رتبه موضوع:
  • 7 رای - 4.86 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چکسی با یک ترنس ام تو اف ازدواج میکنه
(06-12-2018، 05:55 PM)امیلی نوشته:
(06-12-2018، 03:30 PM)dentist نوشته:
(05-15-2018، 06:07 PM)امیلی نوشته:
(05-14-2018، 08:04 PM)dentist نوشته:
(05-14-2018، 06:40 PM)امیلی نوشته: چه جالب / فکر نمیکردم که کسی پیدا بشه که اینقدر از دخترهای ترنس خوشش بیاد . اگر تو ایران راهم میدادن یکبار میومدم مطبتون برای چکاب سالانه دندون هام . البته اگر از پیر دختر ترنس هم خوشتون میاد .  Big Grin

خیلی جمله باحالی بود خیلی خندیدم
شما لطف دارید، راتون میدن، مگه چطور شده که راتون ندن؟
اگه منت میگذاشتین که عالی می شد
نفرمایید، پیر دختر؟ با شما اصلا موافق نیستم!
ایران خیلی ارزونه ها، دیدم بعضی استادا می گن از آمریکا میان مطبشون تو ایران Big Grin Rolleyes

من قیافم فرق کرده و دیگه با عکسی که تو پاسپورت ایرانیم هست قابل انتطباق نیست . پاسپورت استرالیاییم را میتونم عوض کنم ولی برای عوض کردن پاسپورت ایرانی اول باید پروانه بشم و بعدش هم دنگ و فنگ های قانونی داره . نمیدونم اگر بدون استفاده از پاسپورت ایرانی بخوام بیام و ویزا بگیرم شر و دردسری گریبانگیرم را در فرودگاه میگیره یا نه . برای دندون پزشکی هم هر سال مسافرتی که به ایران میومدم تا مادرم را ببینم کارهای دندون پزشکیم را هم انچام میدادم . متاسفانه دیکه نمیشه . در مورد پیری هم متاسفانه واقعیته . این همه سال من رو تو زندان نگه داشتن و نزاشتن پرواز کنم . الان که مستقل شدم و قدرت شکستن اون سدها را پیدا کردم دیگه رمقی برای پرواز برام نمونده . هر چی پول خرج این قیافه لعنتی میکنم که شاید کمی شبیه آدم بشه نمیشه . من که به کل ناامید شدم . رسماً احساس شکست تو ترنزیشن میکنم . هر وقت با یه من آرایش میرم بیرون و باز مردم Sir و Gentelman  صدام میکنن جالم دگرگون میشه و کلاً از زنده بودن خودم سیر میشم .

به نظر من که در ابتدا ظاهر از کمترین اهمیتی برخورداره
همونطور که چیزی که بین پاها هس اهمیتی نداره
مهم دله و خود فرد

در رابطه با Sir خطاب کردنتون هم هر الاغی که باشه یا فرقی احساس نمی کنه یا اگرم بکنه به TS بودن شما پی میبره و دیگه بی احترامی نمی کنه
اینا فقط tsphobiaس که آزار دهندس

خیلی ترنسا رو میشناسم که حتی به فکر SRS هم نمیفتن!!!!

و از سنین 24-25 ترنزیشن رو شروع کردن و الان از هر خانومی خانوم ترن!!!

ناامیدی بدترین چیزه

من زمانی که مطلب فبلی را نوشتم یه مشکلی تو عمل FFS ام پیش اومده بود و نوبتی که گرفته بودم را به اشتباه به یکی دیگه داده بودند و اعصابم خیلی خراب بود . وگرنه واقعاً اینقدر ها هم ناامید نیستم . من معتقدم ظاهر مهمه و ترنس ها باید موقعیتی داشته باشند که بتوندد به خودشون برسند . میتونند زیبایی منحصر به فردی پیدا کنند ولی نیاز به یک سری اصلاحات هست . ساده ترینش حذف موهای صورت هست که اگر از بین نره به همه چیز گند میزنه . اتفاقاً همین دیروز بود که به مادرم میگفتم که چرا وقتی دیدید من تو بچگی غیر عادیم منو دکتر نبردید که بتونم ترزیشن را تو سن کمتر شروع کنم . جواب مادرم این بود که میدونستیم یک چیز غیر عادی درت هست و ولی نمیدونسدیم مشکل چیه . در مورد سر و جنتلمن خطاب کردن من به این نتیجه رسیدم که بیشتر کسایی که اینکار را میکنند فقط به صدا توجه میکنند و به قیافه و ظاهر و نوع لباس پوشیدن توجه نمیکنند . چون یکبار که به یکیشون گفتم به من نگاه کن و ببین آیا باید من رو خانم خطا کنی یا آقا یکدفعه جا خورد و بعدش هم کلی عذر خواهی کرد .

درسته واقعا قسمت صدا با اهمیته
دوستای ترنس، خصوصا تو ایران (که من بیشتر دیدم) مشکل صدا رو دارن
ولی خارجیا نه
نمی دونم چرا، جراحی خاصی هست برای حنجره که تو ایران موجود نیست؟؟
[عکس: 152526332343961.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(06-12-2018، 07:12 PM)dentist نوشته:
(06-12-2018، 05:55 PM)امیلی نوشته:
(06-12-2018، 03:30 PM)dentist نوشته:
(05-15-2018، 06:07 PM)امیلی نوشته:
(05-14-2018، 08:04 PM)dentist نوشته: خیلی جمله باحالی بود خیلی خندیدم
شما لطف دارید، راتون میدن، مگه چطور شده که راتون ندن؟
اگه منت میگذاشتین که عالی می شد
نفرمایید، پیر دختر؟ با شما اصلا موافق نیستم!
ایران خیلی ارزونه ها، دیدم بعضی استادا می گن از آمریکا میان مطبشون تو ایران Big Grin Rolleyes

من قیافم فرق کرده و دیگه با عکسی که تو پاسپورت ایرانیم هست قابل انتطباق نیست . پاسپورت استرالیاییم را میتونم عوض کنم ولی برای عوض کردن پاسپورت ایرانی اول باید پروانه بشم و بعدش هم دنگ و فنگ های قانونی داره . نمیدونم اگر بدون استفاده از پاسپورت ایرانی بخوام بیام و ویزا بگیرم شر و دردسری گریبانگیرم را در فرودگاه میگیره یا نه . برای دندون پزشکی هم هر سال مسافرتی که به ایران میومدم تا مادرم را ببینم کارهای دندون پزشکیم را هم انچام میدادم . متاسفانه دیکه نمیشه . در مورد پیری هم متاسفانه واقعیته . این همه سال من رو تو زندان نگه داشتن و نزاشتن پرواز کنم . الان که مستقل شدم و قدرت شکستن اون سدها را پیدا کردم دیگه رمقی برای پرواز برام نمونده . هر چی پول خرج این قیافه لعنتی میکنم که شاید کمی شبیه آدم بشه نمیشه . من که به کل ناامید شدم . رسماً احساس شکست تو ترنزیشن میکنم . هر وقت با یه من آرایش میرم بیرون و باز مردم Sir و Gentelman  صدام میکنن جالم دگرگون میشه و کلاً از زنده بودن خودم سیر میشم .

به نظر من که در ابتدا ظاهر از کمترین اهمیتی برخورداره
همونطور که چیزی که بین پاها هس اهمیتی نداره
مهم دله و خود فرد

در رابطه با Sir خطاب کردنتون هم هر الاغی که باشه یا فرقی احساس نمی کنه یا اگرم بکنه به TS بودن شما پی میبره و دیگه بی احترامی نمی کنه
اینا فقط tsphobiaس که آزار دهندس

خیلی ترنسا رو میشناسم که حتی به فکر SRS هم نمیفتن!!!!

و از سنین 24-25 ترنزیشن رو شروع کردن و الان از هر خانومی خانوم ترن!!!

ناامیدی بدترین چیزه

من زمانی که مطلب فبلی را نوشتم یه مشکلی تو عمل FFS ام پیش اومده بود و نوبتی که گرفته بودم را به اشتباه به یکی دیگه داده بودند و اعصابم خیلی خراب بود . وگرنه واقعاً اینقدر ها هم ناامید نیستم . من معتقدم ظاهر مهمه و ترنس ها باید موقعیتی داشته باشند که بتوندد به خودشون برسند . میتونند زیبایی منحصر به فردی پیدا کنند ولی نیاز به یک سری اصلاحات هست . ساده ترینش حذف موهای صورت هست که اگر از بین نره به همه چیز گند میزنه . اتفاقاً همین دیروز بود که به مادرم میگفتم که چرا وقتی دیدید من تو بچگی غیر عادیم منو دکتر نبردید که بتونم ترزیشن را تو سن کمتر شروع کنم . جواب مادرم این بود که میدونستیم یک چیز غیر عادی درت هست و ولی نمیدونسدیم مشکل چیه . در مورد سر و جنتلمن خطاب کردن من به این نتیجه رسیدم که بیشتر کسایی که اینکار را میکنند فقط به صدا توجه میکنند و به قیافه و ظاهر و نوع لباس پوشیدن توجه نمیکنند . چون یکبار که به یکیشون گفتم به من نگاه کن و ببین آیا باید من رو خانم خطا کنی یا آقا یکدفعه جا خورد و بعدش هم کلی عذر خواهی کرد .

درسته واقعا قسمت صدا با اهمیته
دوستای ترنس، خصوصا تو ایران (که من بیشتر دیدم) مشکل صدا رو دارن
ولی خارجیا نه
نمی دونم چرا، جراحی خاصی هست برای حنجره که تو ایران موجود نیست؟؟

جراحی هم هست ولی اکثر ترنس ها سمتش نمیرن . تکنیک های برای زنانه سازی صدا هستو و بعضی ها برای یادگرفتنش کلاس میرن و نیاز به تمرین و ممارست زیاد داره . ویدیو هایی هم هست که ترنس ها روش خاص خودشون را برای تمرین و زنانی صدا آموزش دادند . میشه صدا را زنانه کرد . ولی باید وقت گذاشت و تمرین کرد و بعد هم همون اوایل نیاز به دقت داره . برای من یکی از سختی هاش اینکه که وقتی انگلیسی صحبت میکنم تمرکزم باید به دو جا باشه . یکی صحبت با زبانی که تو اون زبان نیتیو نیستم و دوم زنانه سازی صدا که کار را سحت تر میکنه . فارسی را بهتر میتونم صحبت کنم
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط: فاطمیا
به نظرم کسی با یه ترنس زن ازدواج میکنه که قبل از عمل عاشقش بوده بوده باشه
و گرنه خیلی بعید که شما عمل کنی بعد یکی عاشقت بشه و یهو بهش بگی ببین من ترنس بودم عمل کردم و اون هنوزم بخوادت، اینم  یکی از بدی های دیگه ترنس بودن
بعدشم اصن گ... باباشون دلشون از اینجا تا اون ور دنیا بخواد خانوم های به این خوشگلی ، خوش هیکلی ، خوش سیرتی،مهربونی،صبوری و همه چیز تموم داشته باشن 
فرشته ایم به خدا ما والا 6
(چقد در نوشابه باز کردم 9f5f8d  48
عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست 
من که یک امروز مهمان توام فردا چرا...؟
شهریار
پاسخ }
سپاس شده توسط: امیلی
(06-12-2018، 07:53 PM)فاطمیا نوشته: به نظرم کسی با یه ترنس زن ازدواج میکنه که قبل از عمل عاشقش بوده بوده باشه
و گرنه خیلی بعید که شما عمل کنی بعد یکی عاشقت بشه و یهو بهش بگی ببین من ترنس بودم عمل کردم و اون هنوزم بخوادت، اینم  یکی از بدی های دیگه ترنس بودن
بعدشم اصن گ... باباشون دلشون از اینجا تا اون ور دنیا بخواد خانوم های به این خوشگلی ، خوش هیکلی ، خوش صیرت،مهربون،صبور و همه چیز تموم داشته باشن 
فرشته ایم به خدا ما والا 6
(چقد در نوشابه باز کردم 9f5f8d  48

"خوش سیرتی" این روزا کم پیدا میشه
کار هندونه و در نوشابه و اینا نداره
تو جامعه ای که خانومای معمولی کمی از مردا ندارن، خیلیا هستن ترنس ها رو یه کیس خوب در نظر می گیرن
[عکس: 152526332343961.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط:
انشالله همین طوره که شما میگید ، فعلا که ما ترنس ها حسابی مظلومیم،خودم رو عرض میکنم دور از ابجیا ولی ما خیلی وقتا فقط برای رابطه خواسته میشیم و بعدشم مثل دستمال میندازنمون دور همین هست من نوعی اجازه نمیدم کسی بهم دست بزنه ! حتی کسی که در حال حاضر عاشقشم هم نمیزارم بهم نزدیک شه!و بخواد با عرض پوزش لمس غیر معمول داشته باشه.
سیسجندرها به ما ترنسا خیلی بدهکارن
نگاه به روشن فکر بودن و شخصیت خودتون میکنید شما ، خیلی مردا داغونن یا دست کم اونایی که من دیدم اینطوری بودن!
بابت املا کلمه خوش سیرت هم ممنون ، الان تصحیح میکنم من کلا املا کلمات یادم نمیمونه مخصوصا تو تایپ که خیلی سختمه
عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست 
من که یک امروز مهمان توام فردا چرا...؟
شهریار
پاسخ }
سپاس شده توسط: باران