رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا ترنس‌هاي ام تو اف براي بعضي مردها خيلي جذابند؟
(09-02-2015، 06:26 PM)تينا نوشته: سلام بچه ها.
من تازه فهميدم كه بعضي از مردا خيلي شديد دنبال ترنس‌هاي ام تو اف هستند. حالا نميدونم به خاطر چيه؟
واقعا چيشون جذابه واسه اونا؟ 
حرفاشون راسته يا دنبال سو استفاده اند؟
چرا سراغ دخترا نميرن؟
واسم خيلي عجيبه. بچه هاي باتجربه تر ميتونن كمك كنن؟ فكر كنم واسه خيلي از بچه ها جالب و مفيد باشه.
بچه ها هركي هرچي ميدونه مشاركت كنه. واسه من كه خيلي مهمه. چون باهاش مواجه ميشم و نميدونم چيكار كنم
من خودم ام تو افم تجربم میگه دوحالت بیشتر نداره یا دنبال رابطه جنسین یا گی هستن وگرایششون به پسره و چه بهتر که اینجور مثلا پسری گیرشون بیاد پس توی دوحالت درواقع علاقه به ظاهر هست و در نهایت سواستفاده البته بعضیام مریضن کلا کرم دارن
پاسخ }
سپاس شده توسط: only_general ، امیلی ، تينا
به نظرم درست ميگي. حداقل اكثرشون اينجورين اگه نگيم همه. شايد استثنا وجود داشته باشه. نه؟؟
-----------------------------------------
چون آهوي گمگشته به هرگوشه دوانم
تا دام در اغوش نگيرم نگرانم
پاسخ }
سپاس شده توسط:
سلام خواهرای گلم من همه تاپیک رو خودندم و خواستم باتجربه و حس خودم و چیزایی که خوندم شرایط رابطه ام تو اف ها رو بگم البته فقط برا ایران صدق میکنه:

۱.ببینید خواهرای قشنگم تو ایران یه کشور جهان سوم هنوز واقعا فرهنگ عقب افتاده اس و من اکثرا دیدم که مردم ترنس رو به عنوان کسی که هرزه است یا دنبال رابطه جنسی هست میبینن البته فقط ام تو اف ها چون جامعه مرد سالار هست و در ۹۹ درصد موارد پسرا با همین فکر میان جلو و اینا دو دسته ان: ۱)اونایی که دنبال رابطه جنسی هستند ۲)از اون جایی که یه ترنس زن از بقیه خانوما زنانگی بیشتری داره براشون جالبه و فقط میخوان یه امتحان بکنن این جور رابطه رو که صرفا جنبه سرگرمی داره.

۲.بعضی ها هم صرفا شاید به خاطر رابطه طولانی بیان جلو اما اینام دو دسته اند: ۱)یه شکست عشقی رو تجربه کردن و شما رو بجای خالی اون میزارن بعدش مثل یه دستمال کاغذی بیمصرف میشین. ش۲)این دسته واقعا اولش برا رابطه طولانی میان بعد میفهمن که داغ بودن و هی از سر بازتون میکنن.

۳.واقعا برای رابطه طولانی اومدن اما اینام دو دسته اند: ۱)تو رابطه با زنای معمولی مشکل دارن و اصولا آدمای عجیبی ان و زیاد به درد رابطه طولانی نمیخورن ۲)این دسته بعد یه مدت میبینن واقعا نمیشه با شما بود به خاطر خانواده شون و مردم و اجتماع‌.

۴.کسی که واقعا عاشقتون باشه که اینام دو دسته اند: ۱)اکثرا تو ایران نیست همچین کسی ۲)خیلی خوش شانسی و از زیر یک درصد مرد اینجوری یکیش نصیب تو شده

نکته کلی: بعضی از موارد بالا حتی برای دخترای سیسجندر هم صدق میکنه ولی برای یه دختر ترنس بیشتر و مخرب تر هس چون حمایت عاطفی هیچ کس رو ندارن حتی خانواده هاشون زخم عاطفی اند اما حداقل دخترای سیسجندر خانوادشون چسب زخم عاطفی ان و یه اصل دیگه هم است آقایون بزرگترین درغگوهای جهان هستن و خانوما هم از طریق حرف های قشنگ عاشق میشن مخصوصا ما که تنها تر از تنهاییم و با این حرفا که میاد تو تنهاییامون و شادمون میکنه زود دل میبندیم اما با این کار شروع زیر پا له شدن قلبمون رو زدیم و عملا با این کار قبلمون رو گذاشتیم برای شکستن و لگدمال شدن....

امیدوارم مطلب مفیدی باشه خواهرای گلم
...Just be yourself and do what you think is correct
پاسخ }
سپاس شده توسط: تينا
(12-16-2019، 12:02 PM)Alone_m_2004 نوشته: سلام خواهرای گلم من همه تاپیک رو خودندم و خواستم باتجربه و حس خودم و چیزایی که خوندم شرایط رابطه ام تو اف ها رو بگم البته فقط برا ایران صدق میکنه:

۱.ببینید خواهرای قشنگم تو ایران یه کشور جهان سوم هنوز واقعا فرهنگ عقب افتاده اس و من اکثرا دیدم که مردم ترنس رو به عنوان کسی که هرزه است یا دنبال رابطه جنسی هست میبینن البته فقط ام تو اف ها چون جامعه مرد سالار هست و در ۹۹ درصد موارد پسرا با همین فکر میان جلو و اینا دو دسته ان: ۱)اونایی که دنبال رابطه جنسی هستند ۲)از اون جایی که یه ترنس زن از بقیه خانوما زنانگی بیشتری داره براشون جالبه و فقط میخوان یه امتحان بکنن این جور رابطه رو که صرفا جنبه سرگرمی داره.

۲.بعضی ها هم صرفا شاید به خاطر رابطه طولانی بیان جلو اما اینام دو دسته اند: ۱)یه شکست عشقی رو تجربه کردن و شما رو بجای خالی اون میزارن بعدش مثل یه دستمال کاغذی بیمصرف میشین. ش۲)این دسته واقعا اولش برا رابطه طولانی میان بعد میفهمن که داغ بودن و هی از سر بازتون میکنن.

۳.واقعا برای رابطه طولانی اومدن اما اینام دو دسته اند: ۱)تو رابطه با زنای معمولی مشکل دارن و اصولا آدمای عجیبی ان و زیاد به درد رابطه طولانی نمیخورن ۲)این دسته بعد یه مدت میبینن واقعا نمیشه با شما بود به خاطر خانواده شون و مردم و اجتماع‌.

۴.کسی که واقعا عاشقتون باشه که اینام دو دسته اند: ۱)اکثرا تو ایران نیست همچین کسی ۲)خیلی خوش شانسی و از زیر یک درصد مرد اینجوری یکیش نصیب تو شده

نکته کلی: بعضی از موارد بالا حتی برای دخترای سیسجندر هم صدق میکنه ولی برای یه دختر ترنس بیشتر و مخرب تر هس چون حمایت عاطفی هیچ کس رو ندارن حتی خانواده هاشون زخم عاطفی اند اما حداقل دخترای سیسجندر خانوادشون چسب زخم عاطفی ان و یه اصل دیگه هم است آقایون بزرگترین درغگوهای جهان هستن و خانوما هم از طریق حرف های قشنگ عاشق میشن مخصوصا ما که تنها تر از تنهاییم و با این حرفا که میاد تو تنهاییامون و شادمون میکنه زود دل میبندیم اما با این کار شروع زیر پا له شدن قلبمون رو زدیم و عملا با این کار قبلمون رو گذاشتیم برای شکستن و لگدمال شدن....

امیدوارم مطلب مفیدی باشه خواهرای گلم

ممنونم عزیزم . دقیقا همانطور که گفتید بعضی ها که دنبال رابطه کوتاه هستند  صرفا دنبال تنوع هستند و یا احساسات فتیشی به دختر های ترنس دارند . با اجازتون به اونهایی که دنبال رابطه بلند هستند این مورد را هم من اضافه کنم . یک سری از مردهای گی(فاعل) دنبال دخترهای ترنس میفتند و حتی ممکنه بهشون علاقه مند بشند چون اصولا یک دختر ترنس را دختر نمیبنند . این رابطه شاید از طرف اون گی بدون مشکل به نظر بیاد ولی به دلیل واضح برای یک ترنس اصلا رابطه مناسبی نیست چون هویتش در چنین رابطه ای زیر سوال میره . همانطور که توضیح دادید یک سزی هم هستند که به دلیل خلاهای عاطقی یا مشکلات روانی به دخترهای ترنس علاقه مند میشند که چنین روابطی هم به سرانجامی نمیرسه . یک درصد کم هستند که ترنس رومانتیک هستن یعنی یک دختر ترنس را به یک دختر سیس ترجیه میدند و یک دختر ترنس را به دلیل ظاهر متفاوتی که داره دوست دارند . اگرچنین کسی پیدا بشه مناسب برای رابطه هست . در کل احتمال به خطا رفتن و به سرانجام نرسیدن رابطه برای یک ترنس بسیار بیشتره . اینکه باید مراغب بود . من به شخصه ترنسی را تا حالا ندیدم که تو رابطه عاقبت به خیر شده باشه .
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط: Alone_m_2004 ، تينا
[عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
ببخشید من اینو میگم توقرآن جنس سوم وجود نداره هم اینکه گی یا همجنسگرا نیست
اینم بگم اینکه تو این سایت خیلی منفی بافی شده واقعا شما خجالت نمکشید اینجوری مینویسید؟
اگه یک ترنس سن پایین بیاد اینارو بخونه احتمال داره خودکشی کنه؟
من بخاطره همین سایت لعنتی خودکشی کردم
بذار مردم
فکر کنند من دردی نه دلی دارم Sleepy
پاسخ }
سپاس شده توسط: Quiet ، تينا
(12-16-2019، 04:40 PM)BanooAlisaa نوشته: [عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
اینم بگم اینکه تو این سایت خیلی منفی بافی شده واقعا شما خجالت نمکشید اینجوری مینویسید؟

خب ابجي نازم. تو نظر ديگه اي داري؟؟ تو ديدي نمونه هايي كه واقعا عاشق يه ترنس قبل از عمل شده باشن؟؟
البته قبول دارم كه نبايد خيلي سياه نمايي كرد. هميشه بايد اميد داشته باشيم. اين حرفت درسته. بچه ها بايد حواسشون به تازه واردها باشه خب.
پاسخ }
سپاس شده توسط: Quiet

برای من کمترین اهمیتی ندازه که چی توش نوشته شده . جنسیت سوم و چهارم و ... وجود داره . عده ای از نابیناری ها جنسیتی غیر از زن و مرد دارند یا ممکنه هر دوش باشند . همجنسگرایی هم وجود داره و تمام همجنسگراهای عزیز تاج سر من  هستند(خودم هم با افتخار یک باسوسکشوال هستم ) . من واقعیت را مینویسم . دانستن واقعیت بهتر از کور کورانه و در توهم زندگی کردنه .
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(12-16-2019، 08:08 PM)تينا نوشته:

خب ابجي نازم. تو نظر ديگه اي داري؟؟ تو ديدي نمونه هايي كه واقعا عاشق يه ترنس قبل از عمل شده باشن؟؟
البته قبول دارم كه نبايد خيلي سياه نمايي كرد. هميشه بايد اميد داشته باشيم. اين حرفت درسته. بچه ها بايد حواسشون به تازه واردها باشه خب.
تینا جان . یکی از گرفتاری های مشترکی که من بین ترنس های ایران دیدم اینکه فکر میکنند قبل از عمل و بعد از عمل فرق میکنه . واقعا هیچ فرقی نمیکنه . شاید عمل صورت و بدن دیدگاه مردم را به فرد عوض کنه ولی عمل پایین واقعا چه تاثیری میتونه داشته باشه؟ اتفاقا بعضی ها که به ترنس ها علاقه مند میشند یکی از جاذبه ها براشون اینکه اون قسمت عمل نشده باشه . من خودم به شدت پشیمونم که اونجا را عمل کردم . به جز از بین رفتن حس جنسی و نتایج افتضاح هیچ چیز دیگه عمل کردن اون قسمت نداره . من به هیچکس توصبه نمیکنم که بزنه خودش را ناقص کنه
پاسخ }
(12-17-2019، 02:53 PM)امیلی نوشته:

تینا جان . یکی از گرفتاری های مشترکی که من بین ترنس های ایران دیدم اینکه فکر میکنند قبل از عمل و بعد از عمل فرق میکنه . واقعا هیچ فرقی نمیکنه . شاید عمل صورت و بدن دیدگاه مردم را به فرد عوض کنه ولی عمل پایین واقعا چه تاثیری میتونه داشته باشه؟ اتفاقا بعضی ها که به ترنس ها علاقه مند میشند یکی از جاذبه ها براشون اینکه اون قسمت عمل نشده باشه . من خودم به شدت پشیمونم که اونجا را عمل کردم . به جز از بین رفتن حس جنسی و نتایج افتضاح هیچ چیز دیگه عمل کردن اون قسمت نداره . من به هیچکس توصبه نمیکنم که بزنه خودش را ناقص کنه
خب قبول. شايد براي كسي كه عمل مي كنه تفاوت چنداني نداشته باشه. ولي فكركنم براي بقيه مهمه. براي اينكه حس كنند با يه دختر واقعي طرف هستند. اينجوري مردي كه واقعا عاشقانه دنبال يه رابطه پايدار باشه بيشتر ممكنه بهت برخورد كنه و احتمال اينكه افراد سو استفاده كننده يا تنوع طلب سراغت بيان كمتره. نيست؟
پاسخ }
سپاس شده توسط: Alone_m_2004
(12-17-2019، 08:09 PM)تينا نوشته:
(12-17-2019، 02:53 PM)امیلی نوشته:

خب قبول. شايد براي كسي كه عمل مي كنه تفاوت چنداني نداشته باشه. ولي فكركنم براي بقيه مهمه. براي اينكه حس كنند با يه دختر واقعي طرف هستند. اينجوري مردي كه واقعا عاشقانه دنبال يه رابطه پايدار باشه بيشتر ممكنه بهت برخورد كنه و احتمال اينكه افراد سو استفاده كننده يا تنوع طلب سراغت بيان كمتره. نيست؟

خودتون را برای نظر و عقیده مردم ناقص نکنید . این عمل افتضاح میشه نتیجش . خود من عمل کردم و داغون شدم . اگر کسی ترنس رومنیتک باشه از یک ترنس دقیقا برای اون چیزی که هست خوشش میاد . من فکر نمیکنم چگونگی اونجا براش فرقی داشته باشه .
پاسخ }