رتبه موضوع:
  • 4 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هورمون درمانی جهت تبدیل مرد به زن
https://youtu.be/9gi_eZDhPNg

به همه پیشنهاد می کنم این ویدئو رو بینین البته خانمها
پاسخ }
سپاس شده توسط:
https://youtu.be/fZCmPnIYd9I
پاسخ }
سپاس شده توسط:
[عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
سلام بچه ها
1یا 2روزه نمیدونم چرا ببخشیدا ولی خودمو میشورم بیین ران هام مقعد ران هام که یکجور دیگه شده
منم روزی 4یا 5تا الکی قرص میخورم
اینو بدونید اصلا به این نیست که دارو زیاد بخورید اثراتش بیشتر میشه پس حتما برید پیش دکتر....
نه را پس دارم
نه راه پیش
Sad
پاسخ }
سپاس شده توسط:
چطوری میشه بین رانهات؟

(09-25-2018، 05:38 PM)فاطمیا نوشته: و بنظرم تنها راه و موثر ترین راه برای اینکه یه سیسجندر بفهمه ترنس یعنی چی اینه که حداقل به مدت چند ماه مجبور باشه مثل جنس مخالفش رفتار کنه
اون وقت آقای میهمان اگر شما تونستی سینه داشته باشی تونستی مو ها تو بلند کنی تونستی آ.ل.ت جنس مخالف رو تحمل کنی تونستی هر روز با مانتو و شال تو خیابون بری اگر تونستی یه زن باشی اگه تونستی شوهر کُنی اگر تونستی درد حامله شدنُ تحمل کنی
باشه منم از فردا هورمون مردونه میزنم تا ریش و سیبیل دربیارم بعدش هم میرم یه زن صیغه ‌میکنم خوبه؟قبوله؟
اگه قبوله بسم الله شما تبدیل شو به به زن تا منم تبدیل شم به یه مَرد

یکم انصاف داشته باشید شما به یه مبتلا به سرطان می‌گید برو شیمی درمانی برو از علم استفاده کن برو پی گیر شو یا می‌گید بشین خونه تا انشالله خداوند نجاتت دهد؟ یا مثلا بهش میگید قدرت ذهن رو دست کم‌ نگیره؟
قطعا نه میگید باید بره درمان شه .
پس چطور به خودتون اجازه می‌دید که به یه ترنس مرد بگید بره شوهر کنه؟ مگه‌ شما میتونید شوهر‌کنید ؟چطور به خودتون اجازه می‌دید که بگید یه ترنس زن بره زن بگیره؟ 

فیلم اینه های روبرو یه سکانس جالب داشت 
برادر ادی از خانمه‌ پرسید : اگر بچه ی‌ خودتون ترنس باشه چکار می‌کنید؟
خانمه‌ گفت : اگر پدرتون بخواد شما رو شوهر بده چکار می‌کنید ؟

حالا من از شما‌ میپرسم میتونید شوهر کنید؟که از یه اف تو ام‌ توقع شوهر کردن دارید؟ حاضرید دختر شما بره زن بگیره؟
شما و وجدانتون رو تنها میزارم

(09-28-2018، 01:11 PM)BanooAlisaa نوشته: [عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
سلام بچه ها
1یا 2روزه نمیدونم چرا ببخشیدا ولی خودمو میشورم بیین ران هام مقعد ران هام که یکجور دیگه شده
اینو بدونید اصلا به این نیست که دارو زیاد بخورید اثراتش بیشتر میشه پس حتما برید پیش دکتر....
پاسخ }
سپاس شده توسط: BanooAlisaa ، bahar.2r
(09-28-2018، 01:54 PM)Kiyana نوشته: چطوری میشه بین رانهات؟

(09-25-2018، 05:38 PM)فاطمیا نوشته: و بنظرم تنها راه و موثر ترین راه برای اینکه یه سیسجندر بفهمه ترنس یعنی چی اینه که حداقل به مدت چند ماه مجبور باشه مثل جنس مخالفش رفتار کنه
اون وقت آقای میهمان اگر شما تونستی سینه داشته باشی تونستی مو ها تو بلند کنی تونستی آ.ل.ت جنس مخالف رو تحمل کنی تونستی هر روز با مانتو و شال تو خیابون بری اگر تونستی یه زن باشی اگه تونستی شوهر کُنی اگر تونستی درد حامله شدنُ تحمل کنی
باشه منم از فردا هورمون مردونه میزنم تا ریش و سیبیل دربیارم بعدش هم میرم یه زن صیغه ‌میکنم خوبه؟قبوله؟
اگه قبوله بسم الله شما تبدیل شو به به زن تا منم تبدیل شم به یه مَرد

یکم انصاف داشته باشید شما به یه مبتلا به سرطان می‌گید برو شیمی درمانی برو از علم استفاده کن برو پی گیر شو یا می‌گید بشین خونه تا انشالله خداوند نجاتت دهد؟ یا مثلا بهش میگید قدرت ذهن رو دست کم‌ نگیره؟
قطعا نه میگید باید بره درمان شه .
پس چطور به خودتون اجازه می‌دید که به یه ترنس مرد بگید بره شوهر کنه؟ مگه‌ شما میتونید شوهر‌کنید ؟چطور به خودتون اجازه می‌دید که بگید یه ترنس زن بره زن بگیره؟ 

فیلم اینه های روبرو یه سکانس جالب داشت 
برادر ادی از خانمه‌ پرسید : اگر بچه ی‌ خودتون ترنس باشه چکار می‌کنید؟
خانمه‌ گفت : اگر پدرتون بخواد شما رو شوهر بده چکار می‌کنید ؟

حالا من از شما‌ میپرسم میتونید شوهر کنید؟که از یه اف تو ام‌ توقع شوهر کردن دارید؟ حاضرید دختر شما بره زن بگیره؟
شما و وجدانتون رو تنها میزارم

(09-28-2018، 01:11 PM)BanooAlisaa نوشته: [عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
سلام بچه ها

سلام کیاناجون نمیتونم بگم گلم...
نه را پس دارم
نه راه پیش
Sad
پاسخ }
سپاس شده توسط:
سلام خوبید بچها
پاسخ }
سپاس شده توسط: