محتا

نسخه‌ی کامل: سئو برای شرکت های بزرگ و سازمانی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
در طراحی سایت شرکتی، تجارت های کوچک و محلی و طراحی سایت ارزان افزایش ترافیک سایت به تنهایی برای کسب کار آن ها کافی است ولی برای شرکت هایی با مقیاس متوسط و بزرگ یکم کار سخت تر است.
شرکت های بزرگ در سطح سازمانی برای برند سازی نیاز به بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو) دارند تا نیاز به اینکه فقط فروش مستقیم محصولات به مشتریان را داشته باشند. در حالی که شرکت های محلی فقط از حالت دومی سود به دست می آورند.
 
برنامه پیش رو
معمولا از تصمیم گیرندگان سازمان تا پیاده سازی استراتژیک زمان بسیار زیادی را باید صرف کرد. برخلاف شرکت های کوچک شما در سازمان ها با تصمیم گیرندگان زیادی سرو کار دارید: مدیر بازاریابی، اعضای هیئت مدیره، مدیران ارشد، مشاوران خارج از شرکت و هرکس دگیری که باید تصمیم ها را تایید کند.
پس بنابراین بهتر است ارزش و اعتبار خود را سریعتر کسب کنید. پس به همین دلیل پیروزی سریع و مستمر از اهیمت زیادی بر خوردار است.
 
توضیح، آموزش، نمایش
بهترین راهی که پیدا کردیم برای اینکه این اهداف را تحقق ببخشیم، این است که به مشتریان خود چگونگی رفتار کاربران سایت و اینکه چگونه یک وب سایت کار می کند را آموزش دهیم.
وقتی به بازدهی رسید. ما تمرکز خودمان را روی  کاربرانی که بدون پرداخت هزینه وارد سایت می شوند می گذاریم. و اینکه کدام صفحه بیشترین ترافیک را به سایت شما کشانیده است. و کدام صفحه سایت شما کمترین ترافیک را به سمت خود کشانیده است. این کار با استفاده از Google analytics امکان پذیر است. و یا اینکه کجا بیشتر کلیک خورده و یا کاربران روی کدام بخش بیشترین تمرکز را داشته اند
امکاناتی که پارسایا برای وب سایت های شرکتی ارائه می دهد:
  • طراحی اختصاصی قالب سایت
  • سفارش سازی پنل مدیریت
  • طراحی ریسپانسیو یا همان واکنش گرا
  • طراحی گالری برای نمونه کارها
  • طراحی فرم تماس با شرکت
  • دسترسی کامل برای ویرایش متن ها و عکس ها
و هر امکان دیگری که شما در وب سایت خود نیاز دارید.
با سلام و تشکر از خدمات خوبتون.
تحت چه سیستم مدیریت محتوایی طراحی و سئو رو انجام میدید؟
(08-07-2017، 05:47 PM)RexaR نوشته: [ -> ]با سلام و تشکر از خدمات خوبتون.
تحت چه سیستم مدیریت محتوایی طراحی و سئو رو انجام میدید؟

ما از هیچ سیستم محتوایی استفاده نمی کنیم ما طراحی و سئو رو اختصاصی می زنیم با لاراول
(09-14-2017، 08:18 PM)chemistry21 نوشته: [ -> ]اختصاصی که خوب نیست. یه چیزی تحویل میدن بعدش واسه هر آپگرید خدا تومن میخوان بگیرن! CMS هایی مثل جوملا و وردپرس بسیار بهترن. در زمینه خدمات سئو سایت هم بسیار قوی ترین.

منم با این دوستمون موافقم
سلام
بله درست است