رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هشدار به کاربران
با سلام

فعالیت در کنار ترنس‌ها و خدمت به این گروه از جامعه از ابتدا برای گروه محتا افتخار بوده است.
این گروه از ابتدا که با نام انجمن ترنس گمنام فعالیت می‌کرد سعی داشته در چارچوب قوانین و شرع ایران فعالیت کند تا عناد و دشمنی با کشور عزیزمان ایران و سیاست‌ها و فرهنگ آن نداشته باشیم. سعی ما بر نگاه بی‌طرفانه و بدون غرض‌ورزی و سیاه نمایی به مسائل تراجنسی‌ها بوده است. سعی ما بر این بوده و هست که به مسائل حاشیه و بدون سود نپردازیم و اولویت ما آگاهی جامعه از وجود تراجنسی‌ها و آرامش تراجنسی‌ها بوده است. اما با گسترش فعالیت ما وعمومی‌تر شدن فعالیت ما، افرادی برای تسلی امیال جنسی خود ، آهسته آهسته راه خود را به این مجموعه باز نمودند و سعی در برهم زدن این آرامش کردند.

به تازگی شیطنت‌هایی در اطراف مشاهده شده و افرادی که سعی بر نشان دادن خود به عنوان دست‌اندرکار محتا داشته‌اند

در ادامه لازم است چند نکته را ذکر کنیم
1. گروه محتا تنها و تنها با نام محتا در سایت مطلب خود را ارائه می‌کند و هر فردی که با شناسه و نام دیگر خود را عضو گروه دست‌اندرکار محتا خواند دروغی بیش نیست. اعضا و دست‌اندرکاران محتا تنها با شناسه محتا در سایت و انجمن فعال هستند و هیچ شناسه دیگری ندارند

2. افرادی که تحت عنوان محتا و در گروه محتا فعالیت می‌کنند، افرادی شناخته شده و معتمد هستند و به هیچ عنوان شناسه‌ای دیگر در سایت ندارند
3. لطفا برای حفظ امنیت خود اطلاعات خصوصی خود (مانند تلفن یا ایمیل) را در اختیار افراد ناشناس قرار ندهید
4. برای حفط آرامش سایت و برقراری امنیت بیشتر تراجنسی‌ها و ساختن یک محیط امن در محتا، اگر پیام خصوصی حاوی دعوت به دوستی یا دعوت به ملاقات ناخواسته از دیگران دریافت نمودید و احساس مزاحمت کردید از دکمه گزارش استفاده کنید تا توسط مدیر سریعا برخورد شود

توجه نکردن به این موارد و حوادث بعد از آن مسئولیتی را متوجه محتا نخواهد کرد
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
وای محتا عاشقتم...1f3fb5
پروانگی تو آرزوی من است ای هم قبیله
پاسخ }
عزیزان می‌توان به راحتی با ایمیل یا شماره تلفن اطلاعات افراد را از اینترنت بیرون کشید پس در نگهداری از اطلاعات خود کوشا باشید می‌توان با جستجوی ای دی یا شماره تلفن فرد ثبت نام‌هایی که در سایتهای دیگر انجام داده را یافت از روی موبایل می‌توان آدرس کامل تلفن ثابت کد ملی و دیگر اطلاعاتی از فرد که روی اینترنت هست به دست آورد.
 در برخی از موارد می‌توان از روی‌ای پی تلفن ثابت رمز مدم adsl رمز وایرلس را نیز به دست آورد با رمز وایرلس می‌توان به محل مراجعه نمود و اطلاعات کامپیوتر را مشاهده کرد.

ببخشید که ولی مطالب بالا واقعیت دارد در دنیای اینترنت با احتیاط حرکت کنید.
پاسخ }
به وسيله  دادن اي دي  يا ايميل .ديگران ميتوانند  صفحات  شبكه هاي اجتماعي شمارا در فيس بوك يا كلوپ  ببينند  پس مواظب باشيد كه ديگران نتوانند سو استفاده كنند
پاسخ }
(08-31-2013، 01:59 PM)roz نوشته: به وسيله  دادن اي دي  يا ايميل .ديگران ميتوانند  صفحات  شبكه هاي اجتماعي شمارا در فيس بوك يا كلوپ  ببينند  پس مواظب باشيد كه ديگران نتوانند سو استفاده كنند

دختر نانازی ترس از ایجاد ارطبات خیلی خطر ناکه من موافقم که ادم دقت کنه ولی کلا تعطیل کردن نه

به نطر من بهتر با یه ایدی و ایمیل خاص تو جاهای که خودتونو تی اس معرفی میکنید ثبت نام کنید اینتوری از خطر کاربرای عادی در عمانی ولی اگر منظورت نهاد ها یا هکر هاست که باید بگم همین که شما اینجای برای رد گیریت کافیه نیز نیست کار دیگی بکنی
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش. بیرون کشید باید از این ورته رخت خویش.
پاسخ }
.
سلام 56

چنتا سوال داشتم محتا جونم  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟81

موضوع کاربر Mehrzad چیه  ؟؟؟ 

بیشتر مثل یه ویروس میمونه !!!!!!  میتونین  (( اینجا )) کلیک کنید و حساب کاربری ایشون و ارسال هاش رو ببینید
البته کاربرهای زیادی مثل ایشون توی سایت بودن که خیلی سریع حذف شدن
البته اگه بهش بشه گفت کاربر

موضوع کاربر دلسا چی بود ؟؟؟؟ (( اینجا ))
راستش به خاطر این میپرسم ، چون برای خودم شخصا خیلی جنگ اعصاب شده بود !
ممنون 127833

.
.

در میان من و تو فاصله هاست

گاه می اندیشم

.                                            می توانی تو به لبخندی این فاصله را برداری

[عکس: unnamed-e6302f3548-1920x1080.jpg]
پاسخ }
[عکس: 1956378b6pnwj7ug5.gif]
با اجازی ی محتای عزیز:
تنها جان، گاهی وقتا برخی ازدوستان کاربر(فرقی نمی کنه که ترنس باشن و یا غیرترنس) کارهایی رو انجام میدن که با قوانین و یا با سیاست های رفتاری در تالار مغایرت میکنه و بر خلاف این قوانین هست، به همین دلیل هم از فعالیت توی سایت و تالار محروم میشن...
و اینکه خوب نیست دلیل محرومیتشون رو کسی بدونه جز مدیریت...
خب هر چی باشه تو این تالار بودن و فعالیت هایی داشتن و بعضی هاشون دوستانی پیدا کرده بودن، محتا که نمی خواد آبروی کسی رو خدشه دار کنه و بگه که فلان کار رو مرتکب شد و...
تو فکر کن فردا روزی خدایی نکرده (اصلا خود من!) امری رو مرتکب شدم که بر خلاف قوانین بوده و من هم باید از تالار محروم بشم، خب اونوقت اگه کاری که کردم و دلیل محرومیتم گفته بشه که آبروم میره بین این همه دوستام...
فقط خیلی ساکت و آروم میرم کنار...
البته اینو هم بگم، قبل از محروم شدن اخطار داده میشه از طرف مدیریت و ...
محتا جونم ببخش اگه بی ادبی کردم...
پروانگی تو آرزوی من است ای هم قبیله
پاسخ }
بچه مراقب خودتون باشین 

بزارین خیلی راحت بگم اینو

من یه آدم خیلی خطرناک و بدم که میخوام با حرفای قشنگ و زیبا دل تک تک بچه هارو به دست بیارم و  سر فرصت کارام رو انجام بدم

از طرفی کلی هم در مورد شما ترنس ها تحقیق کردم و دارم مثل یه ترنس رفتار میکنم و نقشم رو خیلی خوب بازی میکنم [عکس: smailikai_com_4_62.gif]

اصلا به فرض که من ترنس باشم
مگه ترنس ها تافته جدا بافته از کل جامعه هستن
خیر همون طوری که بقیه آدمای عادی خوب و بد دارن ترنس ها هم ممکنه ..... داشته باشن .
از الان در مورد خودم و شیطان نهفته درونم با شما گفتم تا من رو بیشتر بشناسید و مراقب خودتون باشید

حالا چرا اینارو گفتمDodgy
من تا این حدی که گفتم بد نیستم و فقط خواستم بهتون بگم  که توی این مکان بیشتر  از جاهای دیگه اینترنت باید مراقب خودتون و چشمایی که مراقب ما هستن باشین Rolleyes

[عکس: Silvermist_sm01.jpg]

تنها برخی از مردم باران را حس میکنند
بقیه فقط خیس میشوند
پاسخ }
سپاس شده توسط: nik ، Delsaa ، Afrozz ، KING ، Shahin ./. ، dona.sue ، حنانه ، maryam ، یاسین ، Mr.X ، Sina