کلا ترنس یا تو ایران اصلا شناخته شده نیست اگه هم هست اولین چیزی که به ذهنشون میاد رابطه جنسی با یک مرد دیگه هست
و دیگه نمیشه درباره هویت و زجر کشیدن و... صحبت کرد
مااز هر طرفی درد بکشیم از سمت گی ها خیلی داریم میکشیم  Exclamation
عملا ترنس شده شغل اینا با هیچی هم رینیم نمیشن نه میشه فرهنگسازی کرد نه اصلاح
سال به سال هم بدتر میشه

زمان قبل انقلاب قشری به اسم اواخواهر الانم قشری که دقیقا سرویس میده اسمشونو گذاشتن ترنس
تا حرف از ترنس میشه ناخودآگاه ذهن مخاطب مبره رو اواخواهر و سرویس ده
کاملا طبیعیه اجتماع نظر منفی به اسم ترنس خواهد داشت باید خدا خدا کنیم کسی پیدا شه ما رو حتی 1% از اونا تمایز بده
تا بتونیم درد و دل کنیم 
این وسط ما موندیم و سوختیم و تباه شدیم

متاسفانه در هر گرایشات جنسی . هویت افراد خوب و بد وجود داره اما درصد بدها همیشه بیشتر بوده باعث شده تر و خشک با هم بسوزن
پاسخ }
سپاس شده توسط: