محتا

نسخه‌ی کامل: تاثیر عشق بر شناخت هویت چقدره؟
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3
به نطر شما عشق چفد میتونه بر شناخت هرچه زودتر هویت اصلی ترنسها کمک کنه؟
بنظر من خیلی زیاد میتونه موثر باشه. البته عشق واقعی. با واقع بینی و شناخت کامل اتفاق افتاده باشه و وسط کار درجا نزنه.
چون بزرگترین کابوس ما ترنس ها بعد از مطرح کردن هویت واقعی مون، تنهاییه. اگه بدونیم که تنها نمیشیم و تضمینی وجو د داشته باشه که کسانی دوستمان خواهند داشت و میتونیم باشون تعامل عاطفی داشته باشیم دیگه نگران هیچ چیزی نمی شیم جز یه عمل خوب و با کیفیت
خود من اگه الان میتونستم با وجدانم کنار بیام و بدونم تعدادی در زندگیشون بواسطه تصمیم من لطمه نمیبینن   و اون کسی که چندساله عاشقشم موضوع من و عشقم بخودش را بفهم و درک کنه و اونم عاشم باشه، یه لحظه تعلل نمیکنم. وای خدای من کاش امروز اون روز بود....   دعام کنید
وقتی عاشق شوی راز دلتو گفته نتونی
چقده سخته خدایا
چقده سخته خدایا
روز نوروز بچینی گل سرخ
بر سر راه نگار فرش کنی
دلبرت بیاد بپرسه
کار کیست؟
تو براش گفته نتونی
چقده سخته خدایا
دلبرت خنده کنه با دگران
تو بسوزی و براش گریه کنی
دلبرت بیاد بپرسه که چرا؟
تو براش گفته نتونی
چقده سخته خدایا
دلبرت سفر کنه
تنها شوی
مثل ماهی ها از آب جدا شوی
بتپی،مجنون شوی
تباه شوی
تو به کس گفته نتونی
چقده سخته خدایا
وقتی عاشق شب رازه دل تو گفته نتونی
چقده سخته خدایا
چقده سخته خدایا
Heart
تو براش گفته نتونی...
اما گاهی بی صداترین سکوتها،بلندترین فریادها را به زانو در می آورند
تو این مدت چقدر خاطره جمع کردیم
                                                شاید یه روز پیش همدیگه برگردیم.......
ولی فعلا رسید... روز جدایی مون...
                                                ببین خیس شده چشمای دوتایی مون
بدون که تلخه... خیلی تلخه....بی تو
                                                حتی.... آبِ  ....خوردن ....................
زِندم.... اما زندگیمو.... بی تو .......
                                                غم ها بردن....................................

خدایا کمک.....باید تمومش کنم!!!
دوستان عزیزم بهتره درباهر موضوع صحبت کنیم و مطلب رو به سمت دیگه سوق ندیم اینطوری افراد دیگه بهتر میتونند از نظرات خوب و مفید استفاده کنند
ممنون
بنظرم تاثیرش یک سومه
اگر این مطلب رو هم قبول کنیم که میگن عشق=تعهد+صمیمیت+(....)، اونوقت شاید تاثیرش بیشتر بشه
من هفت ساله که با یک ترنس از طریق نت دوستم ... 

چند سال فکر میکردم همون چیزی هست که نشون میده . بهترین دوستم تو تمام عمرم بود  ... جوری که هر جا هر لحظه احساسش میکردم . با وجودی که دوست پسرای متفاوتی داشتم همه رازهام و درد دل هام پیش اون بود . عشقم اون بود با وجودی که میدونستم این یه دختره . اما آرزوم بود که کاش آخرش یه پسر از آب در میومد . تا اینکه یه روز بعد از دو سه سال دوستی گفت من پسرم . هرکاری کردم بهش زنگ بزنم باهاش حرف بزنم نمیذاشت . هر راهی وارد میشدم فایده نداشت . تا اینکه بعد از شش ماه گفتم نمیتونم دیگه و دیگه سمتش نرفتم . تا اینکه ایمیل زد و گفت که یه ترنسه ... تمام این سالها رو سکوت کرده ... فقط واسه اینکه منو از دست نده . در هر صورت چون منو از دست داده این ایمیلو زده 

اولش خیلی عصبانی شدم ... اما بعد از چند دقیقه دیدم تنها چیزی که میخوام اونه 
با هر شکل و شمایلی که داره . هر مشکلی که داره  فقط اون کسیه که همیشه میخواستم . 

الان یک سال و خورده ای از رابطه ما میگذره ( بصورت جدی ) 
اما هیچی عوض نشده ... هیچی 
مشکل مالی داره ... خانواده اش ... نمیتونه هیچ جوره هیچ کاری کنه 
من هر راهی به نظرم رسید که حاضر بشه بیاد دیدنم فایده نداشت . هر راهی که باهام حرف بزنه بی اثر بود . حتی یه سلام خشک و خالی هم نکرده پای تلفن 

نمیدونم چیکار کنم ... 
شما میگین بخاطر عشقتون هر کاری میکنین
اما نمیدونم چرا اون اینقد دلزده اس از دنیا ... نمیخواد کاری کنه ... نمیتونه میدونم ولی ...حاضرم فقط با صداش زندگی کنم با دیدنش ... 

دیگه داغون شدم .
خب ايشون به خاطر غرورشون دوست ندارن شما در لباس يا صداى زنانه حس کنيدشون. شما بايد يه جورى بهش اطمينان بدين که اگر در لباس زنانه يا صداى زنانه باهاش روبرو بشين چىزى براتون عوض نميشه و روح ايشون براى شما مهمه نه جسمشون. اميدوارم بتونيد از اين مشکل عبور کنيد
مطمئن باشید که هر کاری که میتونم کردم . هر کاری هم از دستم بر بیاد میکنم . حتی عکس از چشماش یا نصف صورتش با کلی ادیت داده . گاهی زنگ میزنم و اون فقط گوش میکنه . شده خودکشی کنم پشت خط حاضر نیست صدام بزنه 

میدونم میترسه ... خودش میگه اگه بشنوی و ببینی منو همه چیز بهتره اما نمیتونم 

همیشه بحثش که پیش میاد قاطی میکنه . دوس نداره اصلا در مورد دیدار و تلفن زدن و عکس دادنش حرفی بزنیم . منم فشار نمیارم . اما نمیخوام تنها بذارمش تو هیچ لحظه 
میخوام مطمئنش کنم که با هر شکلی جذابه ... ( اون چیزایی هم که داده واقعا فوق العاده بوده ) 

دلم میخواد دیگه هیچکدوممون تنها نباشیم ... اما حاضر نیس ... فقط هم میگه اول صدام اوکی شه وزنم بالا بیاد بعد ... 

اما مشکلاتی داره مث اذیت شدید  خانوادش واسه ادامه درمان  یا تزریق تس تس 

راهی هست که یه جوری خودم رو کنارش برسونم ؟ نمیتونم زجر کشیدنشو ببینم ....نمیتونم
صفحات: 1 2 3