رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی مهمون میاد
وای آره. خیلی بدم میاد.مهمونی که نمیرم اصلا.مهمون هم بستگی داره که کی باشه.اگه خوشم نیاد ازشون میرم تو اتاقم یا میرم بیرون.البته وقتی خونمون خالیه داداشم دوستاشو میاره و بازی میکنن.هردفعه من باهاشون مشکل دارم.صدام میکنن و میخندن.داداشم میگه تو نیا وقتی دوستام هستن برو بیرون.
وای کاش همه ی فامیلام بمیرن و من راحت بشم.حالم از عموهای مسخرم بهم میخوره.
حتی یبار رفتم اتاق وقتی صدام کرد چند بار نرفتم و گفتم حوصله ندارم.
وای هرچی بگم کم گفتم.خیلی از جمع بدم میاد.خاطره ی خوبی از جمع ندارم.

بعضی مهمونا سرزده میان و منو با وضع غیرعادی میبینن.اگه خبر بدن خودمو جمع جور میکنم
 هی خدا:c0bbf9:
امضای خُداپای تک تک آرزوهاتون
پاسخ }
منم انقدر بدم میاد از مهمونی رفتن و مهمون اومدن ...
متاسفانه فامیلا ما انقدر حرف درمیارن ک اگه نری پیششون بشینی آبروتو میبرن ...نمیشه هم بری تو اتاقت ...فردا میگن بچشون افسردست ....
بدتر ازاون  مجبوری حجاب رعایت کنی و لباس دخترونه و....  مثه یه دختر خوب و مودب رفتار کنی و بشینی ببینی چه زری میزنن.:fd0f68:
پاسخ }
تو این زمونه همه چی داره مردونه زنونه میشه. مدرسه دانشگاه مهمونی گروه ها تلگرام. دوستی ها. و این برام ذگدرد داره
چرا باید تو درس آناتوپی تشریح پسرا و دخترا جدا باشن. هر وقت هم جدا میریم. من دارم به پسرا نگاه میکنم و تو دلم میگم ای کاش از اول پسر بودم. اخه چرا واقعا. یا تو مهمونی که زور میکنن باید با دخترا و تو جمع دخترا باشی اخه من نمیفهمم من روحیاتم جور نیست با اینا چرا باید بشینم اونجا. اگرم بگم نه مادرم چپ چپ نگاه میکنه میگه ابروی مارو تو شهر میبری با این کارت ابرومون بره . تو جنازه ای.
یا تو گروه های تلگرام دختره منو برد تو گروه دخترا.واقعا این گروه مناسب احوال و روحیاتم نبود. از اون گروه خارج شدم. منو دیگه راه ندادنِ. البته برام مهم نبود. یکی از پسرای دانشگاه اشتباهی منو برد تو گروه پسرا . خب حق هم داشت چون حرف زدنم پسرونست. بعد که فهمید گفت ببخشید جسارت کردم. امیدوارم ناراحت نشده باشید. بعد بقیه پسرا هوووو میکردن و آخر سر هم انداختنم بیرون. من تو دانشگاه هم کسیو ندارم.دوستی هم ندارم تا بهش بگم وخودمو سبک کنم.اخه چرا. ای خدا چرا از همون اول منو پسر خلق نکردی. که من الان در به در به دنبال رسید به چیزی که واقعا هستم نباشم
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، bache dars khun ، Farhad
(10-04-2017، 01:20 PM)ZeroSparda نوشته: تو این زمونه همه چی داره مردونه زنونه میشه. مدرسه دانشگاه مهمونی گروه ها تلگرام. دوستی ها. و این برام ذگدرد داره
چرا باید تو درس آناتوپی تشریح پسرا و دخترا جدا باشن. هر وقت هم جدا میریم. من دارم به پسرا نگاه میکنم و تو دلم میگم ای کاش از اول پسر بودم. اخه چرا واقعا. یا تو مهمونی که زور میکنن باید با دخترا و تو جمع دخترا باشی اخه من نمیفهمم من روحیاتم جور نیست با اینا چرا باید بشینم اونجا. اگرم بگم نه مادرم چپ چپ نگاه میکنه میگه ابروی مارو تو شهر میبری با این کارت ابرومون بره . تو جنازه ای.
یا تو گروه های تلگرام دختره منو برد تو گروه دخترا.واقعا این گروه مناسب احوال و روحیاتم نبود. از اون گروه خارج شدم. منو دیگه راه ندادنِ. البته برام مهم نبود. یکی از پسرای دانشگاه اشتباهی منو برد تو گروه پسرا . خب حق هم داشت چون حرف زدنم پسرونست. بعد که فهمید گفت ببخشید جسارت کردم. امیدوارم ناراحت نشده باشید. بعد بقیه پسرا هوووو میکردن و آخر سر هم انداختنم بیرون. من تو دانشگاه هم کسیو ندارم.دوستی هم ندارم تا بهش بگم وخودمو سبک کنم.اخه چرا. ای خدا چرا از همون اول منو پسر خلق نکردی. که من الان در به در به دنبال رسید به چیزی که واقعا هستم نباشم

عجب دل پری داری شما ولی باور کن من که دخترمم همین مشکلاتو دارم یعنی تو مهمونیا ازینکه برم تو جمع دخترا بیزارم یا همین گروها و ...وترجیح دادم تنها باشم و دوستایی پیدا کردم که روحیشون مثه منه تقریبا دیگه همه به اتین رفتارام عادت کردن 
یک توصیه بسیار شدیدم اینه که انقد به همه چی دخترونه پسرونه نگاه نکن از زندگیت لذت ببر بزار هرکی هرجور میخواد ببیندت میدونم خیلی سخته ولی باور کن آرامشش ارزششو داره مهم اینه که تو خودتو چی میبینی نه بقیه..حرف مردم که همیشه هست.
I hope you find what you looking for
پاسخ }
سپاس شده توسط: deldadeh ، Farhad
وای چقدر از مهمون بدم میاد جز خاله هام و داییم که عاشقشونم .
من یکم پرخاشگرم یعنی همون اول کسی سوال میکنه میگم چیم و جزئیات نمیگم میگم گوگل یا ویکی پدیا نیستم . خودت تحقیق کن
اگه کسی ازم سوال خصوصی بپرسه یا بحث مسائل جنسی پیش بیاد یا همون اول میگم به تو چه (با صراحت  Big Grin ) یا یه سوال بی شرمانه ازش میمرسم میگم هر وقت اینو جواب دادی منم جوابتو میدم  Rolleyes (کلا احترام به کسی که برای خودش احترام قائل نیست نمیذارم )
خدا رو شکر توی شهر دیگه زندگی میکنم و مجبور نیستم مهمونی برم جز سالی یکی دو بار که میام شهر خودم هر دفعه کسی ازم چیز زیادی نمیپرسه چون میدونن چی میشنون . ولی با این وجود دوستم دارن و (چون به کسی کاری ندارم تا کاریم نداشته باشن)اخر میگن حق داری ببخشید همچین چیزی پرسیدیم
کسی در رابطه با آبرو میگه میگم ابرویی که بخواد واسه یه موضوع عادی پزشکی بره بذار بره گور بابای مردم مگه مثل بقیه خرم بلانسبت شما که زندگیمو با حرف مردم خراب کنم
واقعا این بی ادبی بدردم خورده ها . حداقل کسی کاری بهم نداره . البته مامان و بابام هم تقریبا همین طورین نمیذارن کسی زندگیمونو خراب کنه . عاشقش این رفتارشونم
پاسخ }
سپاس شده توسط: Farhad ، bache dars khun
(10-05-2017، 04:34 AM)bache dars khun نوشته:
(10-04-2017، 01:20 PM)ZeroSparda نوشته: تو این زمونه همه چی داره مردونه زنونه میشه. مدرسه دانشگاه مهمونی گروه ها تلگرام. دوستی ها. و این برام ذگدرد داره

عجب دل پری داری شما ولی باور کن من که دخترمم همین مشکلاتو دارم یعنی تو مهمونیا ازینکه برم تو جمع دخترا بیزارم یا همین گروها و ...وترجیح دادم تنها باشم و دوستایی پیدا کردم که روحیشون مثه منه تقریبا دیگه همه به اتین رفتارام عادت کردن 
یک توصیه بسیار شدیدم اینه که انقد به همه چی دخترونه پسرونه نگاه نکن از زندگیت لذت ببر بزار هرکی هرجور میخواد ببیندت میدونم خیلی سخته ولی باور کن آرامشش ارزششو داره مهم اینه که تو خودتو چی میبینی نه بقیه..حرف مردم که همیشه هست.

خب حرف مردم همیشه هست. ولی نمیشه که تا عمر دارم بشنوم اینارو
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، Farhad ، bache dars khun
مثلا الان در میزدن، من باز نکردم و خودمو زدم به خونه نبودن! علتم فقط این بود که متنفرم از اینکه به چشم ملت عجیب و غیر عادی بیام! طفلک ما
شما باید همان تغییری باشید که آرزو دارید در دنیا شاهدش باشید.
گاندی 
پاسخ }
سپاس شده توسط: آرمینا ، Farhad ، bache dars khun
(10-05-2017، 07:32 PM)Mighty نوشته: مثلا الان در میزدن، من باز نکردم و خودمو زدم به خونه نبودن! علتم فقط این بود که متنفرم از اینکه به چشم ملت عجیب و غیر عادی بیام! طفلک ما

مهمون سرزده فضول چقدر بدههههههههههه
طفلک ما Sleepy
پاسخ }
سپاس شده توسط: Farhad ، bache dars khun ، Mighty