رتبه موضوع:
  • 4 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هورمون درمانی جهت تبدیل مرد به زن
(06-17-2020، 06:16 PM)کافر مقدس نوشته:
(06-17-2020، 06:02 PM)Sisina نوشته:
(06-17-2020، 05:10 PM)کافر مقدس نوشته:
(06-17-2020، 03:52 PM)Sisina نوشته: سلام
دوستان من اگه فقط سیپرترون کامپاند (روزی یه قرص) مصرف کنم چه اثرات و عوارضی میتونه برام داشته باشه؟

امثال کلوآسما و زیادی فشار خون و مشکلات کبدی و تورموهای کبدی و ..........جدا از دردهای جسمی و..

حتی با دوز خیلی کم!!!؟؟

فرمول و متریال همه شون یکی ـه دوز ش اهمیتی نداره  در این صورت متریال ایرانی ش هم بماند تو داروسازی متریال خیلی تاثیر در رفتار و عوارض دراگ داره . این عوارض ذاتی تازه در شرایطی ـه که مصرف کننده قرص های دیگه ای اللخصوص آنتی بیوتیک مصرف نکنه چون  همه  تداخل دارن 

باوجود ترشحات غدد آدرنال و بیضه و کستریشن نشدن فرد هم چیز خطرناکی در حد گودزیلا هستند آنتی آندروژن جماعت . ترکش هم دردی از مشکلات کبدی و خون و... دوا نمیکنه .نهایتا با ترک سردرد ها و حالت تهوع ها  امثال اعهم از بین بره 

پزشک ها هم از بارداری تا ریزش مو و آکنه و خودارضایی و.... تجویزش میکنن چاره ای ندارن  در حالی که ذاتا برای سرطان های پروستاتیک ـه . ولی داروسازها بهتر میدونن با چه چیز خطرناکی طرف ن و بهتره کجا استفاده بشه

ممنون بابت اطلاعاتی که دادین
ولی من واقعا نیاز دارم مصرف کنم
شما داروی مشابه که عوارض کمتری داشته باشه سراغ دارین؟
پاسخ }
سپاس شده توسط:
کستریشن نکردی مصرف ش نیاز قابل توجیه ای نداره  و کارایی ش هم یک هزارم درصد میشه  اصن کارایی نداره . فقط برای  بدن خطر سازی میکنید چیزی دستگیرتون نمیشه چه 6ماه چه 6سال . تهش باید کلی هزینه برای اختلالات هورمونی و مشکلات کبدی و ....کنی ریسک سرطان ب کنار 

آنتی آندروژن ذاتا نمیتونه بدون عوارض باشه عوارض ش هم در بد و بدتر خلاصه میشه . شما فکر میکنی نیاز شماست ولی بدن  و غددشما همچین چیزی رو نمیپذیره و بهش واکنش نشون میده 

به شرطی به شما جواب میده که اون سرمنشاء ترشح آندروژن رو حل و فصل کرده باشی  حالا خیلی ها تو ایران امکانش رو ندارن غیر قانونی ـه ولی بازم با وجود اینکه حق دارن  خطر آفرینی میکنن بره بدن . میتونی بری بیمارستان عرفان ازشون بپرسی چرا بستری ن سره مصرف آنتی آندروژن 

والا عزت نفس زیاد و کاذبی میخواد این قرصارو پیشنهاد دادن من ندارم اون عزت نفس رو  Undecided ولی راهکارهایی هست که ترجیح میدم تو تاپیک بیان نکنم  چون وقتی مردم اینقدر راحت قرص میخورن راهکارهای دیگه رو هم چشم بسته قبول میکنن Big Grin

والا منم  میرم پیش این آشناهای پزشک میگم  دندونم درد میکنه از فیناستراید تا سیپروترون مینویسن  Big Grin
انسان در جامعه همچو بشر است در اجتماع

[عکس: qz3y86s6uq0dpslbcqo1.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sisina ، simorgh
(06-17-2020، 03:52 PM)Sisina نوشته: سلام
دوستان من اگه فقط سیپرترون کامپاند (روزی یه قرص) مصرف کنم چه اثرات و عوارضی میتونه برام داشته باشه؟

حرفهای کافرمقدس را گوش نکن . این بابا جنون داره و حرفاش اصلا سندیت نداره . در مورد هورمون درمانی ترنس های ام تو اف معمولا دو داروی اصلی داده میشه . یکی تسترون بلاکر که جلوی ترشح هومون مردانه را میگیره . مصرف این دارو جلوی پیدایش بیشتر ویژگی خا مردانه را میگیره . داروی دیگه استروژن هست(هورمون زنانه) که باعث ایجاد بعضی از خصوصیات زنانه شبیه بزرگ شدن سینه ها و تغییر الگوی توضیع چربی و خیلی چیزهای دیگه میشه . مصرف این دو دارو با همدیگه باید انجام بشه . چنانکه عمل کرده باشید ممکنه به داروی اول نیازی نداشته باشید(اگر عمل نکردید مصرف تسترون بلاکر به هر حال جلوی ترشح هورمون مردانه را میگیره ) . داروی که نام بردید را من نمیشناسم جون برندهای دارو و اسامش در کشورهای مختلف فرق میکنه . ولی اگر مطمینید که ترنس هستید و میخواهید تبدیل را شروع کنید مصرف هورمون از هر جیزی مهم تره و هرچقدر هم تو سن کمتر شروع بشه موثر تره . هورمون مثل هر داروی دیگری عوارض داره(نه به اون شکلی که کافر مقدس گفت) و به خاطر همین بهتره زیر نظر پزَکی که تو اینکار تخصص داره انجام بشه تا عوارض و ومشکلات احتمالی آن به حداقل برسه
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط:
راستی آنتی آندروژنها کلی هم فواید دارن تازه مخصوصا اگه حامل بیضه باشی  Big Grin

سند رو که نقل قول نمیکنن میتونه بره 7پاراگراف سند رو بخونه . اگه با 4تا قرص این تغییرات اعمال میشه که بهتره قصاب های داخلی ببندن در دکون رو  

تقلیل آندروژنیک من ندیده بودم و این تاپیک دنیا را تکان داد

این همون سندیه که میگه لال بودن بهتر از اسپمر بودن است و جون مردم رو به خطر انداختن است. جنون شامل کائنات اطرافت شده  که نمیدونی مصرف کننده هنوز چه خصوصیاتی داره . عوارضه سیپروترونه البته Big Grin شعور بیان ت مشکل داره چطور میتونی سند هم باشی اخه  Rolleyes 2ساله هنوز نتونستی رو ادبیاتت کار کنی پهه چیکار میکردی این مدت جز خوشگل کننده مالیدن Undecided  حداقل اینارو جایی بگو که نشناسنت ندیده باشن پستها و ترشحات ذهنی سابق ت روBig Grin تا کی برای توجیه کردن خودت میخوای بگی همه جنون دارن جز من .  یه چیز جدیدتر رو کن که طرف دوهزاری ش افتاد فردا همونو منتسب به خودت نکنهBig Grin

Cyproterone was one of the first anti-androgens. It’s been used with other medications with PCOS. It’s also been shown to decrease testosterone levels and reduce the production of acne-causing oils.

It may also be used to reduce masculine traits in transgender women. However, due to its side effects, it’s generally not preferred.

حالا یک نفر آنتی بیوتیکی هم مصرف کنه کنار آنتی آندروژن ها دیگه چه شود 

اینم ساید افکت هاش در  نرمال ترین حالت ممکنه ست تازه برای افراد دارای بیضه اوضاع متفاوت تر هم میشه . به نظرم  کل دنیا غلط میکنن  محققان محتا راست میگن Big Grin  فردا اینجا گفتن آنتی آندروژن خصوصیت چگالی هم داره تعجب نکنید چون  هست همچین پتانسیلی

نصف صفحات تاپیک ملت دارن اعتراف میکنن به این عوارض . شما باشی که میگی خیلی هم خوبه  چون من میگم خوبه -_- فردا روزی دچار اختلال هورمونی شد در حداقل ترین حالت ممکن صفات مردانه ش نه تنها کم بلکه بیشتر هم شد اون موقع کجایی به دادش برسی ؟ پشت مانیتور--_-- خوده بیضه هم این نوع اراجیف رو تکذیب میکنه دیگه تحقیقات علمی  به کنارBig Grin

international healthLine:   anti androgens dangerous risks  &  side effect's

osteoporosis
high cholesterol
high blood pressure
heart disease
increased risk of depression
elevated liver enzymes
turbulence facial and body hair
higher risk of birth defects if taken during pregnancy
hepatitis
liver injury
erectile dysfunction
diarrhea
breast tenderness
hot flashes
 skin rash

پاسخ }
سپاس شده توسط: simorgh
(06-20-2020، 02:09 PM)کافر مقدس نوشته: راستی آنتی آندروژنها کلی هم فواید دارن تازه مخصوصا اگه حامل بیضه باشی  Big Grin

سند رو که نقل قول نمیکنن میتونه بره 7پاراگراف سند رو بخونه . اگه با 4تا قرص این تغییرات اعمال میشه که بهتره قصاب های داخلی ببندن در دکون رو  

تقلیل آندروژنیک من ندیده بودم و این تاپیک دنیا را تکان داد

این همون سندیه که میگه لال بودن بهتر از اسپمر بودن است و جون مردم رو به خطر انداختن است. جنون شامل کائنات اطرافت شده  که نمیدونی مصرف کننده هنوز چه خصوصیاتی داره . عوارضه سیپروترونه البته Big Grin شعور بیان ت مشکل داره چطور میتونی سند هم باشی اخه  Rolleyes 2ساله هنوز نتونستی رو ادبیاتت کار کنی پهه چیکار میکردی این مدت جز خوشگل کننده مالیدن Undecided  حداقل اینارو جایی بگو که نشناسنت ندیده باشن پستها و ترشحات ذهنی سابق ت روBig Grin تا کی برای توجیه کردن خودت میخوای بگی همه جنون دارن جز من .  یه چیز جدیدتر رو کن که طرف دوهزاری ش افتاد فردا همونو منتسب به خودت نکنهBig Grin

Cyproterone was one of the first anti-androgens. It’s been used with other medications with PCOS. It’s also been shown to decrease testosterone levels and reduce the production of acne-causing oils.

It may also be used to reduce masculine traits in transgender women. However, due to its side effects, it’s generally not preferred.

حالا یک نفر آنتی بیوتیکی هم مصرف کنه کنار آنتی آندروژن ها دیگه چه شود 

اینم ساید افکت هاش در  نرمال ترین حالت ممکنه ست تازه برای افراد دارای بیضه اوضاع متفاوت تر هم میشه . به نظرم  کل دنیا غلط میکنن  محققان محتا راست میگن Big Grin  فردا اینجا گفتن آنتی آندروژن خصوصیت چگالی هم داره تعجب نکنید چون  هست همچین پتانسیلی

نصف صفحات تاپیک ملت دارن اعتراف میکنن به این عوارض . شما باشی که میگی خیلی هم خوبه  چون من میگم خوبه -_- فردا روزی دچار اختلال هورمونی شد در حداقل ترین حالت ممکن صفات مردانه ش نه تنها کم بلکه بیشتر هم شد اون موقع کجایی به دادش برسی ؟ پشت مانیتور--_-- خوده بیضه هم این نوع اراجیف رو تکذیب میکنه دیگه تحقیقات علمی  به کنارBig Grin

international healthLine:   anti androgens dangerous risks  &  side effect's

osteoporosis
high cholesterol
high blood pressure
heart disease
increased risk of depression
elevated liver enzymes
turbulence facial and body hair
higher risk of birth defects if taken during pregnancy
hepatitis
liver injury
erectile dysfunction
diarrhea
breast tenderness
hot flashes
 skin rash

کدوم عوارض؟ دکترها در کشوری که من زندگی میکنم موظف هستن عوارض هر دارویی که میدن را به مریض بگن وگرنه اون مریض بعدا میتونه تو دادگاه سوشون کنه . این عوارض را اولین بار از شما میشنوم . یعنی تو از دکتری که کارش هورمون درمانی ترنس ها هست در اینمورد بیشتر میدونی؟! من واقعا نمیدونم هدف تو از گمراه کردن ترنس ها و سوق دادنشون به سمت عمل چیه؟وقتی یک انسان بزنه خودش را ناقص کنه لذت میبری ؟ترنس های زیادی در سراسر دنیا عمل نمیکنند و تا اخر عمر هورمون و بلاکر مصرف میکنن . چرا اونها عوارضی که شما میگین را ندارن؟
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
پاسخ }
سپاس شده توسط:
اینترنشتال هلث رو میگه کدوم عوارضSmile) مگه آمار همه  آدما رو داری که چی میگذره تو بدنشون Big Grin  اولین باره میشنوی چون همیشه شنونده خوبی نبودی  و 4تا مقاله خوندن هم برات یه چیز سخت و پیچیده و حوصله سر بره همون اولویت تجربه خودت باشه برات کافیه موندم ولی چرا با سیپروترون  زیبا و جذاب نشدی هنوز - . صفحات قبل تر رو بخون حداقل عده ی زیادی هستن که اولین بارشون نیست میشنون 

من که بعید میدونم حتی تو عمرت سفسطه و مغلطه هم شنیده باشی ولی به جفتش ارادت داری Cool

اینجا همیشه از عوارض ش میگیم که سند علمی و اثبات شده داره سند اراجیف شما کجاست طبق معمول  کوچه علی چپBig Grin

هر فردی خودش مسئول زندگی خودشه . کسی از پشت مانیتور کسی رو سوق نمیده سمت چیزی . اینا برداشت های شخصی و توجیه های سطحی خودته حداقل نمال ب دیگرون این حرفارو Exclamation تو کدوم پست من سوق دادن میبینی آخه که کسی نمیبنه! اتفاقا میگم وقتی شرایط مصرف ندارید و تخلیه هم نکردید حداقل به خودتو آسیب نزنید 

همه حرفای منو 60 نفر دیگه تو صفحات قبل و تاپیک های مشابه گفتن ندیدم یکی مثل شما با این عزت نفس

هورمون تراپی  اصول و مجوز های خودشو داره  اومدی به افرادی که نه مجوز ش رو دارن نه تخلیه بیضه کردن از آنتی آندروژن میگی آخه!

از کجا میدونی ترنس هایی که چنج نکردن تو دنیا تخلیه هم کردن یا نه! هورمون و بلاکر در صورت وجود تخلیه تازه مدت زمان مشخصی داره هیچ نادانی تا آخر عمر بلاکر و هورمون مصرف نمیکنه و اصلا اصولی و شدنی نیست مگر شما خلاف ش رو ثابت کنی -_-

البته سابقه نظرات کمرشکن و علمی ت خودش گویاست ماها مشکل داریم و نیاز به نسخه علمی شما Big Grin

به نظر من ملت جنون زده رو با شعور و درک خودشون تنها بذار  Exclamation

پاسخ }
(06-20-2020، 05:56 PM)کافر مقدس نوشته: اینترنشتال هلث رو میگه کدوم عوارضSmile) مگه آمار همه  آدما رو داری که چی میگذره تو بدنشون Big Grin  اولین باره میشنوی چون همیشه شنونده خوبی نبودی  و 4تا مقاله خوندن هم برات یه چیز سخت و پیچیده و حوصله سر بره همون اولویت تجربه خودت باشه برات کافیه موندم ولی چرا با سیپروترون  زیبا و جذاب نشدی هنوز - . صفحات قبل تر رو بخون حداقل عده ی زیادی هستن که اولین بارشون نیست میشنون 

من که بعید میدونم حتی تو عمرت سفسطه و مغلطه هم شنیده باشی ولی به جفتش ارادت داری Cool

اینجا همیشه از عوارض ش میگیم که سند علمی و اثبات شده داره سند اراجیف شما کجاست طبق معمول  کوچه علی چپBig Grin

هر فردی خودش مسئول زندگی خودشه . کسی از پشت مانیتور کسی رو سوق نمیده سمت چیزی . اینا برداشت های شخصی و توجیه های سطحی خودته حداقل نمال ب دیگرون این حرفارو Exclamation تو کدوم پست من سوق دادن میبینی آخه که کسی نمیبنه! اتفاقا میگم وقتی شرایط مصرف ندارید و تخلیه هم نکردید حداقل به خودتو آسیب نزنید 

همه حرفای منو 60 نفر دیگه تو صفحات قبل و تاپیک های مشابه گفتن ندیدم یکی مثل شما با این عزت نفس

هورمون تراپی  اصول و مجوز های خودشو داره  اومدی به افرادی که نه مجوز ش رو دارن نه تخلیه بیضه کردن از آنتی آندروژن میگی آخه!

از کجا میدونی ترنس هایی که چنج نکردن تو دنیا تخلیه هم کردن یا نه! هورمون و بلاکر در صورت وجود تخلیه تازه مدت زمان مشخصی داره هیچ نادانی تا آخر عمر بلاکر و هورمون مصرف نمیکنه و اصلا اصولی و شدنی نیست مگر شما خلاف ش رو ثابت کنی -_-

البته سابقه نظرات کمرشکن و علمی ت خودش گویاست ماها مشکل داریم و نیاز به نسخه علمی شما Big Grin

به نظر من ملت جنون زده رو با شعور و درک خودشون تنها بذار  Exclamation

کدوم منبع معتبر عملی گفته که مصرف هورمون و بلاکر برای ترنزیشن بدون تخلیه بیضه ضرر داره ؟ منظورم منبع معتبر هست نه اونهایی که دوستان مکتبی برای ناقص کردن ترنس ها بهش استناد میکنند . اکثر ترنس ها تو کشورهای دیگه عمل نمیکنند و با هورمون و بلاکر ترنزیشنشون را انجام میدن . خیلی ها مخالف عمل تطبیق جنسیت هستند به دلیل نتایج افتضاح این عمل . فرق اونها فقط اینکه مکتبی نیستند . قوانین کشور را بر اساس قوانین دین تعیین نمیکنند . سلامتی و زندگی مردم براشون از قوانین دینی اهمیت بالاتری داره .
پاسخ }
سپاس شده توسط:
خوده ترنس هلث هم 6پاراگراف عوارض توضیح داده  یه نیمچه ترجمه ای همش ازش تو همین محتا هست . شعبات مختلف Healt line هم که جای خود 

خوده سیپروترون هم خطرناک ترین خطرناک ترین هاست. مصرف استروژن کنار سیپروترون که قشنگ خطر 98% یی ترمبوآمبولی داره در کنار هیپرپرولاکتینمی که عوارض همین موضوع نابینایی و خونریزی ـه 

تا صبح هم 60تا منبع معرفی کنم هستن کسایی که بگن اسب تک شاخ فرقی با مرغ تک پا ندارهBig Grin بود اینجا پیارسال فردی که میگفت جهنم مو دربیارم . بمیرم ولی دختر شم . الان 16ماهیی هست در بیمارستانه 

اتفاقا اینجا بر اساس شرع و دین تصمیم میگیرن کسی از فیلتر علمی خاصی رد نمیشه . تخلیه کردن هم به شرط مجوز چینج داشتن و تمام کمال پرداخت کردن هزینه ش هست که مبادا تخلیه کنی بذاری بری  Cool  غیر قانونی هم اشد مجازات شرعی خودشو داره و خیلی روش حساس ن 

اینجا پزشک غدد6تا آنتی آندروژن مینویسه یه آزمایش کبد و خون و پاراتروییدی از طرف نمیگیرن .اونجایی که چندماه یکبار باید برن این آزمایشا رو بدن جای دیگه ست ایران نیست Big Grin

نتیجه ش میشه ملتی که تخلیه نکردن و نمیتونن و همینجوری دارن آنتی آندروژن خیلی راحت از داروخونه میخرن هدایت میکنن به بدن  چیزی مثل لخته خون و نارسایی کبدی و امثال اعهم چیزی نیست که فرد تا زمانی که اوضاع ش حاد شده بفهمه بدن درد که نیست 

چیزی که در بستر و حیطه بیماریهای روانپزشکی و انحرافات اخلاقی و جنسی قرار داره طبق قانون مدنی جای تعجب نداره اینقدر خر اندر چمن بودنش. تو بطن جامعه هم چیزی جز آسیب های اجتماعی نیستن آسیب های اجتماعیی یعنی هم رده معتادین و کارتن خوابها . بهزیستی های زیادی ترنس شکار میکنن ب اسم آسیب های اجتماعی  

جایی که بره این قشر هیچ کارخدماتی و فرهنگی نشده انتظار چی داری جز اینکه هرچی حاج آقا بگه. تا قبل چنج هم فرد هیچ هویت قانونی نداره . و خیلی از جراحی ها به خاطر فشارهای خانوادگی و اجتماعی و البته دولتیه . الانم که هزینه ش بیشتر از قبل شده باز خودش موجب صرف نظر کردن خیلی ها میشه . عده ی زیادی هم درگیر عارضه های خطرناک بعد از چینج ن تازه

اموزش نبوده فرهنگ سازی نبوده  تو خانواده  و جامعه هم پنهان کاری بوده طرف 30سالش شده تازه داره میره سمت این قرصا .نسل بعد  هم قطعا این آموزش هارو نخواهد دید و این فرهنگ سازی ـه شکوفا نخواهد شد . اینستاگرام رو ملاک قرار ندید برید ببیند تو بطن جامعه و قانون چه خبره

سیستمی که همه رو سوق میده به سمت چنج تازه اونم با هزار یک سنگ اندازی بین راه . سیستم پزشکی و روانپزشکی ما هم متاثر از همین طرز تفکر همه رو به سمت جراحی سوق داده میشن  تهش دکتر غدد تو فلان شهرستان هم داره آنتی آندروژن میده به خرد مردم.طرف به خودش میاد میبینه هیچ محکی نخورده و هیچ آزمون خطایی تو زندگی ش نداشته و هنوز جامعه  آماده پذیرفتن این داستانا نیست .

نظارتی هم رو کیفیت جراحی هاهم نیست و هیچ پزشکی گردن نمیگیره هر عارضه ای اومد سراغت مسئول ش خودتی چون مجبوری چینج داده بشی نه چنج کنی

پاسخ }
(08-17-2014، 02:03 PM)ѕвезда نوشته: عزیزم اگه شرایط عمل نداری بهتره هورمون تراپی نکنی. وحشتناک آسیب میزنه به بدنت.
http://www.forum.mahtaa.com/Thread-%D9%8...#pid119624
پاسخ }
سپاس شده توسط: