رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا های یک ترنس
درست میگی. موافقم باهات.
تلویزیون یه کمک فوق العادس در شکل دادن اذهان عمومی. اما تنها وسیله و راه ممکن نیست.
همین سایت خودجوش محتا کلی آدمو آشنا کرده با مقوله ی ترنس. رفیق من از طریق محتا با چرایی تفاوت های من آشنا شد و منو فهمید و هنوزم کنارمه.
اخیرا تاپیک طوفان فکری رو میخوندم که نظرات بچه ها راجب چجوری آشنا کردن مردم با ترنس و اینجور مسائل بود. و داشتم فکر میکردم بعضی کار ها نیاز به سرمایه زیاد یا نفوذ و قدرت دولتی داره. نیاز ب تخصص داره و چیزای دیگ. و این این دسته از افراد بنا ندارن کاری برای ما انجام بدن. و ما هم از این بابت دلخوریم و حق هم داریم
اما خودمون برای خودمون چیکار کردیم؟ چند نفرو با ترنس آشنا کردیم؟ (به جز نردیکانی که خودشون تفاوت هامونو دیده بودن و مجبور بودیم یه توضیحی بدیم) واقعا راهی نیست که خودمون بتونیم انجامش بدیم؟

Give me another chance
I wana grow up once again
پاسخ }
سپاس شده توسط: bache dars khun ، محمد رضا ، shahin_1
چرا چرا چرا چرا ............
فقط ایمان داشته باش افرینش ترنسها بدون حکمت نیس
اراده خدا بر این بوده تا پروانه های برای ازمایش ادمهای معمولی بیافریند.. بهتره بگم فرشته های مهربانی را خداوند به عنوان ترنس خلق کرده تا اول خانواده و اطرافیان و بعد جامعه را مورد ازمایش قرار بده . تصور کن هر چه شرایط سخت تری برای این فرشته بوجود بیاد معموله به درگاه خداوند نزدیک تر هست پس قدر خودتون را بدانید چون ترنسها فرشته هستن و من شکی در این اراده خدا ندارم و اعتقاد دارم تا اذن و اراده خدا نباشه برگ از درخت نمیافتد .
شاید بگید چون یک ادم معمولی هستم نمیتونم شرایط را درک کنم اما با ترنسها همراه شدم گریه هاشون را دیدم خنده هاشون را دیدم و و خوشحالم خدا مسیر زندگی منو اشنای و پیوند برادری با این فرشته ها قرار داده ست. در ضمن نفس من از جای گرم در نمیاد .....
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(09-01-2017، 12:48 AM)محمد جم نوشته: چرا چرا چرا چرا ............
فقط ایمان داشته باش افرینش ترنسها بدون حکمت نیس
اراده خدا بر این بوده تا پروانه های برای ازمایش ادمهای معمولی بیافریند.. بهتره بگم فرشته های مهربانی را خداوند به عنوان ترنس خلق کرده تا اول خانواده و اطرافیان و بعد جامعه را مورد ازمایش قرار بده . تصور کن هر چه شرایط سخت تری برای این فرشته بوجود بیاد معموله به درگاه خداوند نزدیک تر هست پس قدر خودتون را بدانید چون ترنسها فرشته هستن و من شکی در این اراده خدا ندارم و اعتقاد دارم تا اذن و اراده خدا نباشه برگ از درخت نمیافتد .
شاید بگید چون یک ادم معمولی هستم نمیتونم شرایط را درک کنم اما با ترنسها همراه شدم گریه هاشون را دیدم خنده هاشون را دیدم و و خوشحالم خدا مسیر زندگی منو اشنای و پیوند برادری با این فرشته ها قرار داده ست. در ضمن نفس من از جای گرم در نمیاد .....

واقعن که چه خدای بیکاری دارین شما...
ترنس ها (غیرمعمولی ها) را آفرید که آدم های معمولی را آزمایش کنه Undecided

ما نه این رنج را میخایم نه اون نزدیکی به درگاه را
اگر به خانه من آمدی،
برایم ای مهربان
چراغ بیاور و
یک دریچه که از آن
به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم... 
پاسخ }
سپاس شده توسط: nooshin ، Mighty ، آرمینا ، بهادر
................
سنگی که طاقت ضربه های تیشه را ندارد، تندیسی زیبا نخواهد شد،
81
از زخم تیشه خسته نشو که وجودت شایسته تندیس شدن است
پاسخ }
سپاس شده توسط:
کسی به فکر گل ها نیست .
کسی به فکر ماهی ها نیست .
کسی نمی خواهد
باور کند که باغچه دارد می میرد .
که قلب باغچه در زیر آفتاب ورم کرده است .
که ذهن باغچه دارد آرام آرام
از خاطرات سبز تهی می شود .
و حس باغچه انگار
چیزی مجردست که در انزوای باغچه پوسیده است .
حیاط خانه ی ما تنهاست .
حیاط خانه ی ما
در انتظار بارش یک ابر ناشناس
خمیازه می کشد .
و حوض خانه ی ما خالی ست .
ستاره های کوچک بی تجربه
ازارتفاع درختان به خاک می افتند .
وازمیان پنجرهای پریده رنگ خانه ی ماهی ها
شب ها صدای سرفه می آید
حیاط خانه ی ما تنهاست .
پدربه مادر می گوید:
لعنت به هرچی ماهی و هرچه مرغ
وقتی که من بمیرم دیگر
چه فرقی می کند که باغچه باشد
یا باغچه نباشد
برای من حقوق تقاعد کافی ست .
مادر تمام زندگیش
سجاده ای ست گسترده .
درآستان وحشت دوزخ
مادر همیشه در ته هر چیزی
دنبال جای پای معصیتی می گردد .
و فکر می کند که باغچه را کفر یک گیاه
آلوده کرده است .
مادر تمام روز دعا می خواند
مادر گناهکار طبیعی ست .
و فوت می کند به تمام گل ها
و فوت می کند به تمام ماهی ها
وفوت می کند به خودش
مادر در انتظار ظهور است
وبخششی که نازل خواهد شد .
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty
(03-05-2017، 07:26 PM)almira نوشته: همه انسانها در این دنیا مورد ازمایش الهی قرار میگیرند. خداوند هرکسی رو با توجه به ظرفیت های ذاتی وفشدن.خودش مورد امتحان قرار میده حالابعضی هارو با معلولیت وناراحتی جسمی وروحی امتحان میکنه یکی روبا ثروت .یکی روبا فقر وووو .به نظر من خدا خواسته تا با ترنس افریدن ما رو امتحان کنه. خدا انسانها رو کامل خلق میکنه اگر هم در بعضی موارد فردی با مشکل جسمی و روحی افریده میشه از نظر من انسان ناقص دیده میشه چه بسا که همین معلویت ونقص لازمه پیشرفت همان فرد هستش به عنوان مثال میخوای بری مسافرت دقیقه نود یه اتفاق می افته تا تو نتونی بری مسافرت حالا ما به عنوان انسان این طرف مسئله رو میبینیم که سفر مون خراب شده ولی خدا با حکمت خودش این اتفاق رو رقم زده چه بسا که خیر ما در نرفتن به سفر بوده. پس نباید به چرایی های زندگی مون زیاد اهمیت بدیم باید به درست زندگی کردن وامید به خدا داشتن از دل این چرایی ها راز موفقیت وبهتر زیستن رو کشف کنیم. به جای اینکه ذهنمون رو با سوال هایی که فقط افکارمون رو درگیر میکنه بیایم ذهنمون رو به طرف بالیدن وشکوفا شدن سوق بدیم وتلاش برای رسیدن به مهم ترین هدف افرینش انسان یعنی کمال به انسان بودنمون ببالیم نه به چگونه افریده شدن.

خب
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(03-05-2017، 04:57 PM)BanooAlisaa نوشته: [عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
همیشه ما ترنس ها حتی بعد عمل (که سیسجندر شدیم) همیشه چرا هایی رو داریم که با خودمان میگیم
چرا مارو خدا از اول دختر پسرهای عادی خلق نکرد؟
چرا خانوادمون قبلمون نمیکنند؟(بعضی ها)
چرا ما باید این همه تحت فشار روحی باشی بخاطره ترنس بودنمون در صورتی که دختر پسرهای دیگه این همه آزادی دارند؟
چرا مردم راحت دلمون میشکونند؟
چرا نمیتونیم مثل مردم دیگه پدر یا مادر بشیم؟
و هزاران چرا های دیگه
حالا بعد از این همه فکر هممون میرسیم به نقطه اول یعنی ترنس ب دنیا نمی امدیم
من به نتیجه رسیدم که خدا مارو ترنس خلق کرده که خودمون و مردم و خانواده رو ب امتحان بزنه یعنی شدیم وسیله ای برای امتحان زدن
حالا شما به چه نتیجه ای رسیدید؟
ما بعد از عمل سیسجندر نمیشیم به هیچ عنوان . یک ترنسجندر همیشه ترنسجندر خواهد بود . از بسیاری از جهات هم کوچکترین شباهتی به زن های سیس نداریم و هیچ عمل و راه حل دیگری براش وجود نداره که بشه به شباهت یک زن سیس کامل درآمد . زن سیس زنی هست که از ابتدا زن به دنیا آمده و غیر از این هر چی باشه سیسجندر حساب نمیشه. من از یک جا به این نتیجه رسیدم که خدا یا اصلا وجود نداره یا  از بدو تولد با ما دشمنی داشته و اونم از اینجا بود که به خلقت خودم نگاه کردم . فکر نکنم خدای مهربان آنجور که در قصه های دینی گفته میشه توانسته باشه یک موجودی را مثل من فقط برای بدبخت شدن و زجر کشیدن خلق کرده باشه . عدم پذیرفته شدن در اجتماع . جندر دیسفوریا شدید و پیامد های روحی و روانی آن . عمل های خراب و داغون یا هزینه های بسیار بالا و زجر کشیدن برای هر کدام از انها صرفا برای اینکه در نهایت همه هم از نظر ظاهری و هم از نظر باطنی ما را مرد ببینند .
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(03-05-2017، 07:26 PM)almira نوشته: همه انسانها در این دنیا مورد ازمایش الهی قرار میگیرند. خداوند هرکسی رو با توجه به ظرفیت های ذاتی وفشدن.خودش مورد امتحان قرار میده حالابعضی هارو با معلولیت وناراحتی جسمی وروحی امتحان میکنه یکی روبا ثروت .یکی روبا فقر وووو .به نظر من خدا خواسته تا با ترنس افریدن ما رو امتحان کنه. خدا انسانها رو کامل خلق میکنه اگر هم در بعضی موارد فردی با مشکل جسمی و روحی افریده میشه از نظر من انسان ناقص دیده میشه چه بسا که همین معلویت ونقص لازمه پیشرفت همان فرد هستش به عنوان مثال میخوای بری مسافرت دقیقه نود یه اتفاق می افته تا تو نتونی بری مسافرت حالا ما به عنوان انسان این طرف مسئله رو میبینیم که سفر مون خراب شده ولی خدا با حکمت خودش این اتفاق رو رقم زده چه بسا که خیر ما در نرفتن به سفر بوده. پس نباید به چرایی های زندگی مون زیاد اهمیت بدیم باید به درست زندگی کردن وامید به خدا داشتن از دل این چرایی ها راز موفقیت وبهتر زیستن رو کشف کنیم. به جای اینکه ذهنمون رو با سوال هایی که فقط افکارمون رو درگیر میکنه بیایم ذهنمون رو به طرف بالیدن وشکوفا شدن سوق بدیم وتلاش برای رسیدن به مهم ترین هدف افرینش انسان یعنی کمال به انسان بودنمون ببالیم نه به چگونه افریده شدن.

امتحان الهی کدومه ؟ خدا به فرض اینکه وجود داشته باشه ما را با کلی بدبختی خلق کرده که امتحانمون کنه؟!!! به طور خاص چی را میخواسته امتحان کنه ؟ مگه خودش نتیجه این امتحان را نمیدانسته . این ما هستیم که اون دنیا میتونیم یقه خدا را بگیریم که چرا اینطوری خلقمون کرده نه اینکه خدا یقه ما را بگیره
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط: