رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی دلتون شکست بیاید اینجا...
هعیییی
به نظرم زندگی با این وضع تو مدرسه راحت تر از دانشگاهه. تو دانشگاه چه میشه کرد واقعا. من یه ترنس اف تو ام هستم.تو دانشگاه عملا در عذابم. اینطور بگم یه پسر که میره دانشگاه سعی میکنه اگه ادم اجتماعی باشه همون چند روز اول رفیق پیدا کنه. اما همه ظاهر منو میبینن. خب من دلم میخواد یه پسر رفیقم باشه.و دختر رو جنس مخالف میبینم که بهتره کم تر باهاشون در ارتباط باشم.خب دست خودم نیست. در حالی که دانشجو های دیگه فکر میکنن منم یه دختری هستم مثل بقیه. ولی اونا اشتباه فکر میکنن. یه روز داشتم با یه پسره حرف میزدم.خیلی زود باهاش گرم گرفتم. بعد دختره گفت همین روز اول دوس پسر. یعنی باورتون نمیشه خواستم خفش کنم بگم الاغ نفهم. من پسرم چرا با یه پسر حرف نزنم. چه مشکلی داره ولی خب نمیشع.الانم تو تلگرام پسرا میان پی ویم میگن تو مشکل داری. چرا با پسرا انقدر راحت حرف میزنی.چیزی داریم ما.
یا دختره میگه پسرارو انقدر تحویل نگیر دوس پسر میخوای اینا به دردت نمیخورن
اخه من به چه زبونی باید به اینا بگم
از طرف دیگه پدر و مادرم منو تحدید کردن که نگم. اگه به دیگران بگم که ترنسم. منو میکشن. جنازم میکنن
من موندم و این زندگی
و میدونین جالب اینه که یکی با من کار داشت چون اسمم تو تلگرام کامل نیست. پسره فکر کرد پسر هستم. البته نه این که نباشم ولی بدبختانه مردم کورن. ظاهر رو میبینن.
کلیدحرف زدیم و این رسما پسر میدید منو. خیلی خوش حال بودم. وای فکر میکرد میدونه من کی هستم. وقتی خواستم یه چیز نشون بدم بهش عکس خودمم توش بود. بعد بهم گفت. دخترییییی. وای من چه حرفایی زدم. بهت. منظورش همون حرف های پسرونه بود. ولی این پسره خبر نداره که من خودم یه پسری هستم برای خودم. اما حرف های بعدش. داغونم کرد. وقتی بهم توصیه کرد برو یه گوشه بشین تا سوژت نکنن. میگه خودت باش. یعنی چی .مگه دارم ادا در میارم. یعنی چی چون منو همه دختر میبینید. واقعا که من پسرم و اسمم مانی . این جمله ایه که همیشه میخوام بگم. ولی نمیشه. نمیتونم چون اونجوری پدر و مادرم منو میکشن
بد بختم . بدبخت
پاسخ }
سپاس شده توسط: مصطفی ، Mighty ، nooshin ، bache dars khun ، الناز2
امشب مهمون داشتیم منم رفتم بهشون سلام بدم بعدم بیام به کارام برسم نمیدونم چی شد نشستم یه دو دیقه پیش مهمونا اینقد با کنایه حرفاشون عذابم دادن ک داشتم منفجر میشدم اومدم اتاق پتو رو کشیدم رو سرم تا الآنش یه دل سیر گریه کردم خداییش آخه گناه من چیه ترنس شدم؟!
بیرون میرم فحش میشنوم و اذیت میشم وبه چشم یه ... بهم نیگا میکنن خونه هم ک میام باز فحش میخورم چپکی نیگام میکنن ودعوام میکنن
ای کاش بمیرم تا همه راحت شن!منم راحت شم!
مردن یه جایی نعمته بخدا 6ae4d5
اگر فکر میکنید که میتوانید
واگر فکر میکنید که نمیتوانید
در هر دو صورت درست فکر کرده اید.
●▬▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬▬▬●
هنری فورد

پاسخ }
سپاس شده توسط: الناز2 ، Mighty
(12-23-2017، 02:56 AM)Q.u.e.e.n نوشته: امشب مهمون داشتیم منم رفتم بهشون سلام بدم بعدم بیام به کارام برسم نمیدونم چی شد نشستم یه دو دیقه پیش مهمونا اینقد با کنایه حرفاشون عذابم دادن ک داشتم منفجر میشدم اومدم اتاق پتو رو کشیدم رو سرم تا الآنش یه دل سیر گریه کردم خداییش آخه گناه من چیه ترنس شدم؟!
بیرون میرم فحش میشنوم و اذیت میشم وبه چشم یه ... بهم نیگا میکنن خونه هم ک میام باز فحش میخورم چپکی نیگام میکنن ودعوام میکنن
ای کاش بمیرم تا همه راحت شن!منم راحت شم!
مردن یه جایی نعمته بخدا 6ae4d5

نه گریه نکن....
نه...

غلط کردن بهت حرف گفتن

هر کس اذیت کنه خدا یروز جوابشو میده....

چه آدمای بی شخصیتی پیدا میشنا.
هر کس بهم بدی کرد حلالش کردم و بخشیدمش
هرکس بهش بدی کردم اگه میشه حلالم کنه منو ببخشه
خدانگهدار همه...
پاسخ }
سپاس شده توسط: Q.u.e.e.n ، Mighty
(10-04-2017، 01:04 PM)ZeroSparda نوشته: هعیییی
به نظرم زندگی با این وضع تو مدرسه راحت تر از دانشگاهه. تو دانشگاه چه میشه کرد واقعا. من یه ترنس اف تو ام هستم.تو دانشگاه عملا در عذابم. اینطور بگم یه پسر که میره دانشگاه سعی میکنه اگه ادم اجتماعی باشه همون چند روز اول رفیق پیدا کنه. اما همه ظاهر منو میبینن. خب من دلم میخواد یه پسر رفیقم باشه.و دختر رو جنس مخالف میبینم که بهتره کم تر باهاشون در ارتباط باشم.خب دست خودم نیست. در حالی که دانشجو های دیگه فکر میکنن منم یه دختری هستم مثل بقیه. ولی اونا اشتباه فکر میکنن. یه روز داشتم با یه پسره حرف میزدم.خیلی زود باهاش گرم گرفتم. بعد دختره گفت همین روز اول دوس پسر. یعنی باورتون نمیشه خواستم خفش کنم بگم الاغ نفهم. من پسرم چرا با یه پسر حرف نزنم. چه مشکلی داره ولی خب نمیشع.الانم تو تلگرام پسرا میان پی ویم میگن تو مشکل داری. چرا با پسرا انقدر راحت حرف میزنی.چیزی داریم ما.
یا دختره میگه پسرارو انقدر تحویل نگیر دوس پسر میخوای اینا به دردت نمیخورن
اخه من به چه زبونی باید به اینا بگم
از طرف دیگه پدر و مادرم منو تحدید کردن که نگم. اگه به دیگران بگم که ترنسم. منو میکشن. جنازم میکنن
من موندم و این زندگی
و میدونین جالب اینه که یکی با من کار داشت چون اسمم تو تلگرام کامل نیست. پسره فکر کرد پسر هستم. البته نه این که نباشم ولی بدبختانه مردم کورن. ظاهر رو میبینن.
کلیدحرف زدیم و این رسما پسر میدید منو. خیلی خوش حال بودم. وای فکر میکرد میدونه من کی هستم. وقتی خواستم یه چیز نشون بدم بهش عکس خودمم توش بود. بعد بهم گفت. دخترییییی. وای من چه حرفایی زدم. بهت. منظورش همون حرف های پسرونه بود. ولی این پسره خبر نداره که من خودم یه پسری هستم برای خودم. اما حرف های بعدش. داغونم کرد. وقتی بهم توصیه کرد برو یه گوشه بشین تا سوژت نکنن. میگه خودت باش. یعنی چی .مگه دارم ادا در میارم. یعنی چی چون منو همه دختر میبینید. واقعا که من پسرم و اسمم مانی . این جمله ایه که همیشه میخوام بگم. ولی نمیشه. نمیتونم چون اونجوری پدر و مادرم منو میکشن
بد بختم . بدبخت

من نمیدونم واقعا چی بگم

واقعا برای تموم این آدما من متاسفم....

حقیقتا که اینها از درک و شعور بی بهره هستن.

چرا باید شما رو تهدید کنن

چرا این مردم ترنس رو آبرو بری میدونن

فردا مقابل خدا چه جوابی دارن بدن....

به چه حقی ظلم میکنن این آدما....
هر کس بهم بدی کرد حلالش کردم و بخشیدمش
هرکس بهش بدی کردم اگه میشه حلالم کنه منو ببخشه
خدانگهدار همه...
پاسخ }
سپاس شده توسط: Q.u.e.e.n ، Mighty
داره واقعا باورم میشه که منتظر یه فرصت بود منو از سرش وا کنه...
غیر از این توجیه دیگه ای نمیتونه داشته باشه!
شاید من مردم منتظرم بیای کفنم کنی.
خیلی زیبا نابودم این روزها  Rolleyes
پاسخ }
سپاس شده توسط: فاطمیا ، Mighty ، jinse2000
شکسته ها شکسته 

بفکر آینده باش

اونی که بخواد بمونه ، میمونه شک نکن 

4
پاسخ }
سپاس شده توسط: گندم ، Mighty ، BanooAlisaa
من خودم دارم دل ِ خودمو ميشکنم ، اون به نظرم مقصر نيست ديگه، شکسته شدن دلمو خودم خواستم
عاشقم بر همه عالم ، که همه عالم از اوست ♡
پاسخ }
سپاس شده توسط: