محتا

نسخه‌ی کامل: همکاری با شبکه بی ان ان هلند
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6
با سلام و خسته نباشید. 
از روز چهارشنبه یک گروه از تلویزیون بی ان ان هلند راهی ایران شده و برای ساخت گزارشی از وضعیت تراجنسی های ایرانی فعالیت میکنند. 

این گروه به صورت قانونی و رسمی در تهران مستقر شده و مایل به مصاحبه با چند تراجنسی ایرانی برای بررسی وضعیت آن ها و مسائل و مشکلات ایشان هستند. 

این گروه با همکاری محتا از شما دوستان دعوت میکنند تا در صورت تمایل اعلام آمادگی کنید و با این گروه همکاری کنید. 
این گروه از روز چهارشنبه سی ام بهمن لغایت پنجم اسفند در تهران مستقر و آماده برای مصاحبه با شما دوستان هستند. 
دوستانی که در این تاریخ در تهران حاضر هستند و  مایل به همکاری هستند می توانند با ارسال پیام خصوصی یا فرستادن ایمیل به ادرس info@mahtaa.com و ارسال شماره تماس خود محتا را در جریان بگذارید. 

منتظر همکاری شما دوستان در جهت رساندن صدای تراجنسی های ایرانی به جوامع بین الملل هستیم. 
موفق و موید باشید
از انجایی که فرصت ما محدود و کم هست دوستانی که مایل هستند زودتر خبر بدهند تا فرصت پیش امده از دست نره
کاش تهران زندگی میکردمو میتونستم کمک کنم!
اگر حضوری نباشه که هست بنده هستم.
منم همونی که داداشم گفت!
ایضاً!!!
آیا چهرمون هم مشخص میشه یا اسمو اینا؟؟؟؟ یعنی لو میریم؟
بنده عصر چهارشنبه تهران هستم وقت پزشک دارم شنبه عصر هم همینطور. اگه حضورم میتونه کمی بکنه در خدمتم.
میتونیم صحبت کنیم که چهره مشخص نباشه. 
نیک و فرهاد عزیز اگر مایل هستید توی پیام خصوصی یا ایمیل شماره خودتون رو به من بدید تا تماس بگیرم باهاتون
خیلی دوست دارم بیام.
ولی راستش یه کم می ترسم. 1358858691
از چی محیا جان؟ این یه کار قانونی و حرفه ای هست که شما باید برای فیلم و سوالاتی که ازتون پرسیده میشه رضایت داشته باشید.
می ترسم هویتم مشخص بشه، از طرفیم خوب مصاحبه بدون نشون دادن تصویر نمی شه که.
صفحات: 1 2 3 4 5 6