رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گروه های کاربری در محتا
اینکه این سمت نباشه رو قبول ندارم چون نیاز داریم بهش. در کشور ما مذهب نقش موثری داره و نمیشه دین رو از زندگی روزمره و زندگیمون جدا کنیم حتی اگر کسی بهش اعتقاد هم نداشته باشه چون پایه قوانین کشورمون مذهبی هست. پس بهش نیاز داریم. 
شاید قیاس خوبی نباشه اما همونقدر که به بخش سلامت، فرهنگ و دیجیتال نیاز داریم به این بخش هم نیاز هست. 

درباره رویابانو هم خب خودش باید داوطلب بشه و اعلام کنه و انتخاب به عهده خود شماها هست
محتا (مرکز حمایت از تراجنسی‌های ایرانی)
پاسخ }
سپاس شده توسط: salman ، Farhad ، رویا بانو ، deldadeh ، امید ، hasti ، Mahsa-B
با اینکه دوست داشتم طبق پیشنهاد قبلی دبیر فرهنگی هنری باشم
اما وقتی حوریه داره میره
حیفه همچین تایپیکی بدون مدیر بمونه
قبول میکنم که مدیر بخش مذهبی باشم
اگه شما و بچه ها موافق باشین
اما اون رنگ سبز رو اصن دوس ندارم
یه رنگ سبز بهتر یا زرد
سبز مث برگ درختی که تازه باز شده
و زرد مث زرد خورشید Big Grin
احساس خوبی دارم
همه چیز درست می شود
تو خواهی امد
دهان تاریک باد را خواهی دوخت .
مهدی جان(عج)
پاسخ }
Heart 
سلام گرم و از ته قلبم به همگی خواهر و برادرهای نازنینم در این خانه مقدس و بسیار دوست داشتنی،من حدودا یک سال و چند ماهی هست که به عضویت این خانه نازنین در آمدم و در جمع گرم و بسیار دلنشین خواهر و براردهای نازنینم حضور داشتم،خب یکسری از شما خواهر و برادرهای نازنینم خواهر کوچکتون رو می شناسید و از رفتار و کردار و حالات من با خبر هستید،من فردی بسیار احساساتی و دارای روحیه ای بسیار شکننده هستم،من دختری هستم که به خدای بزرگ و نازنینم قسم تا به حال بد حتی دشمن خودم رو هم نخواستم (همواره خودم رو به خدای بزرگ سپردم و این برای من کافی هست)،من بنا به دلایلی دیگه نمی تونم به فعالیتم در این خانه مقدس ادامه بدم (شاید تنها برای مناسبت ها و رویدادهای خاص آنلاین بشم) و با این که پست به این با ارزشی رو بسیار دوست دارم،ولی زمانی که فعالیتی نداشته باشم پس پستی هم نباید داشته باشم دورتون بگردم،این پست بسیار با ارزش هست،پستی هست که هر فردی که قبولش می کنه باید و باید درش فعالیت داشته باشه،خواهر و برادرهای غمگین و زخم خورده من رو شاد بکنه (فدای همگی شما بشم،شما تنها نیستید و فراموش نکنید که همواره خدای بزرگ هستند و شما رو تنها نمی گذارند دردتون به جان آبجی مهسا کوچکتون) و پست هایی درج بکنه که انرژی مثبت به عزیزان دلم و این خانه مقدس هدیه بده 81 26 81 

من این پست با ارزش و بسیار مقدس رو با کمال احترام و ادب به آبجی محتا جان رئیس و تاج سرم بر می گردانم تا هر طور که خود نازنین شون صلاح می دانند و از دیدگاه خود نازنین شون به هر خواهر و برادر نازنینی که مناسب هست هدیه بدن 81 26 81

فدای همگی شما عزیزان دلم بشم،اگر خدایی ناکرده بدی و خدای بزرگ رو شکر خوبی از خواهر کوچکتون دیدید من رو به بزرگواری خود نازنین تون ببخشید،آبجی محتا جان رئیس نازنینم،شما عزیزان دلم و این خانه مقدس رو به خدای بزرگ می سپارم 81 26 81
[عکس: 1xt_33480998_2180148292221571_4684148271399043072_n.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: Mighty ، محمد رضا ، adrian 11 ، Sarah
ممنون از پیگیری هاتون
پاسخ }
سپاس شده توسط:
اگر از تور گردشگری مناسب در مشهد به خوبی استفاده کنید میتوانید از بهترین مناطق دیدنی در مشهد دیدن کنید که یکی از این مناطق موزه بزرگ خراسان است.
کاربرد موزه های هر شهر معرفی نوع فرهنگ و تمدن آن شهر و همچنین آداب و رسوم آن شهر است.
از بهترین نقاط دیدنی مشهد همین موزه است.
زمانی که شما در موزه قدم میزید در تاریخ و فرهنگ و تمدن آن شهر میگزارید و هر کدام از اشیائی که در آنجا قرار دارد گویای نوع تمدن شهر است.
حتما از موزه بزرگ خراسان دیدن کنید.
در صورتی که بدانید تاریخ شما به چه صورت است و با فرهنگ اصیل منطقه خود آشنایی کامل داشته باشید بهتر میتوانید خود را به جهان و کشورهای دیگر معرفی کنید.
اگر جز ان دسته از افرادی هستید که به فرهنگهای شهر ایران علاقه دارید و میخواهید از نوع زندگی انها اطلاعات کافی بدست آورید موزه بهترین مکان برای کسب این اطلاعات است .
شهر مشهد مقدس نیز از این آداب و رسومی برخوردار است و زمانی که شما به این شهر مذهبی مشرف شوید در کنار زیارت بارگاه مطهر رضوی میتاونید با اقامت در یکی از هتلهای آلتون ، آرین یا پرستاره و استفاده از تورهای گردشگری این هتلها به یکی از بهترین موزه های مشهد که البته بزرگترین موزه در خراسان رضوی است بروید و تمدن اصیل ایرانی را در این مکان مشاهده کنید.
در کنار دیدن از این موزه حتما از رستوران ها در مشهد نیز دیدن کنید و بهترین غذاها را میل کنید.
این موزه که همه ی فرهنگ ها و البته تمام رسوم خراسان رضوی را به نمایش گذاشته است در پارک کوه سنگی قرار دارد.
یکی از بهترین سوغاتی ها در مشهد نبات چوبی و زعفران اصیل ایرانی هستند و سعی کنید حتما این سوغاتی ها را برای عزیزان خود تهیه کنید.
یکی از نکات جالبی که باید در مورد این موزه بدانید اینست که موزه ی بزرگ مشهد از معماری زیبای کاخ خورشید استفاده کرده است و نمای بیرون آن دقیقا شبیه کاخ خورشید در کلات نادر است.
در کنار این موزه حتما از مراکز خرید مشهد دیدن کنید.
قابل ذکر است که این موزه تنها به نمایش اشیاء تاریخی نمیپردازد بلکه آرشیوی جامع از فیلمهای قدیمی مشهد و البته خراسان دارد که نظر هر بازدید کننده ای را به خود جلب میکند.
اشیائی که فعلا در این موزه مورد بازدید عموم است عبارتند از :
ابزار سنگی ، قطعات فلزی ، نسخه های قدیمی کتاب و البته فیلمهایی زیبا که تاریخ ما را به تصویر کشیده است.
خرید این سوغاتی ها در مشهد فراموش نکنید.
یکی از سوالاتی که زائران مشهد مقدس از خود میپرسند اینست که از چه راهی به مشهد مقدس سفر کنیم در صورتی که بر روی این این لینک از چه راهی به مشهد مقدس سفر کنم کلیک کنید میتوانید پاسخ خود را بدست آورید.
پاسخ }
سپاس شده توسط: