رتبه موضوع:
  • 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کی چی خواب دیده دیشب !
نظر سنجی؟

موافقین از امروز به طور جدی و کاملا به دور از شوخی هر کسی دلش خواست
اینجا بگه که دیشب چه خوابی دیده
خیلی جالب میشه که خوابامونو برا هم تعریف کنیم
احساس خوبی دارم
همه چیز درست می شود
تو خواهی امد
دهان تاریک باد را خواهی دوخت .
مهدی جان(عج)
پاسخ }
خواب اگه منظورت دیدن رویا در خواب باشه که فکر نکنم کسی یادش بمونه ...
همین که آدم بیدار میشه همچی از یادش میره ...
virtual_lifeee@
پاسخ }
ولی سارا جونم من اکثر مواقع یادم می مونه خوابهام . حتی توی تمااااااااااااام خوابهام می تونم پروازکنم. توی تماامشون![عکس: fairysmile.gif]  و این عجیب ترین چیزیه که توی همه ی خوابهام وجود داره[عکس: fallsmiley6b.gif]
.
.

[عکس: Screenshot_2017_03_15_10_40_35_946.jpeg]
           You're a Diamond, dear  
            They can't break you

پاسخ }
من که هر چی خواب میبینم همینکه بیدار میشم یادم میره ...Huh
virtual_lifeee@
پاسخ }
سارا جان 127833
من همیشه خواب میبینم ولی همونطور که گفتید اکثرش یادم نمیمونه1358858691
اما گاهی خواب هایی میبینم که مطمئن هستم اون مکان ها رو ندیدم و نشنیدم
واین خواب ها به صورت یک سری اتفاقات پشت سر هم برام میفته
رفتم پیش روانپزشک چون نگران بودم
حوادثی رو میدیدم که برای افراد دیگه تعریف میکنم اینطوری نگام میکنن:cc5bcf:
وباور نمیکنن
دکتر بهم گفت اونا رو بنویسم و براش ببرم
بعد که اونا رو خوند و با من حرفید گفت تو ذهن بسیار ظریفی داری1356929779 و گفت که قدر این خوابها رو بدون
این دسته از خوابها خیلی مهم هستن
گفت که عده ای کمی هستند مث تو که این خوابها رو میبینند و این خوابها دقیقا آینده توست !
و ... یه سری راهکار دیگه برا آروم شدن ذهنم قبل خواب بهم داد و اینا...
وقتی هم که داشتم از مطبش میومدم بیرون گفت بازم دوست داره خوابهامو بخونه وخواهش کرد براش ببرم
گفت که براش جالبه!
حالا منم یکی از آخرین خوابهام رو براتون میزارم7b153b
در یه مسیر در حال رفتن بودم - روستایی بود  بسیارکهنه وقدیمی و کاملا ساخته شده با گل جایی که هرگز ندیده بودم، در این مسیر به یک مزرعه پرورش خرگوش رسیدم ، خرگوشهای خیلی بزرگ و سفید و خیلی خیلی پشمالو  که هرگز ندیده بودم مثاشون رو ،در یک ردیف و خرگوشهای معمولی خودمون همین سیا و سفید ها که همه دیدین در ردیف دوم
از اونجا رد شدم وبه یک مغازه رسیدم که همه چیز داشت شبیه یک ابزار فروشی بزرگ بود و صاحب اون یک پسر جوون که نمیدونم چرا باتعجب و لبخند به من نگاه میکرد نگاهی بود که حتی یک بار هم از کسی ندیده بودم
در ادامه این مسیر به یک قبرستان رسیدم
تمام قبرستان قهو ه ای رنگ بود همه چیز حتی گرد و غباری که در هوا بود تاریک روشن بود و خیلی قدیمی ، خیلی خیلی قدیمی طوری که تمام قبر ها در حال متلاشی شدن بودند
در یک سمت این قبرستان که من ایستاده بودم دیوار کوتاه دور قبرستان ریخته بود تا حدودی و من س تا قبر میدیدم که روی اونها سه تا سنگ نوشته بود که به خطی بود که من هرگز اون خط رو ندیده بودم و نمی تونستم بخونم اما شور افتاد به دلم وقتی به اون سنگ نوشته ها نگاه میکردم و مطمئن بودم یکی از ان قبرها که به من نزدیکتر است و سنگ روش هم کمی کج شده بود مربوط به کسی بود که من میشناختمش
یه کم آن طرف تر یک کمد قدیمی و کهنه بود که در های اون باز بود و کشوهاش نیمه باز
برگشتم دیگه داشت شب میشد در راه برگشت ازهمان مسیر دو چشم براق میدیدم به طور واضح که صاحبش که فکر کنم یک حیوان بود جلوتر از من میدوید و من دنبالش میرفتم و هر وقت مکس میکردم او هم می ایستاد و برمیگشت و به من نگاه میکرد و من دوباره وقتی راه می افتادم او هم راه می افتاد
جالب اینجا بود که بدون اینکه من چراغی داشته باشم جلو پایم تا چند متر جلوتر روشن میشد برام و من زمین رو میدیدم
دوباره رسیدم به همان مزرعه پروش خرگوش
پول نداشتم میخواستم ازاون خرگوش ها 2 تا بخرم
اما کسیکه اونجا بود گفت نمیشه ومن اجازه دارم از همین خرگوش معمولی های سفید و سیاه بخرم ومن غصه ام گرفت تا میخواستم شوشو رو صدا بزنم که بهم پول بده تا خرگوش بخرم بیدار شدم
و جالب اینکه در این مسیر طولانی که بودم غیر ازفروشنده اون مغازه و کسی که دم در اون ایستاده بود و اون خرگوش فروشه هیچ کس دیگه ای رو ندیدم
خیلی خلوت وساکت بود همه جا

حالا شما هم دارین اینجوری نگا میکنین:cc5bcf:
  1358858691خب خواب دیدم دیگه
به نظر شما خواب من چه معنی میده؟
احساس خوبی دارم
همه چیز درست می شود
تو خواهی امد
مهدی جان(عج)
پاسخ }
:cc5bcf:
پاسخ }
خواب دیدم...
خوابی دیدم که نابودم کرد...خوابی که امشب تعبیر شد...
1334635402
خوابم حدودا این شکلی بود:
خواب دیدم با پوشش رفتم مدرسه!!!
تو مدرسمون تو راهرو ها پر آیینه اس...تو آینه که خودمو نگاه کردم از اینی که هستم خیلی خوشگلتر بودم..
وقتی رفتم تو کلاس مث همیشه رفتم رو صندلی تکی خودم ته کلاس نشستم و منتظر شدم بقیه و معلم بیان سر کلاس...
همه بچه ها اومدن تو کلاس ولی....همه مسخرم کردن بهم فحش دادن
یادمه دیدم که از کلاس گریه کنان اومدم بیرون
پارسا اینا ورزش داشتن فک کنم چون تو حیاط وایساده بود همونجوری پریدم بغلش ولی اون اصلا هیچ عکس العملی نشون نداد...هیچکاری نکرد..یادمه افتادم زمین بعدش و همونجوری وسط حیاط گریه میکردم...پارسا رفت.....بقیه خوابم رو درست حواسم نبود یادم نمیاد فقط نمیدونم چطوری سر از خونه در اورده بودم گنگ شد خوابم..
ولی حالا چرا میگم خوابم تعبیر شد واسه اینه که امروز داغون شدم...پارسا بهم گفت ما دوتا بدرد هم نمیخوریم..دیگه هم بهم اس نده که اسمتو میزارم تو بلک لیست گوشیم...دیگه هم باهام حرف نزن..
تموم شد همه چی رو به همین آسونی تموم کرد..به همین آسونی نابود شدم...به همین راحتی کات کرد..دیگه از بین رفتم...
[عکس: hbqYYAgaYbjaJa7bzPnWPYq3gmk5b9ukbM9ZcgZ3]
پاسخ }
ملیکااااااااااااااااا جان راست میگی؟1358858691
الهی رویا فدات بشه
چرا نابود عزیزم آخه
ببین من و با هام چه کردی با این تایپیک35f50035f50035f50035f50035f500
خواهش میکنم بگو شوخی کردی!42
احساس خوبی دارم
همه چیز درست می شود
تو خواهی امد
مهدی جان(عج)