رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتشه دست به کار بشیم!!!
میدونید بچه ها من خیلی خیلی از آدما رو دیدم که وقتی سنشون رفته بالاتر حسرتهاشونم بیشتر شده. مثلا مردی رو دیدم که تو زندگی فقط و فقط کار کرده و با اینکه به موسیقی علاقه داشته ولی بهش توجه نکرده حالا با شنیدن صدای ساز کمی حسرت وجودشو بر میداره...یا زنی رو دیدم که با کمی سختی میتونسته درسش رو ادامه ولی اینکارو نکرده و حالا که 50 سالش شده حسرت درس نخوندن رو میخوره....ماها همه سنامون کمه به نظرم حتی اگر داریم کار میکنیم باید گوشه چشمی به علایقمون داشته باشیم و ترنس بودن رو بهانه نکنیم یعنی بهانه تنبلی نکنیم. چون که این موضوع به بچه های ما میتونه آسیب بزرگی وارد کنه . اینکه بگن ما ترنسیم و بدبختیم خب هیچ کاری نکنیم.....
من دوست دارم نواختن یه ساز جدید رو یاد بگیرم و همچنین یه زبان جدید مثل آلمانی. 
شما چطور؟ اگر چیزی تو ذهنتون هست بگید Heart Heart Heart
پاسخ }
من طراحی چهره رو دوست دارم و زبان انگلیسی رو حتما هم هر دوش رو یاد خواهم گرفت
مهربان باش دلم
با دگران باش دلم
چون زمین باش دلم
سبزترین باش دلم
همچنان کوه چنین باش دلم
بعضی از مردم این شهر به غم نزدیکند
با غم مردم این شهرعجین باش دلم
خودپسندی صفتی نیکو نیست
همه بین باش دلم
پاک ترین باش دلم
گفته بودند که انگشتر ایمان صبر است
بهر انگشتری صبر، نگین باش دلم
پاسخ }
سپاس شده توسط: پانی ، Mighty ، yalda ، رویا بانو
من دوست دارم شنای قورباغه یاد بگیرم!
من دوست دارم ترکی (استانبولی یا آذری) یاد بگیرم!
Make me your one and only

Make me your enemy
پاسخ }
(06-12-2016، 01:46 AM)Sina نوشته: من دوست دارم شنای قورباغه یاد بگیرم!
من دوست دارم ترکی (استانبولی یا آذری) یاد بگیرم!

اره واقعا به خصوص وقتی من آهنگای ابرو گوندش رو می شنوم میرم ترجمه استانبولیشم میخونم.با اینکه آذریم ولی باز استانبولی یکم متفاوت تره Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
olum suz ashklar varda
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، Sina ، پانی
من دوست دارم بخونم و بنویسم Undecided
پاسخ }
سپاس شده توسط: yalda ، پانی ، Sina
من دوست دارم مجسمه سازی  یاد بگیرم
عاشق اینم که ترکی استانبولی رو یاد بگیرم
دوس دارم اسم تمام گیاهان روی زمین رو یاد داشته باشم
راه و رسم رفتار با اسب ها رو بیاموزم و یه مادیان سفید داشته باشم
کار با فایبر گلاس رو هم خیلی مشتاقم بلد باشم
احساس خوبی دارم
همه چیز درست می شود
تو خواهی امد
دهان تاریک باد را خواهی دوخت .
مهدی جان(عج)
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sina ، پانی ، محمد رضا ، yalda
سلام
دوستان من دوست دارم گوش کردن را یاد بگیرم درک کردن رو و سکوت در برابر مشکلات و لبخند در جواب بدی های دیگران
به امید روزی که تمام انسانها واقعا انسان باشند که بگوییم اشرف مخلوقات ونه الان که متاسفانه به اغلب باید بگوییم انگل مخلوقات
میدانید چرا چون درکی از مشکلات دیگران نمیخواهند داشته باشند خود خواه و خود بین
....
زمانی میتوانی به رویاهای خود لباس واقعیت بپوشانی که در خواب دیگران بیدار باشی 
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sina ، yalda
من دوست دارم روابط اجتماعیمو بیشتر کنم.
[عکس: x200-q90.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Foetus ، yalda ، only_general
من دوست دارم درست کردن برنامه های موبایل یاد بگیرم ولی اصلا بلد نیستم. کککککککککککککککمممممممممممممککککککککک لطفا . البته برنامه نویسی بلد نیستم ولی شنیدم با یک سری نرم افزار ها نیاز به بلد بودن برنامه نویسی کمه. هرکسی کمک کنه ممنون میشم.  Smile
به جز این دوست دارم طراحی لباس و خیاطی یاد بگیرم آرایشگری در حد آرایشگاه ها نه که فقط برای خودم بلد بشم و آشپزیم هم در حد مامانم عالی بشه. در ضمن دوست دارم یه حیوون خونگی داشته باشم مخصوصا یه بچه گربه  ناز Tongue .
پاسخ }
سپاس شده توسط: Foetus
(07-30-2016، 02:27 PM)HappyMay نوشته: من دوست دارم درست کردن برنامه های موبایل یاد بگیرم ولی اصلا بلد نیستم. کککککککککککککککمممممممممممممککککککککک لطفا . البته برنامه نویسی بلد نیستم ولی شنیدم با یک سری نرم افزار ها نیاز به بلد بودن برنامه نویسی کمه. هرکسی کمک کنه ممنون میشم.  Smile
به جز این دوست دارم طراحی لباس و خیاطی یاد بگیرم آرایشگری در حد آرایشگاه ها نه که فقط برای خودم بلد بشم و آشپزیم هم در حد مامانم عالی بشه. در ضمن دوست دارم یه حیوون خونگی داشته باشم مخصوصا یه بچه گربه  ناز Tongue .

خب خیلی از موسسات هستن که طراحی برنامه و اپلیکیشن رو آموزش میدن تو اینترنت جستجو کنی حتمن پیدا میکنی
من خیلی دوست دارم یه سگ داشته باشم . یه سگ باهوش واقعا دلم میخواددددد
ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده....در شب ظلمانی ام ماه نشانم بده
پاسخ }
سپاس شده توسط: HappyMay ، amirali100

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان