رتبه موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همکاری با شبکه بی ان ان هلند
یعنی سینا و محیا رفتن جلسه؟؟؟
چقد باید منتظربمونیم ببینیم چه خبره تو این جلسه؟؟؟
بچه ها اومدید یه اطلاعی بدید لطفا
پاسخ }
من الان از جلسه برگشتم. جلسه خوبی بود.البته بهتره من نظر ندم
بزارید بقیه بچه ها بیان نظرشونو بگن

من به دلایل خاصی، حاضر به همکاری باهاشون نشدم، ولی از همه ی دوستانی که توی ساخت این گزارش شرکت میکنن کمال تشکر رو دارم.
پاسخ }
سلام به همگی.
من همین الان رسیدم خونه. ^_^
[عکس: 38411000826449028042.jpg]
یعنیا...!
کل دنیا یه طرف،
خودمو خودت یه طرف دیگه! (;
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، farhan ، Sina ، deldadeh ، amirali ، sadaf ، دختر مهر ، سلام ، nik ، Farhad ، Sarah
خوب خواهرم خسته نباشید.
از سیر تا پیاز و اگر تونستین به طور خلاصه بنویسید.
البته  اگر دوس داشتید.

بجنگ تا بجنگیم زندگی...!!

[عکس: 53405854593555859127.png]
پاسخ }
سپاس شده توسط: deldadeh ، محیا ، Sina ، Delsaa ، amirali ، دختر مهر ، nik ، Farhad ، Sarah
جفتتونم خسته نباشید...سیناو محیای عزیز...
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sina ، deldadeh ، farhan ، محیا ، Delsaa ، دختر مهر ، سلام ، nik ، Farhad ، Sarah
خیلی خوب بود. من به شخصه لذت بردم. مستندی که قراره ساخته بشه، اونطور که مسئولش می گفت تنها قراره تو هلند پخش بشه و کلا تا اونجایی که من فهمیدم کارشون قرار نیست خیلی سر و صدا کنه.
 هدفشون از ساخت این مستند آشنا کردن هلندی ها، به خصوص قشر جوان، با مسئله ی ترنسکشوالیسم در ایرانه. نحوه ی کارشون هم مصاحبه ایه. یعنی مثلاً از یه عده از تی اس های ایرانی فیلم گرفته می شه، ازشون یه سری سوال پرسیده می شه و ... که البته مسئولش گفتن که ما می تونیم خودمون در مورد نحوه ی کارشون تصمیم بگیریم. بار ها و بار ها گفتن که چیزی که براشون مهمه، راحتی تی اس هاییه که قراره تو ساخت مستند همکاری کنن.
در کل به نظر من کار خوبی میشه، مخصوصاً به این خاطر که بر خلاف خیلی دیگه از مستند هایی که تا به حال در ایران ساخته شده، دید جانب گرایانه ای ضد فضای فرهنگی و دینی ایران نداره و طبق گفته ی مسئول برنامه، فقط و فقط قراره واقعیت و اون چیزی که واقعاً هست رو به نمایش بذاره و این به نظر من خیلی نکته ی مثبتیه.
[عکس: 38411000826449028042.jpg]
یعنیا...!
کل دنیا یه طرف،
خودمو خودت یه طرف دیگه! (;
پاسخ }
درود به دوستان عزیز
متاسفانه بنده خیلی دیر به جلسه رسید و نشد که با دوستان صحبتی داشته باشم . امروز عصر قراره یه جلسه برای فیلم برداری صورت بگیره به احتمال زیاد شرکت میکنم. 
از دوست عزیزمون که کمک کردن تا بتونم در روند این جریان قرار بگیرمبسیار سپاسگزام .
به امید رهایی 

[عکس: 142459717136461.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، Mahtaa ، amirali ، دختر مهر ، محیا ، deldadeh ، Farhad ، niko ، Sarah ، Sina
اول از همه تشکر میکنم از دوستایی که این همه راه رو رفتند و وقتشون رو صرف کردن و کمک کردند. 
سینا، محیا و نیک از هر سه تاتون ممنونم. 
اینطور که مشخصه دو تا دوست دیگه هم بودند که توی انجمن عضو نیستند که از اون ها هم تشکر میکنم
ممنونم از همه. 

دوستان خبرنگار ما تا ششم تهران هستند و میتونند با داوطلب ها صحبت کنند. توضیحات محیا تقریبا کامل بود فقط این نکته رو اضافه کنم که هیچ نیازی به افشای هویت شما نیست و میتونید بدون چهره در این گزارش شرکت کنید. 
حالا دوستان دیگه که مایل هستند کافی به من اعلام کنندتا شمارشون رو به این خبرنگارها بدم
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، Delaram ، amirali ، nik ، دختر مهر ، محیا ، deldadeh ، Farhad ، Sarah ، Sina
درود بر عزیزان

اول اینکه میخواستم از محتای عزیز که موجبات فراهم اومدن این جلسه رو برام فراهم کرد دوباره سپاسگزاری کنم. خیلی دوست داشتم با بچه های خودم صحبت کنم که نشد. عصر پنج شنبه یه جلسه فیلمبرداری برقرار بود که دو تا از دوستان که یکیشون 15 سال قبل چنج کرده بود و ترنس زن بودن و یه دوست دیگه که ترنس مرد بودن و در روند روان درمانی و با خونواده مشکل داشت برگزار شد. از دوستان سوالاتی در مورد مشکلات و موضلات اجتماعی و خانوادگی سوال شد، دوستی که چنج کرده بود فیلمبرداری رو قبول کرده بود و خودش مسلط به زبان انگلیسی بود. ولی دوست دیگمون از چهرش فیلمبرداری نشد و صداش ضبط میشد و مترجم هم توضیحاتش رو ترجمه میکرد.
قصدم از توضیحات فقط در جریان گذاشتن هم قبیله ای ها بود.

[عکس: 142459717136461.jpg]
پاسخ }
محتا جان میتونی کیلپ فیلمبرداری ازشون بگیری ما هم این مصاحبه ببنیم؟ یا غیر ممکنه این کار؟127833
[عکس: ovip_aks22.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sarah ، farhan ، amirali ، nik ، پانی ، deldadeh ، دختر مهر