رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه فیلم باحال معرفی کن!
(04-28-2019، 12:49 PM)گندم نوشته: چرا؟ Big Grin
من دوسش دارم

نمیدونم،  از شکل رابطه شون اصلا خوشم نیومد!  مخصوصا که هر دوشونم پفیوز و خائن بودن! و دیگه اینکه اون دختر مو قهوه ایه موقع گریه دماغشم همزمان آویزون میشد و عقلش نمیکشید که پاکش کنه لامصبو که خب خیلی حال به هم زن بود انصافاً  Big Grin
گذشته از موارد بالا کلا جایی که بار جنسی در یک رابطه دو نفره بیشتر از بار عاطفیش باشه هم زیاد به دلم نمیشینه،  که رابطه این دو تا همینجوری بود از نظر من
شما باید همان تغییری باشید که آرزو دارید در دنیا شاهدش باشید.
گاندی 
پاسخ }
سپاس شده توسط: ts.ftm1994 ، گندم
فیلم Superhero 2008  بدون سانسور،وقتی از شبکه جم پخش میشد ضبطش کردم و هنوزم هر وقت میبینم کلی میخندم،واسه منکه کمدیِ خوشمزه ای داشت  1402294310
!! Fighting 
پاسخ }
سپاس شده توسط: margan ، Mighty
(04-28-2019، 08:43 PM)Mighty نوشته:
(04-28-2019، 12:49 PM)گندم نوشته: چرا؟ Big Grin
من دوسش دارم

نمیدونم،  از شکل رابطه شون اصلا خوشم نیومد!  مخصوصا که هر دوشونم پفیوز و خائن بودن! و دیگه اینکه اون دختر مو قهوه ایه موقع گریه دماغشم همزمان آویزون میشد و عقلش نمیکشید که پاکش کنه لامصبو که خب خیلی حال به هم زن بود انصافاً  Big Grin
گذشته از موارد بالا کلا جایی که بار جنسی در یک رابطه دو نفره بیشتر از بار عاطفیش باشه هم زیاد به دلم نمیشینه،  که رابطه این دو تا همینجوری بود از نظر من

اما خائن نبود.
ادل خائن بود و بله خیلی خیلی حال بهم زن  Sleepy Sleepy Sleepy
و من واقعا اون رو زیبا نمیدونم و هر سکانسی که بهش گفتن خوشگل! من سرمو کوبیدم به دیوار!
ولی خب کاراکتر اما رو دوست دارم خیلی و میشه گف فقط بخاطر اونه که این فیلم رو دوس دارم.
رابطه شون هم بله برای ما ملموس نیست چون شما دختر نیستین و من هم دگرجنسگرا هستم!
ولی خب دیگه در کل فیلم رو دوس دارم چون اما من رو یاد آدمِ خودم میندازه تا حدودی.
خیلی زیبا نابودم این روزها  Rolleyes
پاسخ }
سپاس شده توسط: ts.ftm1994 ، Mighty
آنابل و حلقه
باحال و ترسناک
عاشقم بر همه عالم ، که همه عالم از اوست ♡
پاسخ }
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان