محتا

نسخه‌ی کامل: جراحی زیبایی در مراکز دولتی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
سلام دوستان
خیلی سال پیش فهمیدم که جراحی های پلاستیک رو توی مراکز و بیمارستان های دولتی هم میشه انجام داد البته با هزینه ی بسیار ناچیز
یکی از این مراکز برای مثال بیمارستان طالقانی هستش که زیر نظر دانشگاه شهید بهشتیه
من شنیدم با اینکه کار جراحی رو دانشجوها انجام می دن ولی اساتید بزرگ دانشگاه بر عمل نظارت دارن و مجموعاً کیفیت خوبی رو ارائه می کنن
این موضوع رو شروع کردم که اگه کسی تجربه ای در این زمینه داره و یا میتونه راهنمایی کنه، دانسته هاش رو با ما در میون بذاره
چون بعضی از جراحی های پلاستیک مثل فک و بینی برای اکثر ام تو اف ها تقریباً ضروری به نظر میرسه و هزینه های بالایی رو به ما تحمیل می کنه.
عزيزم من پدر خودم پزشكه و از اين عملا و نظارتا زياد انجام مي دن و بعضي وقتا حتي رايگانه اگه متقاضي راضي باشه چون توسط رزيدنتا انجام ميشه اما بهت پيشنهاد مي كنم هيچ رقمه زير اين نوع جراحيا نري چون صورت مخصوصا واسه خانوما چيزي نيست كه روش ريسك بشه و نتيجه هاش هميشه خوب نيست.
اما يه پيشنهاد ديگه اين كه توي تهران جراحيايي مثه بيني و...با قيمت نسبتا بالا پايه ٥تومن انجام ميشه اما اگه يه سر بيمارستاناي دولتي اطراف مثه آبيك و امام جعفر هشتگرد سر بزني و توسط خود دكتر متخصص ويزيت شي مثلا مي توني بينيو با ٣ عمل كني
تورو خدا مواظب باشید دوستان، چطور میتونید بینی یا هر عضو از صورتتون رو زیر دست یه رزیدنت بزارید؟ مواظب باشید و فریب این دانشجوهای تخصص رو نخورید که میگن بیا مجانی عمل میکنیم، اونا از شما بعنوان موش آزمایشگاهی استفاده میکنن و ممکنه عوارض جبران ناپذیری داشته باشه...
همین الآنشم توی کل این کشور 10 تا جراح پلاستیک قهار وجود نداره، آره هزاران نفر دارن جراحی میکنن اما ماهر بینشون واقعا کمه...
Fdde15
چقدر هزینه ها زیاد شده.
اگه تبلیغ محسوب نمیشه فقط جهت کمک می گم
دکتر من تو میدون ونک مطب داره 
من خودم 6 سال پیش عمل کردم ولی هنوز هم 2 تومن میگره
اگه کسی خواست معرفی کنم بره کارشو ببینه
من که خیلی راضیم همه هم ازم میپرسن که پیش کی عمل کردی و خیلی خوبه
ولی من دوستان زیادی رو دیدم که توسط رزیدنت ها جراحی شدن و خیلی هم خوب بوده
بهترین دکترها هم بودن که کارشون به نظام پزشکی کشیده به دلیل شکایت های زیاد
کلا عمل جراحی زیبایی به نظر من ریسکه و نتیجه ی تضمینی نداره هیچوقت
ولی کسانی هستن که همین هزینه ی 2 یا 3 تومن رو هم ندارن
مخصوصا اگه بخوان چندتا عمل مثل گونه و فک و پلک رو هم با بینی انجام بدن که فضایی میشه
بالاخره بین این مراکز جایی که بهتر باشه بین بقیه و گروه یا رزیدنتی که شناخته شده باشه و کارش خوب باشه هم پیدا میشه
منظور من از ایجاد این موضوع سهیم شدن در تجربه ی واقعی دوستان و مقایسه ی کیفیت کار بود تا اینکه کمکی بشه برای جمع ما
بعضی مواقع حتی اگه جراحی خیلی موفق هم نباشه و نتیجه ی 100 درصد رو نده می تونه با میزان کمتری کیفیت زندگی فرد رو به میزان بالایی افزایش بده.
سلام..
اگر امکانش  هست معرفی کنید...  نام و آدرس سایت دکتر را به ایمیلم بفرستید.. ممنون میشم 
با تشکر
(05-17-2014، 08:28 PM)paria نوشته: [ -> ]ولی من دوستان زیادی رو دیدم که توسط رزیدنت ها جراحی شدن و خیلی هم خوب بوده
بهترین دکترها هم بودن که کارشون به نظام پزشکی کشیده به دلیل شکایت های زیاد
کلا عمل جراحی زیبایی به نظر من ریسکه و نتیجه ی تضمینی نداره هیچوقت
ولی کسانی هستن که همین هزینه ی 2 یا 3 تومن رو هم ندارن
مخصوصا اگه بخوان چندتا عمل مثل گونه و فک و پلک رو هم با بینی انجام بدن که فضایی میشه
بالاخره بین این مراکز جایی که بهتر باشه بین بقیه و گروه یا رزیدنتی که شناخته شده باشه و کارش خوب باشه هم پیدا میشه
منظور من از ایجاد این موضوع سهیم شدن در تجربه ی واقعی دوستان و مقایسه ی کیفیت کار بود تا اینکه کمکی بشه برای جمع ما
بعضی مواقع حتی اگه جراحی خیلی موفق هم نباشه و نتیجه ی 100 درصد رو نده می تونه با میزان کمتری کیفیت زندگی فرد رو به میزان بالایی افزایش بده.

سلام....... اگر امکانش هست آدرس مطبو واسه منم ایمیل کنید. ممنون میشم
(05-17-2014، 08:20 PM)paria نوشته: [ -> ]چقدر هزینه ها زیاد شده.
اگه تبلیغ محسوب نمیشه فقط جهت کمک می گم
دکتر من تو میدون ونک مطب داره 
من خودم 6 سال پیش عمل کردم ولی هنوز هم 2 تومن میگره
اگه کسی خواست معرفی کنم بره کارشو ببینه
من که خیلی راضیم همه هم ازم میپرسن که پیش کی عمل کردی و خیلی خوبه

سلام اگه امکانش هست آدرس و شماره تماسشونو برام ایمیل کنین
vida.b69@gmail.com
صفحات: 1 2