رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گروه بچه های ترنس در تلگرام
(09-12-2019، 02:43 AM)mercedes نوشته:
(09-10-2019، 05:09 PM)امیلی نوشته:
(09-09-2019، 04:17 PM)mercedes نوشته:
(09-08-2019، 12:05 PM)امیلی نوشته:
(09-07-2019، 08:01 PM)mercedes نوشته: به نظر منم عضویت توی این گروه ها زیاد جالب نیست چون هیچ تضمینی وجود نداره که بقیه اعضای گروه ترنس باشن و خیلی ها رو دیدم که تا متوجه میشن ترنسی هزار تا ترفند پیاده میکنن برای این که بهت نزدیک شن تا بعدش از ادم هزار تا سو استفاده مختلف کنن.فکر کنم اگر گروهی هم باشه فقط باید اعضایی توش عضو باشن که دوستای ترنس یا کسایی هستن که توی دنیای واقعی ادم دیدتشون و مطمعنه ترنسن وگرنه خیلی خطر داره که با پسرا مخصوصا توی یه گروه باشی.

به شخصه همه جور جونوری تو این گروه ها دیدم . از پیرمرد بچه باز گرفته تا بسیجی و خبر جمع کن تا یک مشت پسر علاف که کارشون آرایش کردن و تیغ زدن مردهاست و غیره .

اره و اینطور ادما فقط به بقیه اسیب نمیزنن بلکه باعث میشن اسم ما ترنسا هم خراب شه تو جامعه.اکثرا هم میان پی وی و از ادم عکس و مشخصات میخوان یا این که ادرس و شماره میدن.تقریبا غیر ممکنه که جایی بیان کنی من ترنسم و مثل ادمیزاد باهات برخورد کنن همشون یا میخوان مخت رو بزنن یا بدنت رو ببینن یا ازت سو استفاده جنسی کنن در حالی که کاش بفهمن ممکنه یکی از اعضای خانواده  خودشونم ترنس باشه اما ترنس نهان باشه ایا دوست دارن کسی با برادر خودشونم اینطوری رفتار کنه؟

منم همین مساله را هر روز دارم که خیلی ها فکر میکنند که هدف از همه این کارها (هورمون جراحی و غیره) رابطه با مردهاست و من در به در دنبال یکی میگردم و چون پیدا نمیشه جالا مثلا میرم جراحی های بیشتری انجام میدم . در صورتی که اصلا اینطور نیست . هدف اصلی یک ترنس از ترنزیشن رسیدن به رضایت از خودش هست . ای کاش مردم میفهمیدن که ما ابزار س.ک.س نیستیم .  تنوع در رابطه جنسی برای اونها نیستیم . ما فتیش نیستیم . ما آدمیم و احساس و شخصیت داریم و باید به حریم شخصی ما احترام بزارند .

دقیقا درک میکنم چی میگی امیلی عزیزم چون خودمم حسش کردم. من چند ماه هست که دارم احساسات درونیم رو از طریق فضای مجازی با کسایی که مثل خودم هستن به اشتراک میذارم  یا ازشون سوال میپرسم که همین باعث شد تا حدود زیادی مطمئن شم ترنسم اما این وسط گاهی با ادمایی مواجه شدم که از هرچی آدم هست برای چند لحظه متنفر شدم. نمیتونن درک کنن که ممکنه یه نفر دلش نخواد ازدواج کنه یا بچه داشته باشه، تا بهشون میگی من یه مرد نیستم و میخوام زن باشم اولین چیزی که بهت میگن اینه که همه دخترا ارزوشونه مرد باشن تو میخوای این امتیاز رو از دست بدی؟ دیگه هیچ وقت بچه دار نمیشی، هیچ پسری نمیاد خواستگاری یه دختر ترنس، اگر عمل کنی دیگه لذت جنسی رو از خودت میگیری و حرفایی مثل این. تازه حالا اینا حرفای آدمای مثلا باشعور هست بقیه شون که با الفاظ زشت باهام حرف میزنن چون خیال میکنن ترنس یعنی کسی که از نظر جنسی کثیف و بی قید و بند هست. از بس ادمو یا مسخره میکنن یا با (....) جنسی حرف میزنن باهات، دیگه نمیدونی چیکار کنی. دلم خیلی گرفته از دست این مدل آدما و نمیدونم اگر تو دنیای واقعی هم بخوام به همه بگم ترنسم چه رفتاری میکنن باهام در حالی که من و ترنسایی مثل من نه به اونا آسیب زدیم نه جاشون رو تنگ کردیم نه بهشون بی ادبی کردیم.

ما ترنس ای واقعی واقعا نیاز داریم با همدیگه صحبت کنیم و تو راهی که در پیش رو داریم پشت و پناه هم باشیم . ولی متاسفانه این گروه های تلگرام تبدیل شدن به مسخره بازی بیشتر از اینکه آدم توش احساس آرامش کشه اعصابش خورد میشه . دلیلش هم واضحه . همین چیز هایی که شما هم اشاره کردید . اکثرا یا فیلم دارند بازی میکنند یا روانیند و توهم ورشون داشته که ترنسن . نتیجه این میشه که تا وارد این گروه ها میشی با یک عده آدم چیپ و بی معنی مواجه میشی که جز خالی کردن عقده هاشون کاری انجام نمیدن . به شخصه قضاوت مردم کمترین اهمیتی برام نداره ولی باید اعتراف کنم که گاهی اعصاب  آدم خورد میشه . در مورد اینکه میخوای بگی ترنس هستی اگر اینکار بهت احساس آرامش میده اینکار را بکن . ولی همیشه انتظار برخورد معقول و متعادل از دیگران نداشته باش . نه اینکه ما مشکل داشته باشیم . اونها مشکل دارند و و نمیتوانند تفاوت ما را درک کنند . ترنس بودن ما یک واقعیته . هیچ انتخابی درش نداشته و نداریم . مردم چه ما را قبول داشته باشن و چه نداشته باشن این واقعیت ما را عوض نمیکنه . من به شخصه به خودم و به ترنس های دیگه برای روحیه مبارزی که برای غلبه به جسمی که به ما تعلق نداشته داریم افتخار میکنم . هر کدام از ما یک قهرمان هستیم .
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط: