رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ALEXA MEADE نقاشی از صورت در زمان واقعی
راستش نمیدونسم اینو کجا بذارم  ولی گفتم برای کسانی که طرفدار کار های هنری هستند مفید باشه ... Tongue [عکس: alexameade_444444444_thumb1.jpg] [عکس: Alexameade1111111_thumb1.png] هر یک از این نقاشی ها یک مدل زنده اند  
ALEXA MEADE یک ارتیست 23 سالس او این کار های هنری خود را در واشینگتون DC در مکان های عمومی همچون مترو ها و ... و خیابون ها نصب میکند در واقع این هنرمند با ترکیب کردن هنر هایی مانند نقاشی و مجسمه سازی و هنرهای عمل کردی و معماری و با استفاده از مدل های زنده و اشیا در ژانر هنری خود این ها را ارائه داده است ...این کار او نحوه ادراک ما از فضا را به چالش میکشد .( !? COOL HUH ) او میگوید " یکی از مفهوم های اصلی که من از ارتباطات سیاسی خودم اقتباس کردم و به اثر هنریم اضافه کردم اینه که انچه یک تجربه نمیتواند در عمق چهره تفسیر کند در اثر هنری این است که : دیدن یک چیز صرفا باور کردن یک چیز نیست .تکنیک نقاشی من مرز های ادراکی ما از فضای 3 بعدی را به فضای 2 بعدی هل میدهد " دلیل این که او اثر هنری خود را دور یک مدل زنده نقاشی میکند (مدل زنده مثل انسان ) این است که میگوید " من این باور را که مفهومی که باید درک شود همیشه در عمق مسئله است >تحریف میکنم " من که خیلی هیجان زده شدم با دیدن این ارتیست شگفت انگیز و نحوه ی خلاقیت او ....واقعا تحسینش میکنم . امیدوارم کسانی که علاقه مند در این زمینه هستند لذت برده باشند
[عکس: x200-q90.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: دختر مهر ، KING ، nik ، Aydaa ، Delsaa ، Melody ، Omid Z ، مرد خدا
[عکس: cm-capture-3-6][عکس: alexameade_444444444_thumb1.jpg][عکس: Alexameade1111111_thumb1.png]
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، دختر مهر ، nik ، Quiet ، Aydaa ، Delsaa ، Melody ، fairytale ، Omid Z
(06-13-2014، 02:22 AM)ahoo نوشته: [عکس: Alexameade1111111_thumb1.png]

عالیه !!!!!!!!!!!!!!!!! :cc5bcf::bbcbd7:
پاسخ }
سپاس شده توسط: دختر مهر ، nik ، ahoo ، sadaf ، Aydaa ، Delsaa ، Melody ، Omid Z
چقدر جالب
این نقاشی این خانومه یعنی دو بعدیه؟
فوق العادست واقعاااااااااااا
ممنون اهو جان لذت بردم
عشق یعنی ، حالت خوب باشه4a5132
پاسخ }
سپاس شده توسط: nik ، sadaf ، ahoo ، KING ، Aydaa ، Delsaa ، Farhad ، Melody ، fairytale
واسه من باز نمیشه..1358858691
[عکس: twitpic_share_photos_and_videos_on_twitter.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: دختر مهر ، KING ، nik ، Delsaa ، fairytale
نه چیزی میبینم و نه چیزی دیده میشه :cc5bcf:فقط چنت نوشته hsaavdcgverjyddeeeybtde   همین
فکرکنم برقا رفته دیده نمیشه :bbdd19:
*

حس غريبي دارم اين روزها
همان حسي که تمام وجودم را به سکوت وادار کرده است....
احساس سربازي را دارم که در ميدان جنگ
تا توان داشته جنگيده....

[عکس: 196.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، nik ، ahoo ، Delsaa
چطور دیده نمیشه اذیتم نکن ! RELOAD KON
پاسخ }
سپاس شده توسط: KING ، Delsaa
من که عکس ها رو کامل میبینم ! هیچ مشکلی ندارن ... 4f290d
پاسخ }
سپاس شده توسط: ahoo ، Delsaa ، Melody