رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد برای کمک به همه
بچه ها ی پیشنهاد خوب دارم که محتا خدارو شکر با گفتنش موافقت کرده میخوام ی کسب و کار اینترنتی راه بندازیم که هر کس با توجه به مهارتی که داره میتونه توش درامد زایی کنه از طراحی و چاپ گرفته تا برنامه نویسی ,نجاری, فروشندگی و....
هرکس که میخواد توی این کار شرکت کنه مهارت هایی که داره رو بگه تا ببینیم میشه ازش استفاده کرد یا نه
keep going and never give up
پاسخ }
سپاس شده توسط: arghavan1983 ، Sina ، Shayan13 ، باران
سلام به همگی
قبلا گفته بودم که با پیشنهاد ‌کسب و کار مخالفیم. 
اما ادریان عزیز اصرار داشت که این موضوع مطرح بشه چون حس میکنه کمک میکنه به بچه ها. 
در هر صورت این پیشنهاد اینجا مطرح شده و قراره در همینجا باز بشه و مراحل اجراییش گفته بشه تا اگر اوکی بود انجامش بده. 
اما همونطور که به خود ادریان عزیز گفتم تا زمانی که نهایی نشده فقط در سایت ادامه پیدا کنه و ارتباط بیرونی نباشه
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
سپاس شده توسط: adrian 11 ، Sina ، باران
باید رزومه بدیم؟
متوجه نشدم قراره چی بشه؟
قراره سایت بزنیم و کار قبول کنیم؟
پاسخ }
سپاس شده توسط: باران
فک میکنم سایتی هست که توش پروژه های مختلف میگیرن میدن یه هرکدوم از بچه ها که تواناییشو داره.و انجام میدن و پولشو میگیرن.گرفتن پروژه های مختلف شرکت ها و دیگران.اره؟
Just want a normal life... Smile
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sina ، adrian 11
(09-05-2016، 02:33 AM)arsalan2656 نوشته: فک میکنم سایتی هست که توش پروژه های مختلف میگیرن میدن یه هرکدوم از بچه ها که تواناییشو داره.و انجام میدن و پولشو میگیرن.گرفتن پروژه های مختلف شرکت ها و دیگران.اره؟

اره ارسلان داداش ی همچین چیزیه البته پولشو کسی که کارو انجام میده میگیره داداش شایدم درصدی کار کنیم
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sina
(09-04-2016، 11:59 PM)Sina نوشته: باید رزومه بدیم؟
متوجه نشدم قراره چی بشه؟
قراره سایت بزنیم و کار قبول کنیم؟

اره ی سایت ه مشابه بعضی سایت های خارجی که کار قبول میکنن بعد به اونی که تو اعضلشون اون مهارت و داره میگن که انجامش بده
پاسخ }
سپاس شده توسط: Sina ، arsalan2656
به نظرم این دو تا ایده مختلف است:

۱- کسانی که مهارت دارن کار قبول کنن و کار انجام بدن (فری لنسری کار کردن)
۲- یک سایت درست بشه برای کسانی که مهارت دارن که بتونن کارشون رو معرفی کنن و کار بگیرن

ترکیب کردن این دو تا با هم کار درستی نیست چون تعداد آدم هایی که اینجا هستن و مهارتی دارن محدوده و سایت نمی گیره. در واقع باید انتخاب کنیم که قراره بریم سراغ اولی یا دومی. اگر اولی است که چند تا سایت براش هست و در نهایت معنی اش اینه که «هر کی اینجا مهارتی داره بره کار کنه» و دومی هم دیگه ربط چندانی به مهارت های بچه های اینجا نداره و یک زیرساخت عمومی است که بچه های اینجا هم توش ثبت نام می کنن.
پاسخ }
سپاس شده توسط: حنانه ، Sina