محتا

نسخه‌ی کامل: ماسک برای پوست
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلاااااام عشقاااا hello
چند روز پیش به یه کانال زیبایی توی تلگرام برخوردم و عضوش شدم یه ویدیو خیلی خوب دیدم که یه ماسک جالب و خیلی خوب معرفی کرده بود .

شرح این ماسک رو براتون مینویسم امیدوارم براتون مفید باشه  7b153b
(پوست رو روشن  میکنه )

خوب مواد لازم :

1- آب لیمو

[عکس: images.jpg]

2- یک قاشق پودر ژلاتین

[عکس: download_%DB%B1.jpg]

3-قرص ویتامین E

4-یک کاسه ماست خوری

5-یک براش یا مسواک
                                                               [عکس: download_%DB%B2.jpg]
6-یک کاسه بزرگ آب گرم 

شرح مصرف:
مقداری آب لیمو رو توی کاسه ماست خوری میریزید  ، بعد یک قاشق از پودر ژلاتین به اون اضافه میکنیم و یک عدد قرص ژله ای ویتامین ای رو به محلول اضافه میکنیم بعد کاسه ماسک خوری( دقت کنید کاسه رو بزارید نه محتوای اون رو) رو توی کاسه بزرگ آب گرم قرار میدیم و محلول رو حل میکنیم تا حالت خمیری پیدا کنه 
بعد کاسه ماست خوری رو خارج میکنیم و با براش یا مسواکی که از قبل آماده کردیم محلول رو روی پوست میزاریم
15 تا 20 دقیقه اجازه میدیم محلول روی پوست باقی بمونه محلول حالت سفتی پیدا میکنه و باید آروم آروم بکنیدش 
اول از یه گوشه شروع کنید و آروم آروم بکنیدش مثل ماسک ذغال یا همون ماسک سیاه که ماهواره تبلیغ میکنه 
■ این محلول رو من واسه دست دیدم  اما رو صورتم هم زدم و تاثیر خوبی داشت
■ فقط قبل از مصرف برای قسمت وسیعی از پوست رو یه جا امتحان کنید که حساسیت نزنید یه وقت
یه خوبی دیگه این ماسک این هست که چون باید بکنیدش مو های صورت رو هم میکنه من صورتم مو های کرکی داشت ولی الان هیچ مویی روش نیست 22
چقدر زیبا پست مینویسی
ادم روحیه میگیره با دیدن پست های قشنگ ویرایش شدت  Rolleyes
خیلی سپاس
نظر لطفته آجی کیانا جونم  8d7154