رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک برای تشخیص جنسیت
سلام به همه دوستان خوب حاضر در این انجمن.مدتیه که پست ها و مطالب این انجمن رو میخونم وخیلی خوشحالم که چنین فضایی وجود داره که میتونیم نظرات و احساساتمون رو با افراد مثل خودمون به اشتراک بذاریم.امروز تصمیم گرفتم در اینجا ثبت نام کنم و احساسات خودم رو با بقیه به تقسیم کنم و از بقیه افرادی که مثل خودم هستن کمک بگیرم.

شاید توی دنیا 99 درصد مردم میدونن که جنسیتشون چیه...این که یا دختر هستن یا پسر و یا حتی ترنس اما مشکل من اینه که من نمیدونم کدوم یکی از اینا هستم وحس میکنم در بین این سه حالت قرار گرفتم وهمین موجب شده تا بهم حس افسردگی وسردرگمی دست بده و ندونم از این دنیا چی میخوام و چی هستم یا کی هستم.

تقریبا 23سال سن دارم و به عنوان یک پسر متولد شدم.وقتی بچه بودم همیشه دوست داشتم لباس های مادرمو بپوشم مخصوصا دامن هاش رو(به این دلیل که این لباس فقط مخصوص جنس مونث هست و هیچ مردی نمیتونه ازش استفاده کنه و همین حس عجیبی نسبت به این لباس بهم میده).هروقت که توی خونه تنها میشدم این کار رو میکردم و هدفم از این کار ایجاد لذت جنسی نبود بلکه فقط وقتی توی لباس های زنانه قرار میگیرم حس میکنم یه کمی بیشتر نسبت به حالت عادی خودم هستم و اون چیزی که میخوام هستم البته بازم میگم یه کم بیشتر نه این که کاملا با لباس های زنانه آروم بگیرم وحس کنم که با زن بودن میتونم خود واقعیمو پیدا کنم.وقتی که 12سالم بود پدر ومادرم متوجه این موضوع شدن و به شدت مورد تمسخرشون قرار گرفتم و ضربه روحی خیلی بدی بهم وارد شد و از همونجا حس کردم که باید این مسعله رو تا ابد از همه پنهان کنم.وقتی که سنم بالاتر رفت و کمی مستقل تر شدم به صورت مخفیانه لباس های زنانه میخریدم از مانتو و روسری و شال و دامن و شلوارهای زنانه گرفته تا لباس زیر زنانه.وقتی که میخواستم از خونه بیرون برم از لباس های زیر زنانه استفاده میکردم شاید احمقانه به نظر برسه اما با این کار روحم ارضا میشد وحس میکردم توی اجتماع طوری حضور پیدا میکنم که به خود واقعیم نزدیک تره.

تا اینجا شاید به نظر برسه که یک ترنس ام تو اف هستم اما اینطوری نیست.برعکس چیزایی که در پاراگراف بالا نوشتم در بعضی جوانب روحیاتم به شدت مردانه هست.مثلا من به عنوان شریک و پارتنر زندگیم همیشه تصورم از اون پارتنر یک دختر هست نه یک مرد.و تا حالا فقط با دخترها توی رابطه بودم وهیچ علاقه یا حس خاصی نسبت به رابطه داشتن با یک مرد ندارم .مردها رو به چشم همجنس و دوستای خودم فقط میتونم ببینم.شنیدم ترنس ها وقتی توی آینه به خودشون نگاه میکنن نسبت به قیافه شون حس تنفر دارن اما برای من اینطوری نیست و از چیزی که هستم لذت میبرم و حتی گاهی ریش میذارم و از این که صورتم بدون مو باشه بدم میاد.

مورد بعدی که برام خیلی جالبه ونمیتونم درکش کنم نحوه نیاز های جنسیم هست.در نیازهای جنسی عملا نمیدونم چطوری باید به خواسته هام برسم حس میکنم نه به عنوان یک مرد میتونم باشم نه یک زن.عذر میخوام که این جمله رو بیان میکنم اما گفتنش نیاز هست ...حتی موقع تماشای فیلم های اونطوری باید حتما خودمو در نقش زن فرض کنم تا بتونم از اون فیلم لذت ببرم در واقع نگاه کردن به بدن یا اندام های خانما اصلا برام لذت بخش نیست بلکه وقتی بهشون نگاه میکنم دوست دارم خودم اونا رو داشته باشم یا جای اونا باشم.در واقع دوست دارم هم آلت تناسلی مردانه داشتم باشم هم آلت های تناسلی زنانه.

علاقه خیلی شدیدی دارم که به عنوان یه زن توی مهمونی ها یا بیرون از خونه حضور داشته باشم.تا حالا چندین بار تا این مرحله پیش رفتم.خودمو ارایش کردم و کلاه گیس گذاشتم و مانتو و روسری و کفش پاشنه دار پوشیدم وسعی کردم با این حالت از خونه خارج بشم اما از ترس این که دستگیر بشم یا اشنایی منو ببینه نتونستم برم بیرون.بعضی اوقات دوست دارم موهامو رنگ کنم یا لاک بزنم اما در نقطه مقابلش بعضی اوقات دوست دارم بدنم مثه مردا پر از مو باشه.

شاید الان خیلی ها بهم این راه حل رو بدن که برم پیش روانشناس یا دکتر اما باور کنید به خاطر ترس هایی که تو وجودم هست حتی گاهی از این که توی دلمم درباره علایقم حرف بزنم میترسم.حتی میترسم از این که برم پیش روانشناس و بهم پیشنهاد تغییر جنسیت بده در اونصورت اگر تغییر جنسیت بدم مطمعنم پدر ومادرم از غصه میمیرن.من هیچ خواهر وبرادری ندارم و پدر ومادرم بعد از 7سال صبر تونستن منو به دنیا بیارن و مطمعنم ازم توقع دارن پدر بشم و نسلشون رو ادامه بدم وبراشون نوه بیارم.میترسم از این که هرکاری در جهت علایقی که توی چند پارگراف بالا گفتم انجام بدم و ضربات جبران ناپذیری رو به خانواده ام وارد کنم. و حتی میترسم از این که بخوام با کسی ازدواج کنم و با این روحیاتم نتونه کنار بیاد وصدمه ببینه.

درباره خیلی چیزا تحقیق کردم...مرد......زن.....ترنس...انواع مختلف ترنس......درگ کویین....زنپوش......اما واقعا حس میکنم من هیچ کدومشون نیستم.خسته شدم از بس که توی تنهایی هام گریه کردم.از درون دارم نابود میشم حس شدید افسردگی دارم و بدتر از اون اینه که دردم رو نمیتونم به هیچ کس بگم وباید همیشه خودمو یه مرد شاد وخندان و خوشحال از مرد بودنش جلوی بقیه نشون بدم وحتی گاهی وقتا به خود کشی فکر میکنم.نمیدونم چرا خدای مهربون منو اینطوری افریده.ببخشید اگر زیاد تایپ کردم اگر کسی مثل من هست و برای این احساساتی که من دارم راهکاری داره خوشحال میشم با من در میان بگذاره.با تشکر از انجمن خوب محتا
پاسخ }
سپاس شده توسط: فاطمیا ، BanooAlisaa
هیچ راهکاری نداره عزیزم سعی کن بسازی با خودت عیبی نداره گاهی اوقات تو تنهاییت به حسهایی که داری ارزش بده و انجامشون بده سعی کن سرگرم باشی کار کنی چون خودت بهتر میدونی ماها وقتی بیکار میشیم بیشتر به سمت این حسها میریم. پسر بمون چاره ای نیست.
منم تقریبا حسهایی که گفتی رو دارم و همیشه گریه میکنم و یک مساله ای که هست روانپزشک یا هر کس دیگه ای نمیتونه به ماها کمک کنه .
منم ی مدت باور کرده بودم که ترنسم ولی از هر طرف بررسی میکردم میدیم دوست دارم دوست دختر داشته باشم این جور در نمیاد با اینکه دختر بشم بعد دوست دختر بگیرم وقتی دختر بشم دیگه از دخترها دور میشم و این خیلی اذیتم میکرد.
راهی ندارم بخوام دختر بشم خانوادمو چیکار کنم یعنی همیشه به اونا حق میدم تا خودم بر فرض هم که دختر بشم بازم میدونم دختر واقعی نمیشم برای همین تصمیم گرفتم کنار بکشم از همه حسهایی که تو وجودم هست کناره بگیرم.
اما همیشه مشکل دارم تو هر مساله ساده ای مثلا ی دختر خوشگل میبینم آرزو میکنم که چی میشد منم این شکلی بودم ولی از ی طرف وقتی احساس میکنم ی دختر کنارمه میخوایم با هم زندگی کنیم پشیمون میشم تغییر جنسیت بدم .
وقتی میرم جلوتر وقتی میبینم مردم دارند راحت زندگی میکنند دوست دختر میگیرند دوست پسر میگیرند میگم خوش بحالشون میگم خب حالا که چی عادی زندگی کن توام برو ازدواج کن ولی بشدت میترسم از زنم سیر بشم دوباره این حسهای کوفتی بیاد سراغم هر چی باهاش مبارزه میکنم بازم میاد سراغم ولی از ته دل دوست دارم دختر بودم تازگیا خودم فهمیدم من شاید روحم ی دختره ولی حسم مثل پسرهاست دوست داره با معشوقش بگرده ولی از یک طرف روحم دختره دوست دارم لباس زنونه بپوشم خوشگل باشم با لطافت باهام برخورد بشه اگه هم پشیمون میشم از تغییر جنسیت چون که میبینم هیچ فایده نداره و فقط آدم عجیب میشه هیچ وقت بدن یک زن رو پیدا نمیکنه و حتی باید همیشه تا آخر عمر روابط محدود و گذار داشته باشه .پس چه بهتره همینطوری بمونم بسازم تا بمیرم.
پاسخ }
سپاس شده توسط: mercedes ، فاطمیا ، BanooAlisaa
(03-22-2019، 07:59 PM)Bita.mt نوشته: هیچ راهکاری نداره عزیزم سعی کن بسازی با خودت عیبی نداره گاهی اوقات تو تنهاییت به حسهایی که داری ارزش بده و انجامشون بده سعی کن سرگرم باشی کار کنی چون خودت بهتر میدونی ماها وقتی بیکار میشیم بیشتر به سمت این حسها میریم. پسر بمون چاره ای نیست.
منم تقریبا حسهایی که گفتی رو دارم و همیشه گریه میکنم و یک مساله ای که هست روانپزشک یا هر کس دیگه ای نمیتونه به ماها کمک کنه .
منم ی مدت باور کرده بودم که ترنسم ولی از هر طرف بررسی میکردم میدیم دوست دارم دوست دختر داشته باشم این جور در نمیاد با اینکه دختر بشم بعد دوست دختر بگیرم وقتی دختر بشم دیگه از دخترها دور میشم و این خیلی اذیتم میکرد.
راهی ندارم بخوام دختر بشم خانوادمو چیکار کنم یعنی همیشه به اونا حق میدم تا خودم بر فرض هم که دختر بشم بازم میدونم دختر واقعی نمیشم برای همین تصمیم گرفتم کنار بکشم از همه حسهایی که تو وجودم هست کناره بگیرم.
اما همیشه مشکل دارم تو هر مساله ساده ای مثلا ی دختر خوشگل میبینم آرزو میکنم که چی میشد منم این شکلی بودم ولی از ی طرف وقتی احساس میکنم ی دختر کنارمه میخوایم با هم زندگی کنیم پشیمون میشم تغییر جنسیت بدم .
وقتی میرم جلوتر وقتی میبینم مردم دارند راحت زندگی میکنند دوست دختر میگیرند دوست پسر میگیرند میگم خوش بحالشون میگم خب حالا که چی عادی زندگی کن توام برو ازدواج کن ولی بشدت میترسم از زنم سیر بشم دوباره این حسهای کوفتی بیاد سراغم هر چی باهاش مبارزه میکنم بازم میاد سراغم ولی از ته دل دوست دارم دختر بودم تازگیا خودم فهمیدم من شاید روحم ی دختره ولی حسم مثل پسرهاست دوست داره با معشوقش بگرده ولی از یک طرف روحم دختره دوست دارم لباس زنونه بپوشم خوشگل باشم با لطافت باهام برخورد بشه اگه هم پشیمون میشم از تغییر جنسیت چون که میبینم هیچ فایده نداره و فقط آدم عجیب میشه هیچ وقت بدن یک زن رو پیدا نمیکنه و حتی باید همیشه تا آخر عمر روابط محدود و گذار داشته باشه .پس چه بهتره همینطوری بمونم بسازم تا بمیرم.
مرسی عزیز دلم از حس همراهی و همدردیت چقدر خوشحال شدم که تو هم حست شبیه به من هست.اره دقیقا باهات موافقم این احساسات وقتی سمتم میاد بیشتر اوقات که یا تنها هستم یا کاری برای انجام دادن ندارم.حس میکنم اگر یه دختر با طرز فکر مدرن نه سنتی بتونیم پیدا کنیم که درکمون کنه و بتونه با احساسات و شرایط خاصمون کنار بیاد میتونیم حتی شرایط ازدواج رو هم داشته باشیم نه کسی که اگر متوجه این احساسات ما بشه دیگه مارو شریک زندگی خودش ندونه و مارو ترک کنه یا خیانت کنه.
پاسخ }
سپاس شده توسط: فاطمیا ، BanooAlisaa
بهترین کاری که میتونی کنی پذیرفتن خودته هر جوری که هستی ، من تصمیمم برای امسال همینه و دعا تحویل سالم هم همین بود که بتونم امسال با خودم هرجور که هستم کنار بیام !
و حس میکنم که این بهترین کاریه ک میتونم بکنم “فعلا”
سعی کن با خودت کنار بیای و خود واقعیت رو دوست داشته باشی و اصلا راجب حرف مردم و بقیه هم فکر نکنی چون تو یه بار فرصت زندگی داری و همین یه بار رو باید ازش لذت ببری . امیدوارم موفق باشی Heart
عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست 
من که یک امروز مهمان توام فردا چرا...؟
شهریار
پاسخ }
سپاس شده توسط: mercedes ، BanooAlisaa
(03-23-2019، 12:25 AM)فاطمیا نوشته: بهترین کاری که میتونی کنی پذیرفتن خودته هر جوری که هستی ، من تصمیمم برای امسال همینه و دعا تحویل سالم هم همین بود که بتونم امسال با خودم هرجور که هستم کنار بیام !
و حس میکنم که این بهترین کاریه ک میتونم بکنم “فعلا”
سعی کن با خودت کنار بیای و خود واقعیت رو دوست داشته باشی و اصلا راجب حرف مردم و بقیه هم فکر نکنی چون تو یه بار فرصت زندگی داری و همین یه بار رو باید ازش لذت ببری . امیدوارم موفق باشی Heart

مرسی عزیزم بابت انرژی مثبت و حس خوبی که از حرفات گرفتم.پذیرفتن این حالت خودم یه کم برام سخته چون فقط یه حالت روحی و درونی هست که نمیشه بروزش داد و یا با کسی درباره اش حرف زد شاید اگر ترنس بودم خیلی راحت تر میتونستم با بقیه مطرحش کنم به نسبت حالت الانم.امیدوارم تو هم توی راهی که قدم گذاشتی موفق باشی و بتونی از وجود خودت و تک تک لحظات زندگیت بیشترین لذت رو ببری Heart
پاسخ }
سپاس شده توسط: BanooAlisaa ، فاطمیا
[عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
سلام گلم باید ترنس کلایک باشی تا عمل تغییرجنسیت رو انجام بدی
این عمل هیچ راه بازگشتی نداره
من الان بدجور دونبال عمل هستم
الان من این حس هارو دارم دوست دارم به عنوان یک دختر جوون باشم شوهر کنم کار کنم تو فروشگاه مثلا فروشگاه مانتو
الان من دختر هستم و اینو قطعا میگم وباید عمل کنم اینجوری نمیشه شدم یک غده سرطانی خانواده مسئولین باید درک کنند افرادی مثل من حتی نمیتونند تو جامعه حاضر بشند خییییییییییییییلی سخته اینکه دختر باشی ولی دختر ندونند
بذار مردم
فکر کنند من دردی نه دلی دارم Sleepy
پاسخ }
سپاس شده توسط: mercedes ، فاطمیا
(03-23-2019، 01:01 AM)BanooAlisaa نوشته: [عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
سلام گلم باید ترنس کلایک باشی تا عمل تغییرجنسیت رو انجام بدی
این عمل هیچ راه بازگشتی نداره
من الان بدجور دونبال عمل هستم
الان من این حس هارو دارم دوست دارم به عنوان یک دختر جوون باشم شوهر کنم کار کنم تو فروشگاه مثلا فروشگاه مانتو
الان من دختر هستم و اینو قطعا میگم وباید عمل کنم اینجوری نمیشه شدم یک غده سرطانی خانواده مسئولین باید درک کنند افرادی مثل من حتی نمیتونند تو جامعه حاضر بشند خییییییییییییییلی سخته اینکه دختر باشی ولی دختر ندونند

سلام عزیزم.بله در جریان هستم و توی متن پست هم نوشتم.اگر میدونستم که ترنس هستم یا ترنس بودم خیلی از مشکلاتم حل میشد اما من کاملا حس هام شبیه به یک ترنس نیست و مثلا من علاقه ای ندارم که شوهر کنم مثل شما بلکه دوست دارم با یه دختر ازدواج کنم اگرروزی بخوام این کارو انجام بدم.خدانکنه عزیز دلم که غده سرطانی باشی شاید ما با بقیه افراد جامعه فرق داشته باشیم اما این فرق دلیل بر ضعیف تر بودن یا جز آمار جامعه به حساب نیومدن نیست.امیدوارم یه روزی به اون چیزی که از زندگی میخوای برسی
پاسخ }
سپاس شده توسط: BanooAlisaa ، فاطمیا
ممنون میشم اگر سایر دوستان هم نظر دادن با من در اشتراک بذارن
پاسخ }
سپاس شده توسط:
عزیزم ترنس بودن تماما در مورد هویت فرد هست . موضوع گرا.. جنس.. یه موضوع ثانویه و کاملا بیریط به موضوع هویت هست . اگر شما دوست داریم با جنسیت زن در جامعه معرفی بشید و حس میکنید که بدنی که باهاش متولد شدید اجازه نمیده اینکار را بکنید ترنس هستی. اگر فقط به مردها گرایش دارید گی هستید . اگر هر دوش هست یک زن ترنس استریت هستید . اگر فقط مورد اولی در مورد شما صادقه یک زن ترنس هم.جنس.گرا زن هستید .
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط: mercedes
(04-13-2019، 01:12 PM)امیلی نوشته: عزیزم ترنس بودن تماما در مورد هویت فرد هست . موضوع گرا.. جنس.. یه موضوع ثانویه و کاملا بیریط به موضوع هویت هست . اگر شما دوست داریم با جنسیت زن در جامعه معرفی بشید و حس میکنید که بدنی که باهاش متولد شدید اجازه نمیده اینکار را بکنید ترنس هستی. اگر فقط به مردها گرایش دارید گی هستید . اگر هر دوش هست یک زن ترنس استریت هستید . اگر فقط مورد اولی در مورد شما صادقه یک زن ترنس هم.جنس.گرا زن هستید .

مرسی از توضیحتون.شاید از این گروه هایی که گفتید زن ترنس همجنسگرا به من نزدیک تر از بقیه باشه ولی کاملا نمیتونم قبول کنم که ترنس هستم با توجه به توضیحاتی که توی پست نوشتم.به نظر شما بهترین راهکار برای یک ترنس هم جنس گرا چی میتونه باشه؟چون مسلما با عمل تغییر جنسیت فقط میتونم هویت و شکل واقعی خودمو رو در جامعه بدست بیارم اما از نظر احساسات و موارد جنسیتی شرایط هیچ فرقی با الان نخواهد کرد برام چون من علاقه ای به رابطه داشتن با مردها ندارم و فقط احساساتم مربوط به دخترا میشه.ولی دوست دارم مثل یک زن توی اجتماع ظاهر بشم با ظاهر زنانه.مرسی از وقتی که گذاشتید حرفاتون جالب بود برام Heart Heart
پاسخ }
سپاس شده توسط: