رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همکاری در ساخت یک فیلم سینمایی با مضمون تراجنسی
[عکس: Cinema-Picture-mahtaa-300x177.jpg?0b50f7]
شاید به جرات بتوان گفت ایران یکی از بهترین کشورها برای تراجنسی ها در خاورمیانه است. ایران عزیزمان تقریبا قوانین خوبی برای حمایت از تراجنسی ها وضع کرده و آن‌ها را تا حد زیادی حمایت می‌کند اما انگار هنوز مشکلی هست! کماکان تراجنسی ها باید در حاشیه و در سایه زندگی کنند اما چرا؟
زمانی ایدز به عنوان یک بیماری غیر اخلاقی شناخته می‌شد این بیماری اکنون تنها یک بیماری است زیرا با اطلاع رسانی و فرهنگ سازی خوب تابوهای ایدز شکست
اکنون نوبت تراجنسی و تغییر جنسیت است که کلیشه‌های آن را با هم بشکنیم.
شاید بتوان آینه های روبرو را یکی از خط شکنان تابوی ساخت فیلم با قهرمان تراجنسی دانست اما این فیلم علاوه بر زیبایی‌هایش اشکالاتی نیز داشت. ادامه ساخت و تهیه این گونه فیلم ها می‌تواند کمک شایانی به شناساندن چهره واقعی تراجنسی به مردم و جامعه کند.
مشکل بزرگی که فیلم آینه های روبرو با آن دست و پنجه نرم میکرد برخی رفتارهای مصنوعی آدینه یا ادی با بازی شایسته ایرانی بود. گاهی رفتارهایی تصنعی و غیر معقول از بازیگر باعث می‌شد تماشاگر آگاه از شخصیت آدینه دور شود و نتواند با او ارتباط برقرار کند. شاید برای اولین فیلم کمی سخت گیر باشیم!
اما اکنون خانم الهام پیر هادی تهیه کننده صدا و سیما قصد ساخت فیلم سینمایی با دو قهرمان ترنس مرد و ترنس زن دارند و برای هرچه ملموس شدن فضا و کاراکترها نیاز به کمک شما ترنس های عزیز دارند.ایشان برای واقعی تر شدن شخصیت ترنس های درون فیلم نیاز به مشاوره با چند ترنس مرد و زن را دارند. این کار کمک بزرگی به تشکیل شخصیت بازیگر درون فیلم خواهد کرد. ایشان نیاز به یک جلسه صحبت حضوری با ترنس های مرد و زن دارند.
دوستانی که مایل به همکاری هستند می‌تواند آمادگی خود را از طریق نظر یا فرستادن ایمیل به آدرس info@mahtaa.com آمادگی خود را اعلام کنید تا در اولین فرصت با شما هماهنگ کنیم
لازم به ذکر است برای امنیت شما ترنس های عزیز ملاقات در حضور یکی از اعضای محتا انجام خواهد شد و هیچ گونه اسم یا تصویری از شما ذخیره نمی‌شود بلکه تنها از شما به عنوان یک کارشناس استفاده خواهد شد
[عکس: dot.png]
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
}
سلام بسیار جای خوشحالی که دوباره فیلمی با مضمون تراجنسیتی ساخته میشه بتده کاملا حاضر به همکاری هستم خودم در رشته تائتر مشغول بودم اما به خاطر مشکلی که داشتم نتونستم ادامه بدم بارها سعی کردم در مورد زندگی خودم مستندی و یا داستانی برای اجرای تائتر بنویسم اما با مخالفت ارشاد قرار گرفت من مایل به هر نوع همکاری هستم اما به دلیل مسافت زیاد کارمون سخت تر میشه دیگه تصمیم با شماست
دلم برایت تنگ شده 
میدانم روزی توام دلت برایم تنگ خواهد شد 
ولی آن روز دیگر من نخواهم بود???
}
منم همکاری میکنم
چقدر سخته دلت بخواد سرتو به دیواری تکیه بدی که یه بار همه وجودت زیر آوار غرورش له شده
}
me too hame joore  ...
the Queen Alone
Queen of Sorrow
the Lost Queen
Queen of the Dead
1358858691
}
سپاس شده توسط: دختر مهر ، Sina ، ali ، محیا ، Delsaa
منم هستم.
}
سپاس شده توسط: ali ، محیا ، دختر زمستان ، Sina ، Delsaa
منم خیلی دورم امااگه لازم باشه هر کمکی از دستم بربیاد انجامیدم
}
سپاس شده توسط: Sina ، Delsaa ، Delaram ، ali
منم دوس دارم باهاتون همکاری کنم
زنده بودن نصف زندگیست
اما...
امید داشتن همه زندگیست!

خـــــــــدایا امیـــــــدم به تــــــــــوست...
روزگارتون پر از امید ...
}
سپاس شده توسط: KOUROSH ، Delsaa ، nazi ، Delaram ، ali
من هنوز فیلمه آینه های روبرو رو ندیدم کسی نمیدونه از کجا میتونم گیرش بیارم؟ از تموم سی دی فروشیای رشت پرسیدم پیدا نشد که نشد!!!1334635402

[عکس: 67664518466365358471.gif]

;
}
سپاس شده توسط: Delsaa ، nazi ، Delaram ، ali
بچه ها فیلم آینه های رو به رو نقش اول فیلم اف تو ام بوده ... آیا فیلمی تولید شده نقش اولش ام تو اف باشه ؟؟؟؟؟؟؟

}
سپاس شده توسط: nazi ، Delaram ، Aydaa ، ali
بچه ها این خبر و همکاری مهلنش تموم شده و دیگه همکاری تموم شده موفق باشین همه خبر جدیدی شد بهتون اطلاع میدم حتما
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
}
سپاس شده توسط: Delsaa ، Delaram ، nazi ، ali ، KOUROSH ، دختر زمستان