رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کینه نفرت بعضی ها از ترنس ها
[عکس: www.roozgozar.com-2242.gif]
فاطمیا جون
من 2بار بخاطر مسئله ترنس بودن
اختشاش کردم بدجور اولیش بدجور بوده میخواستم تنهایی شیشه کلا گشت ارشاد بیارم پایین وبا مامورا درگیر بشم اونم با چاقو
حیف حیف حیف حالم اوقدر بد نبود ولی فرستادن بستری شدن بخش اعصاب روان وگرنه باید تیتر خبر ها میشد اه 35f500
نه را پس دارم
نه راه پیش
Sad
پاسخ }
سپاس شده توسط: فاطمیا
آلیسا با جنگ و دعوا نمیشه که اخه 
ما انسانیم
من به شخصه هیچ کاری فعلا از دستم برنمیاد از اونجایی که آدم رو تا قبل ۱۸ سالگی حساب نمیکنن 
اما به محض اینکه بتونم حتما حتما میرم واسه این حق و حقوق ها 

فکر میکنی تیتر میزدن چی مینوشتن؟
فکر میکنی مینوشتن «دختر ترنس شجاعی که بخاطر حق و حقوق خود با گشت ارشاد درگیر شد» ؟؟؟؟؟؟
نه بابا تیتر میزدن «مرد زن پوشی که توسط نیرو های گشت ارشاد کشف شد» 1358858691
عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست 
من که یک امروز مهمان توام فردا چرا...؟
شهریار
پاسخ }
سپاس شده توسط: BanooAlisaa
(10-10-2018، 06:37 PM)فاطمیا نوشته: آلیسا با جنگ و دعوا نمیشه که اخه 
ما انسانیم
من به شخصه هیچ کاری فعلا از دستم برنمیاد از اونجایی که آدم رو تا قبل ۱۸ سالگی حساب نمیکنن 
اما به محض اینکه بتونم حتما حتما میرم واسه این حق و حقوق ها 

فکر میکنی تیتر میزدن چی مینوشتن؟
فکر میکنی مینوشتن «دختر ترنس شجاعی که بخاطر حق و حقوق خود با گشت ارشاد درگیر شد» ؟؟؟؟؟؟
نه بابا تیتر میزدن «مرد زن پوشی که توسط نیرو های گشت ارشاد کشف شد» 1358858691
Huh  نه گلم همچین تیتری نمیزدند مگر این این سایت های های به نام نشان
فوقش میزند ترنس مرد یا ترنسکشوال
برو خبر های واقعی بخون نه خبر های چرند رو
بعدشم من تو پزشک قانونی پرونده دارم و برگه های مهمی رو دارم درسته مجوز نگرفتم ولی منو دختر حساب میکنند
نه را پس دارم
نه راه پیش
Sad
پاسخ }
سپاس شده توسط: فاطمیا
نقل قول:درود بر سردسته کفار ، کافر اعظم 127833 

تمام حرفات رو  قبول دارم ، همشو
اما غر غر کردن به تنهایی کافی نیست ، ببین  من میگم اوکی شرایطه خوبی نیست قبوله 
اما این حرف ها مگه دردی رو درمون  میکنه؟؟
نَــــــع  به نظر من “از ماست که بر ماست” وقتی منِ ترنس هیچ حرکتی برای گرفتن حقوقم انجام نمیدم از بقیه چطور انتظار داشته باشم؟؟
قبول کن کم کاری از خودمونه 
الان بری از مدیر های ارشد حکومت  بپرسی «ترنس چیه» نود درصد نمی‌دونن بقیه هم میگن دوجنسه!!!!
ما باید بریم و برای حقوقمون بجنگیم
مگه مریم خاتون نرفت ؟ مگه خاتون نجنگید؟؟

پ.ن: همین جام عمام فِری مشغول خود ریشه کَنی

درود اودین بر شما و پیروان پاک ت 

غُر غُر نمیکنم چیزی ک هست رو میگم . بخوام ناله کنم که باید 1400 پاراگرف بتایپم 

دردی درمون نمیشه چون  دردناکه . دردناک تر هم میشه تازه وقتی مثل من کارت به جاهای باریک بکشه  اونم در جهت اثبات حق و حقوقت 

خو ملک آرا (حاج آقا فریدون ـه سابق ) ابتدا  که این موضوع رو با فرح در میون گذاشت . نظام پهلوی کلی چاره و راه منطقی جلوی پای ایشان گذاشت ( راه و روشی که اون هنگام که 50شمسی ما باشه و دهه 70 آمریکا حتی تو خوده آمریکا و غرب هم وجود نداشت) 

اما تو این راه ملک آرا خرد به پست کیا؟ 4تا  آخوند  با تفکرات تار عنکبوت زده که اونقدری بُرش داشتن این افراد که حتی رژیم پهلوی هم نمیتونست کاری کنه جلوی این حجم از حماقت !!! حماقتی که اجازه تغییر جنسیت رو به ملک آرا نداد  . حتی حکم اعدام و حکم تیر ش هم صادر شده بود 

ملک آرا چیکار کرد گفت برم پیش گنده شون (سر دسته احمق ها  یعنی ==> امام خومینی علیه خیار)  اینم که پاریس بود 4تا اینجوری دیده بود یکم بهش بَر خرده بود دید نه همیشه حق با ما احمق ها نیست کلی تبصره مبصره گذاشت تا به یک سری آخوند دیگه بفهمونه یکم کوتاه بیاید  که اوناهم کوتاه نیومدن  (بعد انقلاب هم چجوری کوتاه اومدن! تهش خامنه ای با ذکر یک صلوات بهش چادر پوشوند ) ایشون هم مجبور بود بچرخه سمت این دوستان همچو الهام چرخنده ( ب اصطلاح همان whore فرهنگی  Cool

مابقی داستان هم بماند 

خلاصه حرفم اینه که ریشه این مشکل در *روحانیان* با نفوذ نهفته شده وسلام . جایی که فرد تحصیل کرده و پزشک باید خفه بشه و مطیع امر همین روحانیون باشه دیگه خودت تا عمق فاجعه شنا کن 

آره فاطیما جان همین روحانیون  قانون تایید کردند که منو شوما رو بیمار  و امثال اعهم خطاب کنند 

واقعا فکر میکنی ملک آرا جنگیده یا بهونه ای بوده برای خمینی و امثال اعهم برای فریب جامعه چی شد اون همه وعده وعیدی که خمینی بهش داد؟ 

هنر کرده ملک آرا برای ساده ترین خواسته زندگی ش (جنسیت) جنگیده؟ یه جور میگی جنگ انگار به تنهایی برای کل  قشر اقلیت جنسی ایران جنگیده! 

اینجوری باشه که من از ملک آرا رزمنده تر و جنگنده ترم  باز من 4تا حکم حبس و اعدام برای آپلود کردن دارم ملک آرا چی!

دیگه ته تهش سال 86 که مرکز حمایت از بیماران اختلال هویت جنسی زد که اونم تو مالکیت شرکت های صنعتی و نظامی و کشوری بود!(سپاه) . حالا شما 1نفر رو برای من پیدا کن  که این مثلا مرکز حمایت از کسی حمایت کرده باشه؟ یه بامبولی درست کردن کلی بودجه گرفتن خُردن  کدوم حمایت کدوم کشک کدوم کاسه!  دقیقا یه چیزی مثل همین محتا خودمون فقط یک اسمی داره و دوکون ـه در واقع 

من نه ضد اسلامم نه ضد مذهب (یعنی در حد و جایگاهی نیستن که براشون وقت بذارم بهشون فکر کنم - یک عده دارن به اسم دین و مذهب منقرضتون میکنن بعد خودشونو با 4تا آیه تبرعه-طبرعه-tabraa e  ) 

پ ن: گفتم ریشه رو چجوری باید بزنی گوش ندادی . گوش دادی ولی جرات شو نداشتی  Big Grin
انسان در جامعه همچو بشر است در اجتماع

[عکس: qz3y86s6uq0dpslbcqo1.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Farhad ، _Sara ، فاطمیا
(10-11-2018، 03:10 AM)کافر مقدس نوشته:
نقل قول:درود بر سردسته کفار ، کافر اعظم 127833 

تمام حرفات رو  قبول دارم ، همشو
اما غر غر کردن به تنهایی کافی نیست ، ببین  من میگم اوکی شرایطه خوبی نیست قبوله 
اما این حرف ها مگه دردی رو درمون  میکنه؟؟
نَــــــع  به نظر من “از ماست که بر ماست” وقتی منِ ترنس هیچ حرکتی برای گرفتن حقوقم انجام نمیدم از بقیه چطور انتظار داشته باشم؟؟
قبول کن کم کاری از خودمونه 
الان بری از مدیر های ارشد حکومت  بپرسی «ترنس چیه» نود درصد نمی‌دونن بقیه هم میگن دوجنسه!!!!
ما باید بریم و برای حقوقمون بجنگیم
مگه مریم خاتون نرفت ؟ مگه خاتون نجنگید؟؟

پ.ن: همین جام عمام فِری مشغول خود ریشه کَنی

درود اودین بر شما و پیروان پاک ت 

غُر غُر نمیکنم چیزی ک هست رو میگم . بخوام ناله کنم که باید 1400 پاراگرف بتایپم 

دردی درمون نمیشه چون  دردناکه . دردناک تر هم میشه تازه وقتی مثل من کارت به جاهای باریک بکشه  اونم در جهت اثبات حق و حقوقت 

خو ملک آرا (حاج آقا فریدون ـه سابق ) ابتدا  که این موضوع رو با فرح در میون گذاشت . نظام پهلوی کلی چاره و راه منطقی جلوی پای ایشان گذاشت ( راه و روشی که اون هنگام که 50شمسی ما باشه و دهه 70 آمریکا حتی تو خوده آمریکا و غرب هم وجود نداشت) 

اما تو این راه ملک آرا خرد به پست کیا؟ 4تا  آخوند  با تفکرات تار عنکبوت زده که اونقدری بُرش داشتن این افراد که حتی رژیم پهلوی هم نمیتونست کاری کنه جلوی این حجم از حماقت !!! حماقتی که اجازه تغییر جنسیت رو به ملک آرا نداد  . حتی حکم اعدام و حکم تیر ش هم صادر شده بود 

ملک آرا چیکار کرد گفت برم پیش گنده شون (سر دسته احمق ها  یعنی ==> امام خومینی علیه خیار)  اینم که پاریس بود 4تا اینجوری دیده بود یکم بهش بَر خرده بود دید نه همیشه حق با ما احمق ها نیست کلی تبصره مبصره گذاشت تا به یک سری آخوند دیگه بفهمونه یکم کوتاه بیاید  که اوناهم کوتاه نیومدن  (بعد انقلاب هم چجوری کوتاه اومدن! تهش خامنه ای با ذکر یک صلوات بهش چادر پوشوند ) ایشون هم مجبور بود بچرخه سمت این دوستان همچو الهام چرخنده ( ب اصطلاح همان whore فرهنگی  Cool

مابقی داستان هم بماند 

خلاصه حرفم اینه که ریشه این مشکل در *روحانیان* با نفوذ نهفته شده وسلام . جایی که فرد تحصیل کرده و پزشک باید خفه بشه و مطیع امر همین روحانیون باشه دیگه خودت تا عمق فاجعه شنا کن 

آره فاطیما جان همین روحانیون  قانون تایید کردند که منو شوما رو بیمار  و امثال اعهم خطاب کنند 

واقعا فکر میکنی ملک آرا جنگیده یا بهونه ای بوده برای خمینی و امثال اعهم برای فریب جامعه چی شد اون همه وعده وعیدی که خمینی بهش داد؟ 

هنر کرده ملک آرا برای ساده ترین خواسته زندگی ش (جنسیت) جنگیده؟ یه جور میگی جنگ انگار به تنهایی برای کل  قشر اقلیت جنسی ایران جنگیده! 

اینجوری باشه که من از ملک آرا رزمنده تر و جنگنده ترم  باز من 4تا حکم حبس و اعدام برای آپلود کردن دارم ملک آرا چی!

دیگه ته تهش سال 86 که مرکز حمایت از بیماران اختلال هویت جنسی زد که اونم تو مالکیت شرکت های صنعتی و نظامی و کشوری بود!(سپاه) . حالا شما 1نفر رو برای من پیدا کن  که این مثلا مرکز حمایت از کسی حمایت کرده باشه؟ یه بامبولی درست کردن کلی بودجه گرفتن خُردن  کدوم حمایت کدوم کشک کدوم کاسه!  دقیقا یه چیزی مثل همین محتا خودمون فقط یک اسمی داره و دوکون ـه در واقع 

من نه ضد اسلامم نه ضد مذهب (یعنی در حد و جایگاهی نیستن که براشون وقت بذارم بهشون فکر کنم - یک عده دارن به اسم دین و مذهب منقرضتون میکنن بعد خودشونو با 4تا آیه تبرعه-طبرعه-tabraa e  ) 

پ ن: گفتم ریشه رو چجوری باید بزنی گوش ندادی . گوش دادی ولی جرات شو نداشتی  Big Grin

خوب باید بگم هیچی ندارم برای گفتن چون تمام حرفات درسته همه ی همشون 

خوب ولی بازم سر حرفم هستم باید یه حرکتی بزنیم نمیشه که همین طوری بشینیم دست بزاریم رو دست و انتظار هم داشته باشیم!!!

بحث جرات نیست ، راهش دور بود 
بعد هیچ بهونه ای نمیتونم پیدا کنم برای تا اونجا رفتن ، خونه ی ما این طرف تهرانه اونجا که گفتی یه طرف دیگه:/
مشکل فقط همینه اگه یه جای نزدیک تر باشه میرم  حتما
عمر ما را مهلت امروز و فردای تو نیست 
من که یک امروز مهمان توام فردا چرا...؟
شهریار
پاسخ }
سپاس شده توسط:
اقای کافر مقدس متاسفانه الان حرف روحیانیون گوش نمیدن حتی رهبر رو اون موقع اره نمونش(مجوز گرفتن رو)که الان قانون های الاکی درمیارن و رد میکنند ادم رو
اتفاقا اگه حرف روحانیون بود که مجوز راحتر میدادن و خیلی از مزایا دیگه میدادن به ترنس ها
هم باید شرع همراه ترنس ها باشه هم قانون
نه را پس دارم
نه راه پیش
Sad
پاسخ }
سپاس شده توسط:
برای مجوز گرفتن باید از هفت خوان رستم رد شد از تمام صافی ها و فیلترها گذشت کسی که میخواد مجوز بگیره باید علایم زنانه و دخترونه ذاتی داشته باشه نه که ارایش کنه و لباس دخترونه بپوشه اونا به علایم روحی ملاکشون مجوز میدن نه بزک و رژ روی لب و لوچه
بلانسبت دور از جون بچه های ترنس واقعی تو اینستا سرچ بزن مثلا ترنس های تهران یا تبریز یا... میبینی هر بچه **نی میگه من ترنسم به اینا مجوز نمیدن که هیچ حتی جبس منکراتی هم دارن پس به قر و قمیش و عشوه و صدای نازک نیست
پزشکی قانونی ملاک های خودشو داره
مثلا تو همین ترکیه خودمون که نه ملک آرا داره نه کس دیگه 2 سال روند دادگاهی باید طی بشه از همه فیلتر ها باید عبور کنی تازه بهت اجازه لیزر تراپی میدن
اینطوری نیست که یکی مثل دلقک بره پول بده دختر یا پسرش بکنن 
خیر 
کسانی هم که امار اشتباه دادن بیخود کردن 
مجوز هم که میدن مدت داره زی بازه زمانی فلان قدر باید جراحی انجام بشه اگر نشه باید مجددا مراحل تکرار بشه
پاسخ }
سازمان بهزیستی هم فعلا بودجه ای نداره که پرداخت کنه اگه هم پرداخت کنه باید برگ ترخیص از بیمارستان و تایید پزشکی قانونی مبنی بر انجام جراحی کامل تغییر جنسیت صادر شده باشه

کسانی هم که میخوان خدمتشونو بپیچونن  اول باید دفترچه پر کنن بعد مراحل پزشکی قانونی و طی کنن که 99.99% جواب منفی میگیرن تا اون موقع هم موعد معافیت دائم سر اومده یا باید سرشونو بندازن برن خدمت یا فراری محسوب میشن
یا اینکه باید برن خدمت و برگردن تشکیل پرونده بدن که اونوقت میگن تو که رفتی خدمت و مرد شدی... Big Grin
پاسخ }
(10-11-2018، 06:38 PM)Kiyana نوشته: برای مجوز گرفتن باید از هفت خوان رستم رد شد از تمام صافی ها و فیلترها گذشت کسی که میخواد مجوز بگیره باید علایم زنانه و دخترونه ذاتی داشته باشه نه که ارایش کنه و لباس دخترونه بپوشه اونا به علایم روحی ملاکشون مجوز میدن نه بزک و رژ روی لب و لوچه
بلانسبت دور از جون بچه های ترنس واقعی تو اینستا سرچ بزن مثلا ترنس های تهران یا تبریز یا... میبینی هر بچه **نی میگه من ترنسم به اینا مجوز نمیدن که هیچ حتی جبس منکراتی هم دارن پس به قر و قمیش و عشوه و صدای نازک نیست
پزشکی قانونی ملاک های خودشو داره
مثلا تو همین ترکیه خودمون که نه ملک آرا داره نه کس دیگه 2 سال روند دادگاهی باید طی بشه از همه فیلتر ها باید عبور کنی تازه بهت اجازه لیزر تراپی میدن
اینطوری نیست که یکی مثل دلقک بره پول بده دختر یا پسرش بکنن 
خیر 
کسانی هم که امار اشتباه دادن بیخود کردن 
مجوز هم که میدن مدت داره زی بازه زمانی فلان قدر باید جراحی انجام بشه اگر نشه باید مجددا مراحل تکرار بشه
باهات 100درصد موافقم
متاسفانه ترنس نما زیاد شده
و پزشک قانونی دادگستری دادسرا مجبورن سخت بگیرن که طرف بعده عمل خودکشی نکنه یا پشیمون نشه
مرسی از توضی هاتت Wink
نه را پس دارم
نه راه پیش
Sad
پاسخ }
سپاس شده توسط: Kiyana ، Sarah
ببین واقعا مجوز میخوای سعی کن خودت باشی نه آرایش و صدا نازک کردن
میتونی حرفاتو تایپ کنی و پرینت بگیری و بدی به روانپزشکت ولی حتما سعی کن خودت باشی و درون خودت
صادقانه تو کمسیون حرف بزن سعی کن افسانه بافی نکنی 
مثلا من خودن نافم درد میکرد عنوان کردم 1 سال رواندرمانیم طول کشید به خاطر یه حرفی که سوال نشده بود
اونی که ازت میپرسن و جواب بده نه چیزی که تو ذهنته
باز راهنمایی خواستی بگو بگم Wink
پاسخ }
سپاس شده توسط: BanooAlisaa ، simorgh ، Sarah