رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هنر زن بودن
همه قبول داریم که مرد بودن واقعا سخته ولی زن بودن هم واقعا هنر حساب میشه از دید من که اینجوریه

همیشه وقتی با بهرام تو خیابون راه میریم کلی به اینور اونور توجه میکنیم و بیشترین چیزی که همیشه توجه منو جلب میکنه خانوم هایی هستن که اصلا از نظر من زن نیستن! مثلا زنی که نتونه با پاشنه بلند راه بره!!!!! وقتی دارم راه میرم و میبینم خانومی که جلوم راه میره با اون پاشنه بلندش پرانتزی قدم بر میداره دلم میخواد بگمممممممم خداااااااااااا
یا مثلا زنی که اشپزی بلد نباشه که زن نیست! زن باید خونه داری بلد باشه! 

زن باید تمیز باشه نه اینکه تو غذاش مگس پیدا شه!!!

زن بااااااااااید دهنش بو نده مسواک بزننننننن  مثلا خانومی!

زن باید بلد باشه بچه داری کنه! بدم میاد از اینا که بابا بچه بغل تو بازار دنباله خانوم!خانوم از این مغازه تو اون مغازه

زن باید باعث ارامش باشه مثلا صداش به دل بشینه وقتی حرف میزنه مثله فرشته لطیف و ظریف نه اینکه ها ها ها بخنده جیغ جیغغغغغغ حرف بزنه  ای من اینو میخوام اونو میخوام اونا چرا اونو دارن ما هنوز ندااااااااااااریم بی عرضه!!!!!

زن باید بااااااااااید خوشگل و خوش لباس باشه!این که زن باید خوشگل باشه دیگه تو این زمونه با اینهمه پیشرفت و امکانات اجباریه بالاخره مردا هم باید از پیشرفت علم یه سودی ببرن دیگه و اونم اینه که تو کشور ما حداقل زنی با بینی بد فرم نداریم چون یا عمل کرده یا تو فکره عمل کردنه!
زن باید بتونه لباسای خوشگل خوشگل بپوشه و بخره خیلی ها همیشه در حال خرید لباس هستن اما لباساشون یا عین هم دیگس یا اینقدر زیادن و بی استفاده      .    تو 7 روز هفته باید کلی به پوششتون فکر کنید خانوما    

بوی قورمه سبزی ممنوع!اینهمه عطر 

یه چیز مهم دیگه اینکه شاید خانومای ایرانی خیلی تجملاتی و تشریفاتی هستن اینو میشه از رو مهمونی ها و مراسمای ازدواج فهمید   عمرااااااا دختری باشه که به تجملات و تشریفات تو شب عروسیش فکر نکنه! و این به نظر من خیلی بد هستش چون امار ازدواج خیلی میاد پایین و ازدواج ها هم شکست پذیر میشن چون رویایی جلو میرن و دقیقا لحظه ای که به سربالایی میرسن کم میارن! اینکه امار ازدواج پایین اومده به ضرر خانوماست چون مرد ها که هر جوری شده با یه زن رابطه برقرار میکنن و نیازشونو بر طرف میکنن و این زن ها هستن که  دائما کنار گذاشته میشن و مجبورا واسه بودن تو جامعه گرگ مثل گرگ رفتار کنن نه یه خانوم !اما اگه تشریفات و تجملات رو یه کوچولو کنار بزاریم پسرای بیشتری مرد میشن و  خانومای بیشتری فرشته ملوس بودنو تو خودشون نمیکشن

یه چیز خیلی بزرگ اینه که خیلی از زنا ارایش کردن بلد نیستن!!! این یکی دیگه واقعا افتضاحه که یه زن بلد نباشه ارایش کنه! خیلی چیزای دیگه از طرز راه رفتن تا حرف زدن و نگاه کردن......       زن بودن هنر    بقیه شو شما بگین
دیگه نوبت توٍ خسته شی دنیا بشکنی / اینبار ایستادم تا اخرش با کفش اهنی
 باتّ میجنگم تا نَگی ترسیده بود پیاده شد / بسّ که پشت پا زدی گذشتن از تو ساده شد!
پاسخ }
Fdde15
پاسخ }
وا ماهیسان جون
زن که برده برده نیست. آشپزی کنه- نظافت کنه- بچه داری کنه. بچه هم بغل کنه.
خوب مرد چیکار کنه؟؟؟48
شوخی بود. منم اینایی که گفتی را بخشی از صفات زن خوب میدونم. ولی مهمترین صفات زن را در مهر و محبت مهربانی، وقار، تعهد، انتقال آرامش به خونوادش، از خودگذشتگی، مهارت آروم نگه داشتن خانواده در اوضاع مختلف می دونم. زن روزی دختر خونس و همه شیرینی و دلسوزی برای مامان بابا داداش خواهرشه. روزی همسره و مایه آرامش و افتخار شوهرشه . و بهترین مرحلش مادریشه که دنیای حمایت و محبت و از خودگذشتگی میشه...
اگر به خانه من آمدی،
برایم ای مهربان
چراغ بیاور و
یک دریچه که از آن
به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم... 
پاسخ }
اگه دوست دارید که نظر یه آقا رو هم در این مورد بدونین، بسیار خب!  با کمال میل خدمتتون عرض می کنم تا بدونین از دریچه دید یه مرد واقعاً چه چیزی وجود داره...
از نظر من به شخصه و خیلی ها  مسلماً خصیصه های اخلاقی در درجه بالای اهمیت قرار دارن ولی من به نوبه خودم جذابیت یک خانم را نه تنها در زیبایی ذاتی اون بلکه در اهمیت قائل شدن برای خودش می دونم. چه فایده ای از زیبایی ذاتی زمانیکه شما برای خودتون اهمیت قایل نیستین و به خودتون نرسید و مرتب و آراسته نباشید.
زن جلوه ای از جمال خداونده. زن نمایی از امید به زندگی و آرامشه. زنی که برای خودش اهمیت قایل نباشه به نظر من برای همسرش و یا عشقش هم ارزش قائل نیست. همونطوری که می دونین جمال یک صفت ذاتی خداونده و زن نمودی از جمال باریتعالی است. همه ما انسانها زیبایی رو دوست داریم حتی کودکان مهد کودک هم که از شخصیت درونی آدمها چیزی نمی دونن به زیبایی و آراستگی مربیان مهد کودک، جذب می شن. زنی که به خودش نمی رسه ( من منظورم این نیست که زیبایی ذاتی داشته باشه) امید به زندگی کمتر، حس استقلال کمتر، اعتماد به نفس کمتر، آستانه افسردگی بیشتر و ... داره. من واقعا از زنانی که افسردگی و موج منفی رو یدک می کشن خوشم نمی آد.
چه خوبه که همه ما چه زن و چه مرد، همیشه مرتب و آراسته باشیم که این خود نشان زندگی است، همان گونه که پروردگار یگانه فرمود:" ما شما را برای بقاء آفریده ایم نه برای فناء"
با هم از همه دوستان بزرگوار عذر خواهی می کنم، این نظرات شخصی منه و  خدای ناکرده قصد تعیین و تکلیف برای هیچ دوست عزیزی رو ندارم.
همه تون رو دوست دارم.
پاسخ }
بچه ها من فقط میخوام کمک کنم و چیزای خوب یاد بگیرم! حالا اینا نظر من بود نظرای شما هم گفتین عالی بود   4f290d

زن نه برده نه کلفته عزیزم  من که اینارو عشق میدونم عشق زنی که میخواد زن باشه       
واسه منی که هم بابام هم مادرم هیچوقت نبودن اینا واقعا عشقه   زنی که بزرگی خودشو تو هم سطح بودن با مردا میبینه!مثلا مادر هم مثل پدر میره سر کار  مادر هم مثل پدر خسته و هیچوقت حوصله اشپزی نداره
میدونی خونه و زندگی رو بنظر من زن شیرین میکنه و این شیرینی بسته به زمانه عوض میشه مثلا الان تو ایرانه ما اینجوریه که من نوشتم من در باره افریقا و استرالیا و اینا نه میدونم نه گفتم!    اوه کلا قاطی شد امیدوارم منظورمو گرفته باشین
دیگه نوبت توٍ خسته شی دنیا بشکنی / اینبار ایستادم تا اخرش با کفش اهنی
 باتّ میجنگم تا نَگی ترسیده بود پیاده شد / بسّ که پشت پا زدی گذشتن از تو ساده شد!
پاسخ }
زن، امید مرد رو توی خونه زنده نگه میداره
پاسخ }
سلام
اینا خصایص یه زنه خوبه؟؟؟!!!!!
با کفش پاشنه بلند راه بره؟خوب آرایش کنه؟؟خوب حرف بزنه؟؟؟خوشگل باشه؟؟؟؟اونم با عملآی زیبایی؟؟؟آشپز خوبی باشه؟؟؟
عزیزم این زن خوب باید زن باشه باید روح زندگی باشه باید لطیف باشه عین گل به زندگی نشاط بده...اینا که شما گفتی لازمه ای یه زن واسه اداره زندگیه نه خصوصیات زن خوب...زنی که بتوانه به مردش روحیه و توان حرکت بده مشوق مردش باشه آرامش رو به مردش هدیه کنه و تو اوج سختی کنار مردش بمونه یه زنه خوبه زنی که بلد باشه صادقانه حرف بزنه نه اینکه خوب حرف بزنه.....زنی که بلد باشه با وقار راه بره نه زنی که با پاشنه ده سانتی خوب راه بره.....زنی که با عشق آشپزی کنه نه زنی که به حکم زناشویی آشپزی کنه.....زنی که برای مردش آرایش کنه نه تو خوب آرایش کنه تو خیابون.....مانکن نمیخوایم واسه زندگی زن زندگی میخوایم.....خدا رو شکر انتخابی کردم که با خیال راحت و اطمینان میگم تمام خصایصی که میخوام تو وجودش هست
ﻋﺎﺩﺕ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺩﺭﺩ ﺩﻟﻢ ﺭﺍ ،
ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﮐﺲ ﺑﮕﻮﯾﻢ !....
ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻫﻤﻪ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻨﺪ ﻧﻪ ﺩﺭﺩﯼ ﺩﺍﺭﻡ ﻧﻪ ﺩﻟﯽ ....
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sarah ، deldadeh ، فاطمه بانو ، Delsaa ، wolf_7
خيلي خيلي خوب بود حرفاتون ولي چرا همتونن زن رو با مرد تصور مي کنيد تو اين حالت يعني اگه زن براي مرد خوب نباشه هيچي نيست مگه زن حتمي بايد ازدواج کنه?
پاسخ }
سلام یک زن باید از نظر روحی به همسرش خیلی نزدیک باش وقتی روحا" نزدیک باش خودش خود به خود هنر آشپزی ؛ زیبایی ..... و خیلی چیزهای دیگه رو با خودش توی زندگی میاره .

پاسخ }
سپاس شده توسط: Iman ، niko ، deldadeh ، فاطمه بانو ، Delsaa ، wolf_7 ، Melody
"مردی نزد پیامبر (ص) آمد و گفت:
همسری دارم که هرگاه وارد خانه می شوم به پیشوازم می آید و چون بیرون می روم بدرقه ام می کند. هرگاه مرا اندوهگین میابد می گوید: از چه میرنجی؟ اگر به خاطر درآمد است که کسی جز تو عهده دار آن است و اگر به خاطر آخرت است که پروردگار بر اندوهت بیفزاید.
پیامبر(ص) فرمود: خدا را کارگزارانی است که این زن یکی از آن هاست. او نیمی از پاداش شهید را دارد."
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sarah ، Iman ، deldadeh ، فاطمه بانو ، Delsaa ، wolf_7 ، elham38