رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گروه های کاربری در محتا
در محتا گروه های کاربری خاصی وجود دارد که هر فرد بنا بر موقعیت و فعالیتش در آن جای میگیرد
لازم است توضیحی درباره گروه ها و سطوح دسترسی آن ها داده شود

شناسه فعال نیست
این گروه شامل افرادی است که ثبت نام آن ها در نیمه راه رها شده و با اتمام نرسیده است. این افراد باید به ایمیل خود مراجعه و درستی آن را به وسیله ایمیلی که از سمت محتا برای آن ها ارسال شده تایید کنند تا به گروه اعضا منتقل شوند. این گروه توانایی ارسال هیچ موضوع یا پاسخی نداشته و تنها می‌توانند اطلاعات پروفایل خود را شخصی سازی کنند

اعضا
افرادی که ثبت نام آن‌ها تایید شده باشد.
این افراد می‌توانند در ارسال ها مشارکت داشته و موضوع جدید ارسال کنند اما حق دسترسی به پیام خصوصی را نداشته و تنها می‌توانند دریافت کننده آن باشند. اعضای این گروه می‌توانند پس از معرفی خود و یا با گذشت مدتی حق دسترسی به پیام خصوصی داشته باشند

کاربر ویژه
این گروه شامل افرادی است که تا حدودی شناخته شده و تایید شده باشند. اعضای این گروه علاوه بر اختیارات اعضا توانایی ارسال پیام خصوصی را نیز داشته و می‌توانند به سایر کاربران پیام خصوصی ارسال کنند

ترنس زن
اعضای این گروه را تنها کسانی تشکیل می‌دهند که تراجنسی ام تو اف یا ترنس زن باشند. اعضای ترنس زن به بخش خصوصی ترنس زن و ارسال های آن دسترسی دارند. برای دریافت حق دسترسی به این بخش با توجه به موضوع عضویت در گروه باید هویت کاربر برای ما احراز شود

ترنس مرد
این گروه مخصوص تراجنسی های اف تو ام یا ترنس مرد است. اعضای این گروه به بخش خصوصی ترنس مرد دسترسی دارند و می‌توانند به این بخش وارد شوند. برای دریافت حق دسترسی به این بخش با توجه به موضوع عضویت در گروه باید هویت کاربر برای ما احراز شود

حامی
اعضای این گروه شامل افرادی است که با خرید بسته های حمایتی در صفحه حمایت از محتا، از محتا حمایت کرده‌اند. عضویت در این گروه موقتی است و با پایان یافتن مدت بسته خریداری شده فرد به گروه قبلی بازگردانده می‌شود. نام و لینک پروفایل اعضای این گروه در صفحه مخصوصی برای همیشه به عنوان حامی محتا ثبت خواهد شد
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
با اين طبقه بندي اعضاء انشالله كيفيت محتا روز به روز افزايش يابد.

يك پيشنهاد:
محتا نياز به محتوي خيلي بيشتري دارد. يك گروه ديگر ميتواند گروه نويسندگان باشد.

و گروهي الان موجود است، گروه مشاوران هم ذكر نشده. هر مشاور ميتواند در زمينه اي تخصص داشته باشد.
پرهيز از رابطه جنسي و زندگي به مانند يك راهبه كمك ميكند تا انسان تمام تمركزش را روي امور الهي قرار دهد. 
پاسخ }
سلام

با تشکر از محتا عزیز ؛ آیا می توان گروهی تشکیل دهید که راه و روش درست مرد بود و زن بودن را هم آموزش بدهند من از خودم شروع می کنم به عنوان مثال فکر می کنم اگر سیگار بکشم خیلی مرد شده ام یا خیلی مسائل دیگر .......

پاسخ }
(09-10-2013، 11:04 AM)امید نوشته: سلام

با تشکر از محتا عزیز ؛ آیا می توان گروهی تشکیل دهید که راه و روش درست مرد بود و زن بودن را هم آموزش بدهند من از خودم شروع می کنم به عنوان مثال فکر می کنم اگر سیگار بکشم خیلی مرد شده ام یا خیلی مسائل دیگر .......
ببخشید که اینو میگم ولی فکر نمیکنم مردونگی به سیگار کشیدن باشه
آقا امید شما میتونید فارق از اینکه جنسیتتون چی هست مرد باشید و خصوصیات مردانه داشته باشین و نر بودن با مردونگی خیلی تفاوت داره
چنانکه ما توی جامعه نر خیلی داریم و مردونگی شرطه
اینکه شما بتونین در مقابل حرفای نادرست یا توهین امیز عکس اعمل معقول و آرامی رو داشته باشین و جواب بدی رو حداقل با بدی ندین و برخورد منطقی داشته باشین
سخت کوش باشین
پرانرژی باشین و بتونین این انرژی رو انتقال بدین

به نظر من توی بخش عمومی / مشاوره / میشه یه مطلب باز کرد و در مورد این موضوع هرکی سوالی داره بنویسه

http://www.forum.mahtaa.com/Forum-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87

[عکس: Silvermist_sm01.jpg]

تنها برخی از مردم باران را حس میکنند
بقیه فقط خیس میشوند
پاسخ }
سلام به همگی.

متاسفانه چند وقتی هست برخی دوستانی که عنوان هایی داشتند فعالیت زیادی ندارند یا بهتره بگیم فعالیت ندارند و مجبوریم عناوینی که اهدا کردیم رو برگردونیم و آزاد کنیم

اولین عنوانی که این اتفاق براش می افته عنوان دبیر ادبی انجمن هست

[عکس: dabiradab.png]

هرکس متفاضی این عنوان هست میتونه اعلام کنه

.

اما موضوع بعدی اضافه شدن دو عنوان دیگه به سایت هست.

یکی مسئول ترنس زن و دیگری مسئول ترنس مرد

این دو عنوان به دو نفر داوطلب داده میشه البته اگر تغداد داوطلب ها زیاد بشه مجبوری رای گیری کنیم

اما وظایف این دو چی هست؟

اول اینکه باید افراد رو برای ورود به این دو بخش مدیریت کنه

یعنی باید درخواست هایی رو که میشه بررسی کنه و کسانی که صلاحیت دارند رو وارد این دو بخش کنند

دوم اینکه باید حواسشون به مطالبی که در این دو بخش گذاشته میشه باشه و اگر نیاز به حذف یا ویرایش داشت انجامش بدن

سوم باید دنبال مطالب جدید مناسب این دو بخش باشه و فعال نگهشون دارن

.

اما چه کسانی می تونند داوطلب باشند؟

اول اینکه علاقه داشته باشند

دوم اینکه برای بخش ترنس زن قاعدتا یک ترنس زن و برای ترنس مرد هم قاعدتا یک ترنس مرد باید درخواست بده

سوم قوانین و سیاست ها رو خونده باشه و خودش مطیع این دو باشه

چهارم در سایت حضور مستمر داشته باشه و شش ماه یک بار نیاد

پنجم خوش سابقه باشه

.

حالا هرکس میتونه برای این سه عنوان فعالیت کنه بسم الله اینجا بگه تا انجامش بدیم
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
ببخشید محتا جان دبیر ادبی انجمن چ کارایی باید انجام بده؟

پاسخ }
این تاپیکیه که خود محیا زده بود . 
وظایف دبیر ادبی انجمن
پاسخ }
از اونجایی ک رشته تحصیلی من در مقطع کارشناسی ادبیات انگلیسی هست و کلا حول محور ادبیات از علایق من هست .. چ ادبیات فارسی باشه و چ انگلیسی ... و برای تحصیلات تکمیلی زبان شناسی رو انتخاب کردم .....ب مسائل زبان و ادبیات تا حدی مسلط هستم ...

من کاندید میشم برای دبیر ادبی انجمن

پاسخ }
محتا جان منم واسه مدیر بخش ترنس زن داوطلبمBlush

[عکس: 67664518466365358471.gif]

;
پاسخ }
محتا جان در صورت صلاح دید من رو هم جزو داوطلبین بخش ترنس مرد بگذارید 81
پاسخ }