رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
48 عکس از شکم قبل از شروع به هورمون تراپی تا ۵ سال و نیم بعد از هورمون تراپی
تصاویر تاثیرات هورمون تراپی بر روی شکم از قبل از شروع به استفاده ازهورمون تا 65 ماه بعد از هورمون تراپی را مشاهده مینمایید. و همچنین جای برش عمل لاپاراسکوپی که جهت تخلیه رحم و تخمدان انجام شده است را نیز مشاهده مینمایید..

منبع » ftmtransition.com
ترجمه » محمد آسمانی

فایل‌های پیوست
.zip   testes.zip (اندازه 1.51 MB / تعداد دانلود: 231)
پاسخ }
سلام 
کسی میدونه بعد از دریافت استروژن سینه ها چطوری میشه
میگن زیر هاله سینه غده میزنه این درسته؟
هاله سینه چجوری میشه هر کی تجربه ای داره بگه؟
این غده و گره ای که زیر هاله میزنه خطرناک نیست؟؟؟،
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(02-07-2019، 09:28 AM)Bita.mt نوشته: سلام 
سلام عزیزم
وارد دنیای تطبیق شدن یعنی وارد دنیایی از عوارض شدن
پاسخ }
سپاس شده توسط:

همون فرمی را پیدا میکنه که سینه های دختر های نوجون موقع رشد پیدا میکنه . ته خطرناک نیست . فقط ریسک سرطان سینه را افزایش میده(سزطان سینه در زنهای سیس هم احتمالش بیشتر از مردهاست و در مورد زن های ترنس که سینه هاشون با دارو بزرگ میشه هم همینطور .
ویدیوهای من را در کانال های اینستاگرام یا یوتوبم دنبال کنید . هر روز یک ویدیو با موضوعی متفاوت 
https://www.youtube.com/channel/UCHq5s1e...subscriber
https://www.instagram.com/emily.core.509/
https://www.instagram.com/transes_are_angles123/channel
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(02-07-2019، 02:52 PM)امیلی نوشته:

همون فرمی را پیدا میکنه که سینه های دختر های نوجون موقع رشد پیدا میکنه . ته خطرناک نیست . فقط ریسک سرطان سینه را افزایش میده(سزطان سینه در زنهای سیس هم احتمالش بیشتر از مردهاست و در مورد زن های ترنس که سینه هاشون با دارو بزرگ میشه هم همینطور .

سلام عزیزم ویدیوهاتو دیدم مرسی از اطلاعاتی که در اختیارمون میذاری
امیلی جان من تجربشو داشتم وقتی هورمون میخوردم سر سینه هام گره کرده بود و دردناک شده بود بعد سه ماه هورمون خوردن یکدفعه ترسیدم و هورمونو قطع کردم الان سینه هام به حالت قبلش برگشته همیشه از غده ای که زیر هاله زده بود میترسیدم برای همین قطعش کردم برای این سوال کردم میخواستم شماها هم درد سینه داشتید چند ماه؟بعد این سفتی نوک سینه برطرف میشه منظورم از تغییرات اینا بود مثلا چند ماه بعد سایز میگیره طوری که همه بفهمند
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(02-08-2019، 03:26 AM)Bita.mt نوشته:  وقتی هورمون میخوردم سر سینه هام گره کرده بود و دردناک شده بود بعد سه ماه هورمون خوردن یکدفعه ترسیدم و هورمونو قطع کردم الان سینه هام به حالت قبلش برگشته همیشه از غده ای که زیر هاله زده بود میترسیدم برای همین قطعش کردم برای این سوال کردم میخواستم شماها هم درد سینه داشتید چند ماه؟بعد این سفتی نوک سینه برطرف میشه منظورم از تغییرات اینا بود مثلا چند ماه بعد سایز میگیره طوری که همه بفهمند

یکی از بزرگترین مشکلات و معضلات ما ترنس های زن همینه که دکتر مخصوص خودمونو نداریم که ماهانه بطور مرتب معاینه بشیم
شما ببین یه ترنس زن از وقتی تشکیل پرونده میده تا مجوزشو بگیره واقعا از هفت خوان  رستم رد میشه
من خودم 4 سال درگیر بودم و هم نوع های خودمو میدیدم که چه زجری میکشن
چرا همه جا درباره زود*** دیر*** قطر*** طول*** عمق*** لذت*** حرف زده میشه ولی درباره ترنس هیچی گفته نمیشه
این سوال و اساسا باید فوق تخصص غدد جواب میداد ولی وقتی این سوال و میپرسی از دکتر میگه کلا غیرقانونیه
خب قانون چی میگه؟ میگه اول تخلیه کن ببر بدوز بعد بیا برات سیپروترون استات و کونگوژه 0.625 یا زیاد لطف بکنم 1.25 مینویسم
سهم ما ترنس ها همینه دقیقا همینقدر
برای احساس کردن شیرینی هویت خودمون یک عضومونو باید قربانی کنیم

واما جواب سوالت بیتا جان
من چنتا سوال تو پیغام خصوصی ازت میپرسم اگه خواستی جواب بده تا راهنماییت کنم  Rolleyes
پاسخ }
سپاس شده توسط:
خیلی جالب گفتی دقیقا همینطوره ی دکتری نیست فقط فقط مخصوص خودمون باشه تا درک کنه چی میگیم باید بری پیش روانپزشک اخه ما روانمون مشکل نداره این چه قانونی هست کسی که ترنس خودش میدونه نیاز نیست کسی تایید کنه  Undecided
پاسخ }
سپاس شده توسط: Kiyana ، ARAD
اخه روانپزشک ام ما ها رو دگرباش میدونه یعنی هم.جنس.گرایی رو به رسمیت میشناسن ولی ترنسکشوال و هرگز
دکتر غدد هم همه چیو میدونه جر جایگذینی هورمون 
تیروئید کم کاری فلان غده فوق کلیوی لففاوی بزاق ترشحلا روده صفرا و...
سر عملمونم که یه اورولوژیست میاد سلاخیمون میکنه Exclamation

ما ستم کش ترین قشر جامعه هستیم و ناشناخته رسما از فضا اومدیم به دید اجتماع
پاسخ }
سپاس شده توسط: Ellena