رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ درباره روند تغییر مدارک
مریم جون ادرس تاپیک رو دقیق تر میگی خواهر جونم..:1ed8e5:
 دل ارام گیرد با یاد خدا
[عکس: IMG_20150711_WA0050.jpg]
[عکس: mmexport1378223012472_1.jpg]
پاسخ }
حوری بلا نمیدونم دقیقن کجاست ولی تو یکی از همین تاپیکای مربوط به سربازی دلسا هم توش یچیزایی در مودر معافیش گرفته قربون دستت خودت بگرد من حال ندارم:c0bbf9:
پاسخ }
خخخخخ چشم عزیزم:1ed8e5:
 دل ارام گیرد با یاد خدا
[عکس: IMG_20150711_WA0050.jpg]
[عکس: mmexport1378223012472_1.jpg]
پاسخ }
مریم مطمئنی توضیح دادی ؟ من تو تمام ارسال هات کلمه سربازیو جستجو کردم و اینا اومد http://www.forum.mahtaa.com/Thread-%D8%B...8%B2%DB%8C

http://www.forum.mahtaa.com/Thread-%D8%B...8%B2%DB%8C

http://www.forum.mahtaa.com/Thread-%D9%8...8%B2%DB%8C

که همشونو خودم ارسالاتو ولی نبودا کم وبیش بود
[عکس: x200-q90.jpg]
پاسخ }
خواهشا یکی حداقل میتونه به من بگه که معافیت ترنسکشوال جزو معافیت پزشکیه یا غیره ؟؟؟؟
[عکس: x200-q90.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: nik ، AmirAliA2 ، حنانه ، a_b_kh ، محمد رضا
(07-21-2015، 09:20 PM)ahoo نوشته: خواهشا یکی حداقل میتونه به من بگه که معافیت ترنسکشوال جزو معافیت پزشکیه یا غیره ؟؟؟؟

بلی عزیزم جزو معافیت پزشکی هست.
بهتر است شمع کوچکی روشن کنی
تا اینکه
تاریکی را نفرین کنی
"ضرب المثل چینی"
پاسخ }
سپاس شده توسط: ahoo ، nik ، AmirAliA2 ، حنانه ، a_b_kh ، محمد رضا
(07-21-2015، 02:08 AM)ahoo نوشته: کسی اگر میدونه زود تر منو راهنمایی کنه ممنون میشم ...معافیت در باب ترنسکشوالیم و پیش دکتر مهرابی هم مجوز داشتم
برای معافیت باید وارد سایت نظام وظیفه بشی، دفترچه اعزام به خدمت رو الکترونیکی میخری، سپس پرینت میگیری و بخش معافیت پزشکی رو بر اساس ترنس بودن پر میکنی و پست میکنی. یک کمیسیون و معاینه توسط خود نظام وظیفه برات تشکیل میشه و ترنس بودنت تایید میشه. با توجه به اینکه مجوز داری روند برات سریع تر پیش میره
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
دوستای عزیز جهت بالا بردن اطلاعاتتون این پستو میزارم ک مثل من هزینه و وقت اضافی تلف نکنید واسه تعویض گواهینامه
اول مراحلی ک خودم طی کردمو میگم بعد راه آخری ک باید از اول میرفتم
رفتم پلیس+10 اونجا گفت اول باید بری دکتر واست بنویسه واسه کمسیون
ی قبض 20 تومن و ی هزار تومن گرفت رفتم پیش دکتر ک معاینه چشم گواهینامه رو انجام میداد 18 تومن گرفت و نوشت
رفتم تو خیابون بهار نرسیده ب بیمارستان سجاد مرکز اینجور معایناته
اونجا واسم با توجه ب نامه دکتر فرستاد واسه کمسیون پزشکی خودشون تو بیمارستان سجاد از نظر اعصابو روان
پزیرش شدم و مبلغ 130 تومن یا بیشتر یادم نیست
واریز کردم
رفتم ی قسمتی تست روانپزشکی دادم
حالا بماند ک اونجا هم ترنس قبول نمیکرد و یکی قبل من از شهرستان اومده بود برش گردوندند
بعد با کلی خواهشو التماس قبول کردن و اینا
بعد از چند ساعت جوابش اومد ی اجازه گواهینامه ی ساله دادن
(مال خودم 10ساله بود تازه هم تمدید کرده بودم اعتبار داشت)
جوابو بردم پلیس +10 اونجا گفت ک باید ایمیل کنم بعد از جواب باید ببینم چیکار باید کرد
بعد از ی هفته جواب ایمیل اومد گفت ک باید برم شهرک آزمایش اونجا تایید بشه
منو میگی:O
ب هرحال با یکی از بچه های دیگه رفتم اونجا ک ب اون از همون اول گفته بودن باید بره اونجا بدون هیچ کمسیون و دکتر و...
سرتونو درد نیارم
نتیجه اینکه هرکی میخواد گواهینامشو عوض کنه مستقیم میره شهرک آزمایش طبقه دوم بغل اتاق 212 (شماره نداره)
پیش آقای متین فقط ی قبض 20 تومن و ی هزار تومن ک همونجا بانک داره و شماره حسابش هست رو واریز میکنید همراه 2تا عکس پشت سفید مجوزتون نامه دادگاه ک تغییر نام دادید و کپیشون با شناسنامه و کارت ملی و کپیش و گواهینامه قبلی بدون هیچ هزینه دیگه کارتونو انجام میده بعد رسید پستی میگیرید ک هفت و پونصد هزینه ارسالشه البته واسه من ک تو تهران بود اینقدر شد اگه شهرستان باشه نمیدونم
و تمام
برید خونتون تا گواهینامه بیاد
موفق باشید و مثل من نپیچوننتون و هزینه اضافی ندید
برهر کجا محرم شدی چشم از خیانت باز دار

ای بسا محرم ک با یک نقطه مجرم میشوی
پاسخ }
سپاس شده توسط: Daniyal ، Delsaa ، BanooAlisaa ، AmirAliA2 ، pikky ، Mahroo ، محمد رضا
یه چیز دیگه من اضافه کنم به صحبت امیر علی جان کلا برا تعویض هر مدرکی قبلش باید برین اداره اون مرکز
مثلا منم برا تعویض گواهینامم رفتم شهرک آزمایش اونجا زیر مجوزم دستورش رو نوشت برا پلیس +10 که تعویض کنه
برا گذرنامه هم همینطور اولش رفتم اداره گذرنامه دستورشو گرفتم پلیس + 10 هم تعویض کرد
هر چه میخواهد دل تنگت ،
ســــــــــــــاکت
کسی درک نخواهد کـــرد

[عکس: his.jpeg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: binamegharib ، Melody ، Mahroo ، محمد رضا
سلام بچه ها اگه دوران دانشجویی عمل تخلیه و هورمون انجام بدم میتونم با مدارکش توی دانشگاه یا انتقالی بگیرم که با کارت دانشجویی و تغییر پوشش برن دانشگاه یا مثلا همون دانشگاه با این مدارک بتونم با تغییر پوشش کارت دانشجویی برم سرکلاس ؟؟؟
اگر توانستی تا آخر گوش دادن ، “قضاوت” نکنی

گوش دادن را یاد گرفته ای . . .
پاسخ }
سپاس شده توسط: adrian 11 ، Mighty