محتا

نسخه‌ی کامل: کتاب جنس سوم
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کتاب جنس سوم درمورد روانشناسی اختلال هویت جنسی و روش های درمانی آن بحث میکند.این کتاب نوشته ی سام گشتاسبی اصل (روانشناس عمومی)است که چاپ اول آن در  2000نسخه باکمک نشر آفرینه و فراگفت و توسعه قلم و آثار قلم درسال 1390 انجام گرفت..
وی دراین کتاب به بررسی مسایل زیر میپردازد:
1.بیمارترنسکشوالیسم کیست؟
2.اثر وراثت و محیط
3.چگونگی شناخت فردی که اختلال هویت جنسی دارد
4.بررسی روانکاوی بیمارترنس س.ک.سوالیسم
5.اختلالات رفتاری و دسته بندی شخصیت بیمار ترنسکشوالیسم
6.افسردگی در ترنسها
7.بیماران ترنس به چه خدماتی نیاز دارند؟
8.بیماران ترنس مورد توجه چه افرادی قرار میگیرند؟
9.نحوه ی عمل و هورمون درمانی
10.دفاع ازجامعه ی ترنسها

چاپ دوم این کتاب در سال 1393 انشاا..انجام میگیرد.

[عکس: shop.netshahr.com--Book-978-964-6191-68-6-31.jpg]
دمت گرم 117 (2)
 نمیشه دانلودش کرد؟
این کتاب پیدا نمیشه Sad

http://shop.netshahr.com/book-978-964-6191-68-6/
سلام دوستان من شنیدم تو سال جدید کتابهای آقای گشتاسبی به چاپ مجدد میرسن.
انشالله که چاپ بشن دوباره.
من کتاب جنس سوم رو خوندم عالیه
سلام ...ما چرا این بخش کتاب های جدیدمون فعال نیست ...زمانی که من موضوع ترنس بودنمو ازادانه بیان کردم ...یادمه هیچ کتابی نبود که بتونم معرفی کنم به خانواده و .... تا منو درک کنن . 
اما الان تو سایت جستجو نمایشگاه کتاب سال جدید میبینم کتاب های خیلی اندکی وجود داره (کمه و بعضی هاش هم جدید جدیه نیست اما بهتر از هیچیه ) 
مثلا کتاب اختلال هویت جنسی از ابعاد گوناگون
یا : مقایسه راهبردهای حل تعارض و نیمرخ روانی افراد دارای اختلال هویت جنسی و افراد عادی
یا : Just Add Hormones: An Insider's Guide to the Transsexual Experience
چرا این کتابا زیاد معروف نیستن ؟!
(05-02-2018، 06:40 PM)ahoo نوشته: [ -> ]سلام ...ما چرا این بخش کتاب های جدیدمون فعال نیست ...زمانی که من موضوع ترنس بودنمو ازادانه بیان کردم ...یادمه هیچ کتابی نبود که بتونم معرفی کنم به خانواده و .... تا منو درک کنن . 
اما الان تو سایت جستجو نمایشگاه کتاب سال جدید میبینم کتاب های خیلی اندکی وجود داره (کمه و بعضی هاش هم جدید جدیه نیست اما بهتر از هیچیه ) 
یا : مقایسه راهبردهای حل تعارض و نیمرخ روانی افراد دارای اختلال هویت جنسی و افراد عادی
سلام به علت اینکه هنوز فرهنگ کتاب خوانی در ایران وجود نداره چه برسه در مورد ترنس و...موضوعات ممنوع دیگر جامعه باشد پس تبلیغات نمیشه....که معروف بشوند
متاسفانه Sleepy
(05-02-2018، 06:40 PM)ahoo نوشته: [ -> ]سلام ...ما چرا این بخش کتاب های جدیدمون فعال نیست ...زمانی که من موضوع ترنس بودنمو ازادانه بیان کردم ...یادمه هیچ کتابی نبود که بتونم معرفی کنم به خانواده و .... تا منو درک کنن . 

آهو جان pdf داری؟