رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگو با «شایسته ایرانی» بازیگر نقش تراجنسی
[عکس: 172.gif]

قیافشم بیشتر پسرونس تا دخترونه!!!
یه جوریه قیافش...
به عنوان یه دختر...!
منم تا پریروز فکر میکردم خودش واقعا یه ترنسه..

[عکس: 67664518466365358471.gif]

;
پاسخ }
بچه ها من همین الان فیلمو دیدمو تموم شد این کلا یه چند تا فیلم بازی کرده یکیشون اینه یکی دیگم افساید ولی اگه مضمون و نقش اینو تو افساید یادتون باشه یه دختریه که عاشق فوتباله و چون دخترا نمیتونن برن ورزشگاه تیپ پسرونه میزنه و میره استادیوم ازادی که بعدش مامورا میگیرنشون،به نظرتون دلیل انتخاب چنین نقش هایی با مضمون مشابه ودلیل گرایش به یه همچین نقشایی چیه؟حالا چهره و قیافه و صدا بماند
خودتان باشید...
مهم نیست دیگران چه فکری میکنند.اگر خدا شمارا اینگونه افریده حتما دلیلی دارد.بعلاوه ، یک جنس اصل همیشه بیشتر از یک کپی میارزد.
پاسخ }
من که شدیدا تحت تاثیر قرار گرفتم واقعا حس کردم یه ترنس اف تو ام داره بازی میکنه
من یک باور کهنه ام
پاسخ }
من اولین باری که فیلم آینه های روبرو  رو دیدم ، با خانواده نشسته بودیم و وقتی به قسمت های حساس رسید از ناراحتی زدم زیر گریه و نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و در کل فقط گریه کردم و اصلن نفهمیدم آخر فیلم چی شد 35f500

کلی برای داداشا و FTM ها غصه خوردم و درد خودم فراموشم شد [عکس: begging.gif]
.

در میان من و تو فاصله هاست

گاه می اندیشم

.                                            می توانی تو به لبخندی این فاصله را برداری

[عکس: unnamed-e6302f3548-1920x1080.jpg]
پاسخ }
من با یکی از دوستام فیلم و نگاه میکردم فقط از اول فیلم خندمون گرفت به حرفا و واکنشهای بازیگرا خیلی جااا بازی مصنوعی و به درد نخور بود و برای من غیر قابل لمس یعنی من تو موقعیت های مشابه هرگز چنین حرفای رو نمیزدم اگر سرم میرفت.خوبه که راجع به ترنس فیلم ساختن اما فیلم فوق العاده ضعیف و بیشتر از اون بازی این خانم غیر مملوس بود!
ﻋﺎﺩﺕ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺩﺭﺩ ﺩﻟﻢ ﺭﺍ ،
ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﮐﺲ ﺑﮕﻮﯾﻢ !....
ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻫﻤﻪ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻨﺪ ﻧﻪ ﺩﺭﺩﯼ ﺩﺍﺭﻡ ﻧﻪ ﺩﻟﯽ ....
پاسخ }
واقعا بازی ایشون حرف نداشت هرکس ندونه فکرمیکنه ایشون واقعا یک تراجنسی هستن
بیزارم از مساله ای که تنها راه حلش گذر زمان است.....
پاسخ }
سپاس شده توسط: Delsaa ، ali ، KING ، باران ، nik ، hesam ، Melody ، leili ، شاهد
بازی خیلی خوب و جذاب و تاثیر گزاری داشت و حس و معنی  ترنس بودن رو به بیننده منتقل کرد 04
بازیگر فوق العاده ایه با فیلم نامه نویسی خوب و کارگردانی بی نظیر
کمتر کسی چنین حمایتی از گروه تی اس میکنه و دست به چنین کاری می زنه 04

[عکس: Silvermist_sm01.jpg]

تنها برخی از مردم باران را حس میکنند
بقیه فقط خیس میشوند
پاسخ }
سپاس شده توسط: nik ، hesam ، Melody ، KING ، leili ، شاهد
فیلم اینه هارروکجاگیر بیارم 
پاسخ }
سپاس شده توسط: